Formula 1 sezona 2020

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
ksz
HUlkenbergovih zadnjih 24h..

hF1.png
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Kje, pa je dobil Covid? Saj so baje vsi v karanteni in ne smejo nikamor hodit.
Težko vedet.
Je pa šel domov mamo pogledat, ker je imela prometno in je ravno prišla iz bolnišnice.
Je sicer šel v dogovoru z moštvom, s private jetom, ampak jebiga, se zgodi.
Je pa to lahko začetek odhopda od RP kam druga. Mogoče se je pa s Slimom še dobil tam, da se zmenita, ali bodo plačali za sedež ali kupili moštvo.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ta f1 pa postaja katastrofalno negledljiva. Oddaje pred dirko za zaspat, tečno in razvlečeno.
Tudi tista blondina, ki nima pojma o tem športu (hecna izgovorjava imen itd.), je za uporabo daljinca.

Ne vem, kaj je fora studia pred dirko, da je faktura višja al kaj?

Nezanimive infomracije, koga to sploh zanima, isto kot da gledaš 45 minut reklam pred filmom v kinu. Smo blizu, je za 10min reklam :)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Haha, s tremi kolesi zmaga... ta se res ze zajebava z drugimi ;-) 4 more to GO!!! :)

SNECER: pa ne glej in ne gnoji kle...

F1 je TOP zanimiva (za rdece in suma loverje najbrz ne, drugi nimamo problema).
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
crkne naj preklet niger. piz.da mu materina clovek ima toliko srece kot nihce na svetu. piz.da mu materi.na! beda od formule ena
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Snecer gnojni: spel se na motosvet, tuki si pokazal kaj znas... Te ni sram pod undrkavr nicki gnojit? Ne mores iz koze a?

Hamilton pa jbg, ce si najboljsi si pac najboljsi.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Snecer gnojni: spel se na motosvet, tuki si pokazal kaj znas... Te ni sram pod undrkavr nicki gnojit?

Hamilton pa jbg, ce si najboljsi si pac najboljsi.

Undercover nick? lol, saj pa ga noben nima z imenom in priimkom, pač si ga izbereš, kakor si ga. Jaz sem si pač tega. Očitno nisi dovolj brihten, da bi razumel, da sem si sam izbral tak nick in da ni bil dodeljen.

Ne boš ti mene odganjal nikamor, drugje pa bom že jaz za red poskrbel, da se taka primitivnost očisti.

Hamilton pa, dober dirkač v najboljšem bolidu, sicer pa neotesanec, zaradi katerega morajo nositi tiste črne majice.

Tako kot je model antipatičen in se ne zna obnašat, ja ni čudno, da padejo rasistične opazke.

Govoril sem pa seveda o formuli, ki je nezanimiva zaradi takšne nadvlade Mercedesa in sem prepričan, da nekaj zagotovo ni legalno.

Sistem je potrebno spremeniti.

Kdo bo take tekme gledal, če je Merc tako premočen, zadaj pa mojstri, ki vozijo na 101% ne pridejo niti približno poleg.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Nova fora zate: kdo je Max Verstapen?
Un k ga je Hamilton na treh bicliklih sezgal :p

Drgac pa bmk zate in tvoj opinion, ki je samo to. F1 je trenutno je trenutno full zanimiva, tebi pac ne, who cares. Pa dej se se mal zjadej, k si glih v temu filingu, ti pase.
 

Podobne teme