Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
Top speed ni bil tako bistven, lujz je brutalno pospeseval do top speed, veliko hitreje kot bottas. Na ravnini je maxu jemal 0.3 do 0.5sec
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
ali ali ali. Če lojzu nebi v maleziji 2016 motor raznesl bi jih mel že 8...... Tamal si je sramoto naredu v nedeljo pa tut če bo prvak.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
Dobro no, pa kaj vam je.

Potem sta si naredla sramoto tudi Šumaher in Senna, pa oba veljata za najboljše voznike ever, true Goats.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
Žal ne morem tega primerjat z njima. Nikoli nista tako amatersko izpadla kot mulo. Mi je kr mal žaljivo do šume in senne, da se ju primerja s tem otrokom.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
V začetku sezone pa do polovice sem mislil da je odrastel, pol se je pa pokazala prava kri... Da še ni ta prav.
Po drugi strani pa Hamilton pri teh letih ... Uf čeprav se vidi da ga kondicija mal matura al pa je še to kak covid scena.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
Zarad takih bedarij k jih Crashstappen počne sem mnenja, da bi ga Čarli pa Russell pojedla. Upam, da drugo leto čarli postane prvak.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
khm, šumaher adelaide 94, jerez 97, spa 98..a še naštevam?

Še enkrat vprašam, kdaj je max izgubil to dirko? kdaj je naredil kakšno napako, ki ga je stala zmage?
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Max bi definitivno lahko obranil napad lojza če nebi bil na medium gumah. Sumim da je RbR računal vsaj še na kakšen incident in bi lahko medium zdržale do konca. Lojz je bil na hard, ki so pa zdržale do konca. Avto od Max-a je bil čisto dovolj hitr za zmago.
Aja se pravi ... maxa je letos mercedez trikrat torpediral iz dirke, enkrat mu je pa cudezno guma pocila. Se pravi stiri dirkw za katere ni bil totalno nic kriv. Pa nikomur nobene kazni. In bi vseeno bil ze prvak. Se mi zdi, da eni sploh dirk ne gledate in pisete malo po babjih custvih.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in sajkek

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zarad takih bedarij k jih Crashstappen počne sem mnenja, da bi ga Čarli pa Russell pojedla. Upam, da drugo leto čarli postane prvak.
Lol leclerc je imel priloznosti dovolj, celo z maxom sta se borila pa nima tistega...russel zna biti pa nevaren. Je pa spet anglez in bo imel vse prednosti domace fie in zapuscine formule 1, me cudi, da ferrari se kar vztraja, ocitno dobi debele modre kuverte
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
khm, šumaher adelaide 94, jerez 97, spa 98..a še naštevam?

Še enkrat vprašam, kdaj je max izgubil to dirko? kdaj je naredil kakšno napako, ki ga je stala zmage?
Med šumlo mene sam 97 boli. Ostalo je tko tko ni čist clear cut.

Max to dirko:
1. restart
2. restart
1. prehitevanje lojza
Zaviranje na idealni liniji ( čeprov kle je kr orng nesporazum, je tut lojz butast reagiru)
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
Lol leclerc je imel priloznosti dovolj, celo z maxom sta se borila pa nima tistega...russel zna biti pa nevaren. Je pa spet anglez in bo imel vse prednosti domace fie in zapuscine formule 1, me cudi, da ferrari se kar vztraja, ocitno dobi debele modre kuverte
Je rabil samo pojasnitev pravil v Avstriji. Mu je takoj dal tinto pit v Angliji na naslednji dirki, k je vidu da ne rabiš po pravilih dirkat z njim.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
1. restart ni nič zajebal, imel je boljši reakcijski čas od lujza, ampak ker je lujz izvedel "počasno vožnjo, da so se maxu preveč ohladile gume", pač ni imel takšnega oprijema in lujz se je odpeljal naprej.
2. kaj je bilo pri 2 restartu, a ni prišel pred lujza in to čisto clean, na istem restartu je lujz recimo trčil z oconom.
3. prehitevanje lujza v DRS coni? kaj pa je tu zajebal, če tega ne bi naredil bi se lujz enostavno odpeljal naprej...

Zaradi zaviranja je izgubil prvo mesto? itak bi ga moral spustiti naprej...