Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.220
896
113
Mal gledam, kak dolgcas je bil sele to... 4-ti krog, 5-ti pa ze 2 kroga zaostanka :)
 

Priponke

  • PXL_20210527_190825525-picsay.jpg
    PXL_20210527_190825525-picsay.jpg
    210 KB · Ogledi: 102

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
On ni in nikoli ne bo postal goat. Nikoli ni dirkal v slabem dirkalniku in se ni imel kje kaliti. Vedno mu je bilo vse prineseno. Se tudi njegov cas izteka, bo zanimivo drugo leto, ko dobi ornk sotekmovalca v mercedezu, bottas namrec leti. Komaj cakam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb in 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.220
896
113
To je tvoje mnenje in tvoje rangiranje, ki nobenega resnega ne zanima. Mas rezultate, tablce pa si zracunej. Matematka cuda dela :)

Drugo leto se mu res lahko zgodi 'sumi pr mecki' scenarij, ko ga je nico pral 3 leta zapored, pol je pa koncno odletuv penzijo. Nikakor ne pozabi tega obdobja. Hami namrec takega obdobja se ne pozna. Je pa ze vse naredu, da je GOAT, zdaj lahko samo se poglablja prepad med njim in bivsimi goat-i. GOAT trenutno je pa on. Pizdis ti ne pizdis, tako to je! Subjektivna mnenja so pac samo to. Rezultati so na dlani :)

Drugo leto cakam tudi jaz :)
 
Nazadnje urejeno:

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaksen dirkac je govorijo njegova dejanja, ko je napizdeval inzenirje po dirki in ni hotel iz dirkalnika. Hehe prov smesno, da ni nikjer objavljeno. Tko na stopnji 3. letnega otroka. Komaj cakam nadaljevanje sezone in jokice
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.220
896
113
Kaksen dirkac je govorijo njegova dejanja, ko je napizdeval inzenirje po dirki in ni hotel iz dirkalnika. Hehe prov smesno, da ni nikjer objavljeno. Tko na stopnji 3. letnega otroka. Komaj cakam nadaljevanje sezone in jokice
Jah, kaj bi zdaj radi, da je mati Tereza? Tam je da zmaguje, uni pa da nardijo svoje. Rezultati stejejo al ne? Nekateri so se pizdontersko zaletavali v druge in parkiral posrek steze, on pa mehanike napizdi... sej niste resni ali pac? :)
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
696
688
93
Jah, kaj bi zdaj radi, da je mati Tereza? Tam je da zmaguje, uni pa da nardijo svoje. Rezultati stejejo al ne? Nekateri so se pizdontersko zaletavali v druge in parkiral posrek steze, on pa mehanike napizdi... sej niste ste resni ali pac? :)

Se skoraj v celoti strinjam s tabo - on je tam, da vozi in zmaguje. Odpeljal je vrhunske dirke, odpeljal pa jih je tudi v top avtu. Ne vemo in nikoli ne bomo vedeli ali sme Bottas voziti 100% ali je lahko na 95 - špekuliram, mogoče je isto kot je bilo v času Šumja pri Ferrariju. Rad pa se pritožuje in joka po radiu, ko ne gre vse tako kot si je zamislil. Je kot majhen otrok, ki rabi pozitivne misli, besede, da se potem spet zmotivira (Lojzek, dobil boš milko čokolado, če boš maxa dol poču... hehhehe).
Zanima me in komaj čakam, kdo bo njegov pajdaš v moštvu naslednje leto
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.220
896
113
kemb: s spostovanjem, zadnjih 15 let je vsak prvak v vrhunskem avtu :) Sej nima veze, sam komentarji nekaterih so cist vesolski, nobene veze z realnim stanjem. Meja obupa ze :) Pol pa se moje sparis z njihovimi pa je.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
kemb: s spostovanjem, zadnjih 15 let je vsak prvak v vrhunskem avtu :) Sej nima veze, sam komentarji nekaterih so cist vesolski, nobene veze z realnim stanjem. Meja obupa ze :) Pol pa se moje sparis z njihovimi pa je.
A pokleknes tudi s lojzetom in njegovimi ovcicami pred tekmo? Se vidi katerim dirkacem dol visi za ves bullshit
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
On ni in nikoli ne bo postal goat. Nikoli ni dirkal v slabem dirkalniku in se ni imel kje kaliti. Vedno mu je bilo vse prineseno. Se tudi njegov cas izteka, bo zanimivo drugo leto, ko dobi ornk sotekmovalca v mercedezu, bottas namrec leti. Komaj cakam.
Itak. Tudi Prost je imel recimo eno prvenstvo več kot Senna, pa vemo koga se bolj ceni. Se bo pa LH pojedel, če ne pride do osmice.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.624
6.609
113
AWS:

 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.870
358
83
haha te AWS podatki so tok zanesljivi kot njihova grafika o obrabljenosti gum med dirko. Lol. Max 4. :valjamse::valjamse:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.624
6.609
113
Max dejansko ni tako slab, kar se tice raw speed. Mislim da edini ki ze ves cas pere mostvene kolege za konkretne desetinke v qualy. Poglej lujza na drugi strani…al jedva dobi, al pa ga kolega poowna