Formula 1 sezona 2021

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dej pomir se pa za ferrari mal naviji vmes, da koncno zmaga kot v starih casih. Zdaj imamo podozivljaj iz let 2000
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Ampak koncno sezona kjer je poleg “kri”. Tope bo se fajn pokalo, ceprav po sočiju lujz ne bo vec videl maxa za sabo, razen za krog :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
868
113
Najednik: črne kite so tvoja specialnost. Kot vem je Bagnaia danes posolal markca, tako da vse stima. Pa se Botas bo zmagal, tko da... vse ok. Se Nole zmaga pa bo almost perfect day. Drugi pa v jok na drevo zarad mene.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ahahaha, Najbolji je ruknil v panic mode :D Drugače pa ja, vsi se strinjajo, da je Hamlet kriv, moral bi, pustiti e avto prostora, on pa direkt na sekanje ovinka. Pol je še tough black ni**a malo v avtu posedel, da se nebi slučajno z Maxom srečal :D Od solatic pa artičok pač ni nekih mišic :) Bottas pa dokazuje, kako hiter je dejansko in da je pri Mercu špilal evnuha. Ded je doktor za Barichella in Irvina
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Malo se o maxovem race pace, da bo najbolji pomirjen.
Max je imel postanek 11sec, zgubil je torej 9sec. Lujz je bil za njim 4sec. Potem je en krog peljal max na polni, lujz prehitel norrisa in v boks, imel 4sec postanek a prisel ven vzporedno z maxom.
kako hitro je takrat peljal max, da je nadoknadil 5sec?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
868
113
Ahahaha, Najbolji je ruknil v panic mode :D Drugače pa ja, vsi se strinjajo, da je Hamlet kriv, moral bi, pustiti e avto prostora, on pa direkt na sekanje ovinka. Pol je še tough black ni**a malo v avtu posedel, da se nebi slučajno z Maxom srečal :D Od solatic pa artičok pač ni nekih mišic :) Bottas pa dokazuje, kako hiter je dejansko in da je pri Mercu špilal evnuha. Ded je doktor za Barichella in Irvina

Panic mode? Kdo pa joka nonstop kle? Bo zanimivo se, just wait & see, me zanima kak panic mode bo se. Drgac pa, Bottas ne bo zmagal, bi blo prekicasto...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
868
113
Malo se o maxovem race pace, da bo najbolji pomirjen.
Max je imel postanek 11sec, zgubil je torej 9sec. Lujz je bil za njim 4sec. Potem je en krog peljal max na polni, lujz prehitel norrisa in v boks, imel 4sec postanek a prisel ven vzporedno z maxom.
kako hitro je takrat peljal max, da je nadoknadil 5sec?

Ne dost :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
868
113
McLaren cestitke, mogoce spet cas da se navija za njih. Nardil kar so zelel: fakin posolal ferari tam kjer najbol pece (rdeci pac amaterji, jebiga). Mercedes power :) Ham-Ver pa naprej na noz, can't wait .
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in darjan
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Najednik: črne kite so tvoja specialnost. Kot vem je Bagnaia danes posolal markca, tako da vse stima. Pa se Botas bo zmagal, tko da... vse ok. Se Nole zmaga pa bo almost perfect day. Drugi pa v jok na drevo zarad mene.
Glavno da je tvojega bik nasadil in da je rossi predzadnji.

Si pač psiho, ki rabi neke luzerje, da na njih onanira

Pogledal posnetek f1, lepo se vidi da je crni izrival in potem pač faše

odstop mu je ustrezal, sa so pike nedotaknjene

hinavsko vozi hamilton, žalostno
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan