Formula 1 sezona 2021

I

Izbrisan uporabnik 474

Ne moreš verjet, kakšno srečo. Razmontira se v steno, odbije nos, nič kritičnega, v istem trenutku se razmontirajo na stezi, safty car, vmes menja nos, ne izgubi veliko in nato red flag...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Pa dobr pol :) Hrabre sreca prati pravjo dol. Pa tud Hamiltona v rikverc se nism vidu vozt :) Svaki dan nesto novo ;-)
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Tako je Lewis. Se fastest lap pa je narjeno, kar se da. Tko je, ce nimas najbolsiga avta :)

No ja, lahko bi blo slabs. Tale verštapn bo en velik luzer ce z najbolsim bolidom ne bo deliveral.
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Kar cem :) Kaj konkretno te moti v zapisanem? Mogoce kaj ni res?

Mi je pa vsec, da je McLaren nazaj, koncno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Eeem a lahko vozi v rikverc po stezi med dirko?! Malo čudno!
Ne vem, sm pa res pogledal k marica krivi k***c. Ne spomnim se kdaj sem F1 bolid nazadnje vidu v rikverc pelat. Ce kaj ne stima, naj ga diskvalificirajo. Ce je najboljsi bo ze pokazal. Ma 24 dirk za to. In to ne z najboljsim bolidom, a n zaska?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Se cist strinjam. Sam je tud odpelal k ta velk. Ni sam sreca. Velik slednje je mel tud Verštapn, ko se je skor obrnu po safety caru... mal je mankal. Ce ze o sreci...
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.746
357
83
Vipavska dolina
Še vedno ima poleg znanja dober avto. Če bi bil krog zaostal (kar je bil kar blizu) mu ne bi nič pomagalo, no do kakšne pike bi mogoče prišel. Z dobrim avtom in drsom je lahko prehiteval. Sej ko je "rdeča kanta" imela odprt drs ni uspel mimo, ko ga ni bilo je pa šel enostavno. Sem upal da se mu bo Norris upiral kakšen krog več, ampak tudi tam, drs in adijo.
Max je pa dirko dobil na štartu, in ja tam je imel tudi srečo da se ni zavrtel bolj pošteno.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Jebiga. To je danasn jajc od F1. Isto mi gre nekam tole. Izpade, da gre edino in samo za cirkus, k face it: driverji so kastrirani. Sam ja, vsec mi je kar sm danes vidu. Max se je drgac obrnu po koncu zadnjega safety cara, nisi vidu? Mal je mankal pa bi odpizdu na travo / pesek. Nima veze, gremo dalje. Nej se dajejo, sej so dobr placani. kruhaiigara.press ;-)
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka
I

Izbrisan uporabnik 474

Po videnem v Bahrainu in Imoli (quali, dirka) mislim, da je Merc še vedno najhitrejši avto na stezi. Mercedesov motor je preprosto korak pred vsemi, kar dokazujejo Merc, McLaren in nenazadnje tudi AM - bolid z sfookano aerodinamiko, pa so kljub vsemu uspeli pobrati pike. So pa razlike veliko veliko manjše. Mercedes ima najmočnejši motor, vendar je aerodinamika "low rake", Hondin motor je slabši, ampak imajo pa zato aerodinamiko pošlihtano. Tako RB kot Merc sta pa korak pred ostalimi. Ferrari je naredil damage control od lanskega leta in lahko jima danes čestitamo (kljub vsem neumnostim Sainza)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.331
9.065
113
je pa res, da brez tega drs nimas osnovne šanse...tako so te aerodinamike pošlihtane.