Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Poleg tega, so ga še velikokrat torperdirali mladci, ki so se želeli uveljavljati..recimo grosjean.

Tisti famozni monaco pole, je potem celo dobro štartal, a ga je grosjen v prvem ovinku pohopsal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Ah, dejmo ga opravicvat... itak da je najboljsi, ever... kaj ne..

Mecka pa ce hoce zmagat: naj zacne delat, drgac ne bo nic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Najbolji... https://www.formula1.com/en/latest/...er-failing-to-win.5U4Ygde7MenKhH6Mvv5kwS.html

“And I was heartbroken with the fact that that one race was where he dropped back. I felt for him – I still feel now – he didn’t get all the results that he deserved give the amount he was putting in the team.”

Mah ja... Nico je tisto leto bil boljsi, kaj naj recem. Nikol nism in ne bom jokal zarad tega. Bol mi je butasto, da Irvine ni bil, k je mel enkratno moznost pa so kompleksi delal svoje. Ce se sploh spomnes tega.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
IMOLA FP1...črni na vrhu, za malo ali ipak.
lestvica moči je zelo podobna kot v bahrainu, vsaj zaenkrat.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Ampak kako pa je perez bogi proti maxu....sem vedel, da bo podn, ampak da bo tako slabši pa si nisem mislil
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
pa dobro, počakaj na nedeljo popoldne, petek je tako tako..vidi se da je RB močn in AMG močn, pa da so HAASi v buli in Vettel. To je pa tudi vse :evil:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Ja, samo je bila finta, prejšnjo dirko je bil perez kao racer of the day, ker je pač prilezel iz ozadja...valda da je, če ima najboljši avto.
In ker je kao imel race pace enak kot max, valda, če je max imel probleme zaradi katerih je bil na krog 0.3 počasnejši.
in ga vsi hvalijo.

in zdaj bo enako, qualy bo slab, potem pa bo iz 15 prisel na 5 pa bo spet car :)

na qualy se mora izboljsat, on je zgleda kontra bottasa...bottas tura qualy, potem pa pade za lojzo kar je idealno, perez pa je podn na qualy, potem pa kao prodira naprej - ampak to ni dovolj za konstruktorja. hulk bi bil boljši.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
ja no, sej 5. mesta za RB niso dovolj, to je jasno, tudi Horner to povdarja. RBja morata bit med prve 3 ostalo je neuspeh. Perez je imel težave z dirkalnikom, in je iz zadnjega prilezel na 5 mesto, okej je rešil kar se je rešit dalo. Če se mu bo to ponavljalo zaradi lastnih napak, bodo pač letele puščice, to je jasno.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.848
349
83
Ampak kako pa je perez bogi proti maxu....sem vedel, da bo podn, ampak da bo tako slabši pa si nisem mislil

Tale comment se pa ni dobr postaral. Pa Perez je menjal ekipo, nekaj časa rabš, da se na avto navadš, sploh k letos ni blo skor nč testiranj.

Hammi 1. Bottas pa 8. LOL :obesise:

Najbolj me pa boli, da so Lando-tu zbrisal cajt. :mad::mad:

Drugač pa hud qualy. Mi gre kr na živce da bojo sprint race qualy uvedl na treh dirkah
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Najbolji

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Najbolj fer bi bilo, da uvedejo nazaj pesek ob izletnih conah in ovinkih. Potem ne bi bilo razpravljanja in jokanje s strani dirkacev, da ni pravicno. Vcasih je dirkac tocno vedel kaj se bo zgodilo, ce zapelje centimeter cez crto danes pa preizkusajo meje kot majhni otroci.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.453
335
83
na radarju je videt plohca, ki se precej hitro pomika

naj jih bo še nekaj v naslednjih 2 urah...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Uff.... divje tole... pa ne da jokam, sam ga je zrinu, posteno povedano. Ampak ja, dejmo Lewis push it. Sam ce je bolid ok...