FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
sezona je še dolga, potrebno čim več pokapirat da neseš konkurenci.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Grosjean bo naslednje 4 dirke prezivel v Banovcih.
smile-1.gif
)
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Sem šele pred kratkim prižgal TV, pa me zanima, kaj se je dogajalo, da Vettel vozi simultanko. Alonso out, Button šele 4., hamilton še slabši,... Zakaj?
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Bravo Vettel.
Grosjean je nataknil Webbra, Kimi pa Alfonsa

Danes je bil lotus na kamikaze misiji
smile-1.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Webbrov odgovor na what happened = ½ First lap Nut-case Grosejan½
hysterical-1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
tko nekako kot Vettel prejšnjo dirko....

še 6 dirk do konca, še bo zanimivo
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.300
2.399
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Torej Alonso spet nic kriv in brez tock...

Ne bo čisto držalo. Je namreč Alonso rahlo desno potegnil in se tako rekoč sam nasadil. Tako, da govoriti o krivdi enega ali drugega ni ravno "pošteno" - po mojem tole spada čisto pod ta pravo dirkaško nesrečo.

Je pa dirka s tem ogromno izgubila na zanimivosti.

Za Grosjeana bi pa morali sprejeti pravilo, da mora vedno štartati iz boksov - se pa s tem dramatično dvignila varnost na štartu.
tongue-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
sej je dobil 10 sekund stanja v boksih

To je bila samo predjed...
Glede Fernando-Kimi pa je tako, kot je rekel gr69 prava dirkaška nesreča. Nande je potegnil malo levo, Kimi je odreagiral, rahlo zapeljal na travo in ko se je vrnil je zadel Alonsa. Tipična dirkaška nesreča brez pravega krivca.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Torej Alonso spet nic kriv in brez tock...

Ne bo čisto držalo. Je namreč Alonso rahlo desno potegnil in se tako rekoč sam nasadil. Tako, da govoriti o krivdi enega ali drugega ni ravno "pošteno" - po mojem tole spada čisto pod ta pravo dirkaško nesrečo.
Alonso je bil kriv sam, ker je Kimija (ali kdo je bil levo ob njemu) pač rinil na travo. AJde, recimo da še nekako sede v dirkaško nesrečo, zdaj ko je odpstopil, nima smisla ga kaznovat. Če bi bilo obratno (da bi oni zadaj odpstopil, Alonso pa ne), bi moral slediti kazen ...
Grosjean pa ...
bonk.gif

Kasnej pa ne vem, je bilo tako dolgočasno, da sem zadremal ... Edino Preza sem vmes opazil da je šolal Hamiltona v prvem poskusu, v drugo pa je bil sicer sam kriv, ampak je v bistvu dobro rešil, da ni še Hamiltona s sabo potegnil.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
sej je dobil 10 sekund stanja v boksih

To je bila samo predjed...
Glede Fernando-Kimi pa je tako, kot je rekel gr69 prava dirkaška nesreča. Nande je potegnil malo levo, Kimi je odreagiral, rahlo zapeljal na travo in ko se je vrnil je zadel Alonsa. Tipična dirkaška nesreča brez pravega krivca.
V bistvu ne. Če pogledaš posnetek, Alonso ni pustil palca za 1 avt in je Kimija porinil na travo ... AMpak OK, štart, gneča, jebiga, se zgodi, sploh, ker je itak Alonso takratko potegnil ...
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
...
Kasnej pa ne vem, je bilo tako dolgočasno, da sem zadremal ... Edino Preza sem vmes opazil da je šolal Hamiltona v prvem poskusu, v drugo pa je bil sicer sam kriv, ampak je v bistvu dobro rešil, da ni še Hamiltona s sabo potegnil.

Je bilo res kar malo dolgčas, dokaj redka prehitevanja. Škoda, da je Perez pretiraval; takrat je bil najhitrejši na stezi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.348
6.542
113
Ne vem, zakaj so šli krajšat DRS cono, kar se je izkazalo za polomijo, še tisti hitrejši niso morali mimo letos (fotr - rikiardo).

Škoda za alonsa, glede na to,da je bil massa samo +25 bi se alonso lahko boril za zmago.