Formula 1 sezona 2019

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ce bi blo po moje bi zmagal McLaren kar se se neki casa ne bo zgodilo, tako da sem v razmerju Mercedes vs Ferrari nevtralen, samo alergicen sem na fanboye kot si ti. To kar mas ti in to kar ti mislis je najboljse in sveta resnica ane? Vsi ostali ki mislimo drgace smo pa v zmoti....bogi si
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Govoris o kuhinji pri Ferrariju, a ti spomin ne seze 7 dni nazaj kako so Hamiltonu rit resevali pred enim Bottasom s slavnim Mercedes stavkom:" Valteri, it's James.....,"

Sej nehaj no... en primer pri Mercedesu. To je praksa Ferrarija. Ne bi nikoli Schumi bil tolikokrat prvak, ce mu nebi drugi voznik pomagal.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.153
873
113
Ce bi blo po moje bi zmagal McLaren kar se se neki casa ne bo zgodilo, tako da sem v razmerju Mercedes vs Ferrari nevtralen, samo alergicen sem na fanboye kot si ti. To kar mas ti in to kar ti mislis je najboljse in sveta resnica ane? Vsi ostali ki mislimo drgace smo pa v zmoti....bogi si

V cem si ti drugacen? Se kaj lazem? Te v kaj silim? Pisem svoje mnenje, podobno kot ti. Kje je tu problem? Si ti cist dichtig?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Lej najedas, nadlezen si v katerikoli temi se pojavis hoces dokazat svoj prav. Ce se samo spomnem teme o F1 sezoni 2018 in kake si tam pisal.....res ti si cist normalen ja....edini tu gor
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.153
873
113

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ej clovek, ti dozivlajas orgazme in izbruhe ob vsaki Hamiltonovi zmagi in navale jeze ter zaljenja vsakic ko kdo napise kaj proti Hamiltonu in pol ti meni govoris da sem dete, ko se ti obnasas kot 13 letna obozevalka popularne boyband skupine....smesen si, pateticen si, pomilovanja vreden Upam da si v RL bolj normalen
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.153
873
113
A ne da? S fanboyi se prav rad preganjam, ker so vedno brez argumentov in jih slednji vidno pecejo. Pa nobenih resnih odgovorov razen uzaljenk ne zmorejo :)
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.766
362
83
Vipavska dolina
Tri strani, kar bi lahko v dveh stavkih napisali. Ce ne ves zakaj bi Seb spustil Charlesa potem ni treba tu niti pisat. Konec koncev ga pa niti ni spustil ker je bil hitrejsi na stezi in so potem naredili dosti bolj preprosto. Hamilton je pa zmagal ker je imel veliko srece s SC, drugace bi gledal rdece v hrbet jer jim ni bil niti konkurencen, kaj sele superioren.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.153
873
113
Ej clovek, ti dozivlajas orgazme in izbruhe ob vsaki Hamiltonovi zmagi in navale jeze ter zaljenja vsakic ko kdo napise kaj proti Hamiltonu in pol ti meni govoris da sem dete, ko se ti obnasas kot 13 letna obozevalka popularne boyband skupine....smesen si, pateticen si, pomilovanja vreden Upam da si v RL bolj normalen

Ne, samo povzamem videno. Ti mas pa probleme. Napisem ti dejstva, se drzim teme, ti pa brez argumentov vse drugo v debato vleces (druge teme, se celo moj avto - ja, ful ma veze s to debato res), zalis etc. Napisi kontra argumente, ki drzijo pa se lahko pogovarjava. Tko si pa ravno to, s cimer obmetavas mene: navaden uzaljen fanboy. Skratka, decko ki joka kadar ni po njegovo. Jebiga, problem je ce si egocentrik. Pa se kak jezik se nauci, da ne bos zaplankan slovencelj.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Se nisi nehal....glede zaplankanosti pa mi rajsi ne govori, ker sem zivel na svedskem in trenutno v nemciji, res jez tipicen zaplankan slovenc (po tvoje) ki se ni iz svoje vasi nosa pomolu. Pa ko jezike omenjas, tekoce govorim anglesko, nemsko, svedsko in srbohrvasko (jeben sarkazem je bil glede cefurscine), tako da ja, spet tipicen zaplankan slovenc. Dej STFU, ker se tako kot v vecini primerov spet motis. Pa kolk jezikov ti govoris? Cefurscino vidim da dobro obvladas, kaj se.....
 
Nazadnje urejeno:

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pa BTW ne bom ti vec odgovarjal, skoda teme za prepucavanje s tabo, pa lepo si ga drkaj na Hamiltona
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.153
873
113
Se nisi nehal....glede zaplankanosti pa mi rajsi ne govori, ker sem zivel na svedskem in trenutno v nemciji, res jez tipicen zaplankan slovenc (po tvoje) ki se ni iz svoje vasi nosa pomolu. Pa ko jezike omenjas, tekoce govorim anglesko, nemsko, svedsko in srbohrvasko (jeben sarkazem je bil glede cefurscine), tako da ja, spet tipicen zaplankan slovenc. Dej STFU, ker se tako kot v vecini primerov spet motis. Pa kolk jezikov ti govoris? Cefurscino vidim da dobro obvladas, kaj se.....

Zarad mene lahko zivis v samem centru centra, si tipicen primer "moze covek iz sela ali selo iz coveka nikad". Glede odgovorov pa itak vem, da ne bo nic, ker ni nic. Cim si krenu na neke sentimente pa spuscanja na primitiven osebni nivo mi je blo jasno, da se s tabo ne da pogovarjat, ce ni po tvoje. Navadn fanboy, ki sebe ne vidi, zna pa druge potaplat. Zarad mene tud,ce se ne oglasis vec, se vedno je danes Mercedes s Hamiltonom deklasiral rdece. V kolikor mislis, da ni res, argumentiraj, drugace pa raje "bleib lieber ruhig, mein schatz". Predvidevam, da tole gor dostkrat poslusas :) Koja ironija, delas v svabariji, haha :)
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.943
1.098
113
www.adriamedia.si
Evo, še ena cvetka iz današnjih kvalifikacij, ki mi je ostala v spominu....
In sicer debata oz. modrovanje o preimenovanju ekipe Toro Rosso v Alpha Tauri ter morebitno nasprotovanje ekipe Alfa Romeo zaradi po Lukičevo enakega naziva ekipe (alfa).
Meni osebno se Alfa Romeo ter Alpha Tauri ne zdita enaki imeni, zato ne vidim neke podlage za nasprotovanje. Razen, če tudi tam velja pravilo "piši kao govoriš"...

Si moreš mislit, da se oboje praktično enako izgovarja tudi v angleščini, nemščini. In da se Alfa mora strinjat. Če se tebi zdi nepomembno, kako se v prenostih slišiime moštva, tudi prav.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Eno je izgovorjava, drugo zapis. Prvi del imena ni enak, čeprav se enako izgovori... Res pa je, da mora Alfa dat zeleno luč za novo ime. Če ne bo zelene luči, si bodo pa pri Red bullu že kaj izmislili...
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
358
115
43
Jou a bodo pr TV3 predvajal kvalifikacije v nedeljo ob 3?, če ne bo tajfun posegu vmes?