Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113

Tukaj ni nobenih "če-jev", samo gola statistika in fakti (kot bi ti rekel). In statistika in fakti pravijo, da se motiš o GOAT-u. Tega ne trdim jaz, ne trdi zaseka, trdi darjan, ampak uradna, hardcore statistika.

Ti pa v vsakem stavku, ko nimaš več kaj pametnega za napisat in ko ti zmanjka dejstev, na plan potegneš povsem druge stvari in dokazuješ svojo pristranskost z vsako naklofano črko.

Pa clovek, kako te naj resno jemljem, ce je ta tvoja AI / Smedley &co. powered statistika zastarela? Uposteva samo 6 naslovov? V smeti s tem pa navadno kmecko pamet vklop. Lewis ima 7 naslovov in ja, v neki tocki je Lewis bil slabsi oz. je lovil. Danes se pa lovi njega. Dej no, get real :) Drz se igrc, ablakov in podobno, ni F1 zate :) Pa sej ne mors verjet...
 
Nazadnje urejeno:

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83

Se wolf pravi kako super je peljal max, in da so tu vec zgubili kot dobili

Jap. Katastrofa za mecko pa lojza v smislu prvenstva. So upal, da bojo večjo razliko nardil, then Max happened. Tko da tale 2. mest je kot zmaga za Max in RbR
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Potrudt se bojo moral, maksimalno. Eni in drugi. Da je ze kr konc je mal pretirana. Je pa res, da ce letos RB zahebe so navadni lamerji.

Darjan: kaj ma to veze, vazn da je not prsu. Ce drgac noce mu nej pa to servirajo. Res ne stekam kaj bi rad izpostavu. Veckrat so mu pa zjebal dirko, kaj je tko cudno, ce s svojo glavo misl? Lako nam kle z vsemi podatki v fotelju un pa 300 na uro naziga in dokler mu je ok valda ne bo silu not. Sploh ce so ga parkrat nafookal s tem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si

Tukaj ni nobenih "če-jev", samo gola statistika in fakti (kot bi ti rekel). In statistika in fakti pravijo, da se motiš o GOAT-u. Tega ne trdim jaz, ne trdi zaseka, trdi darjan, ampak uradna, hardcore statistika.
No, če že hočeš biti tako natančen, gre za statistiko rezultatov le iz kvalifikacij. To je pa daleč od "najboljši voznik" ali "najhitrejši voznik". Je le "najhitrejši voznik na kvalifikacijah".
Na koncu štejejo zmage in naslovi (pa morda še PP). Vse ostalo je le statistika kar tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.014
826
113
Skratka... vse po starem. Pa res ne rabas super fensi artificial inteligence jajc, da ti je to jasno.
 
Nazadnje urejeno:

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Sej pravm, ta lista je tok kredibilna k njihov tire grafic.

Lando pa ni dubu kazni k je na konc pit entry falil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
A ni dobil neke kazenske pike?

Ja link, ki ga je prilimal Gargy ima naslov: the fastest.

Če ima lewis največ zmag in naslovov, to ne pomeni da je the fastest, le najbolj uspešen, kar se tiče zmag in naslovov (pa še verjetno kakšne druge statistike)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
to je tako ko ona scena zadnjic v eneme dokumentarcu...ko so iskali razloge zakaj je človek mal bolj pameten od opice (nekateri :evil:) in kakšne ima možgane..in bolj ko so iskali kje je razlika med drugimi živalmi , manj je bilo šans...potem so morali z neko izračunsko ... pač če hočeš se najde. :evil:

Če ima največ zmag in naslovo, bo pač najboljši. jebat ga, potrebno se bo sprijaznit. In pravtako najboljši ne sedijo v najslabših avtih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in novaa