Formula 1 sezona 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.106
861
113
Težko, Ron je bil figura v F1, ampak trenutni vpleteni so še večje figure in ob slabem ekonomskem stanju libery medije, dvomim da bi se šli tega.

Kako je šuma pomagal? Vzpostavitvi procesov v tem švabskem stroju. Saj se ne gre zato, da je pritegnil eno matico drugače, to sploh ni važno pri razvoju.

Vzpostavitev procesov v mecki je suma postavljal? Skratka organizacija? Oprosti ampak blebetas... Da so ga zvlekl v mecko je bla glede na vse vec kot ocitno pure reklama in nic drugega. Z drugo besedo, kar je dalo je dalo, potem se je slo pa zares - brez njega. Glede merjenja ticev mi je cisto vseeno, zaenkrat sem se na realnih tleh in vidim kako se zadeve odvijajo. Za vsak tvoj 'resen' clanek, ti jih lahko najdem 10 enako resnih ampak s popolnoma nasprotnim pomenom. Pri vsem videnem, kaj res rabis take clanke za samozavest? Saj vidis kaj se je in se dogaja, potegni kaj iz tega.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Vojnik

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Formula 1 brez Ferrarija je kot pivo brez alkohola. Pa je lahko mercedez se tako glasen naokoli. Brez mercedeza je samo kot bi toplo union pil.
 
Nazadnje urejeno:

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
ksz, ena ritka iz preteklosti..
EXMa5aLXsAUMga7.jpg
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.575
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Trenutno so rdeci bolj ono: 'don't do that' :p

Ampak, sej se bojo vrnil, garant.

mislim, da je bil pri Ferrariju dejansko problem v tem, da je bil motor ... ne vem kako se izrazit. legalno nelegalen. kolikor sem razumel lanska branja, so imeli baterijo deljeno na dva dela in tudi razporejanje energije iz baterij deljeno na dva dela. in pravila niso določala, koliko skupne energije lahko baterije nosijo, temveč na baterijo. poleg tega so imeli še določene elektrorešitve, da je ena baterija lahko filala, ko je druga dajala in obratno. skratka - oni so projektirali avto na lansko moč. so malo zaprli aerodinamiko, da so pokrili manjko v zavojih, na ravnini pa bi bili z lansko tehniko motorja še vedno konkurenčno hitri.

da je bilo vse skupaj samo kurjenje olja pa ti malo logike mora povedati, da to definitivno ni bil razlog dogovora s FIO, ker kurjenje olja ne doda toliko moči, kot so jo več kot očitno zgubili.

Ferrari je imel lani praktično winning car in z enakim motorjem, oz. še malenkost dodelanim, bi bili letos perfect car ... škoda, ker bi bilo fino gledat Merc vs. Ferrari, pa še Verstappen bi malo vmes tiščal in bi bila lahko fina šprinterska sezona.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Zna biti.
Ampak bolj bo zanimivo v naslednjem tednu razplet pri Vettlu ipd ...

Recimo: Vettel k RP (oziroma Astonu), Perez pa ali k RB namesto Albona, ali pa bo ata Slim kupil Haas ali Williams (prej Williams, da ostane v MB hiši zgodba).
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Nej bi se šušljal da bi šov Perez k Alfi Romeo. Močno dvomim da bo šov v Red Bull
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Alfa se mi zdi še najmanj verjetna, razen če se bo Kimi sa mnaveličal (Giovinazzi ali kateri od drugih Ferrarijevih mladincev je tam ziher zagotovoljen po pogodbi s Ferrarijem, recimo Mick Shumacher). Če bi se Kimi naveličal kombinacija Perez - SCH ne bi bila slaba, ampak odvisno je od Kimija - pa mislim,d a bo želel počakat tanove avte.
Telmex je dolgoletni sponzor Pereza in ga bo še naprej podpiral, da ostane v F1, in to s krepkim denarjem - je pa res, da Slim ni naklonjen kupovanju moštva (zato je nakup Haasa ali Williamsa bolj teorija, čeprav Williams ni slaba ideja).
Zato sem pa napisal RB: oni ostanejo brez Astnonovega denarja in bo jim Telmex prav prišel. Alex nazaj v Alpho, Kvyat pa domov.
 

Podobne teme