Formatiran PC priklic podatkov nazaj

yyyeb

Pripravnik
20. dec 2008
231
5
18
Pozdrav, zaštekal mi je PC in nisem mogel delat več nič. Trdi disk sem formatiral in naložil Windows na novo. Je kaka možnost, kaki trik, da bi dobil nazaj podatke, ki jih potrebujem iz tega diska?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Če je običajejn disk in nisi preveč pisal po njemu, lahko še kaj dol dobiš (sploh če veš kaj iščeš), vprašanja pa če vse. Če gre za SSD, pozabi, je že TRIM opravil svoje.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Kot je napisal predhodnik. Šola za drugič... disk ven in priklop na drug pc in tako poskusiti rešiti podatke. Ali pa kak bootable usb z orodji za diske. Ali pa direktno na servis, če so gor pomembni podatki.
 

mmmedo

Pripravnik
2. feb 2009
36
3
8
Pozdrav, zaštekal mi je PC in nisem mogel delat več nič. Trdi disk sem formatiral in naložil Windows na novo. Je kaka možnost, kaki trik, da bi dobil nazaj podatke, ki jih potrebujem iz tega diska?
Meni se je že zgodilo, ko sem sformatiral napačen disk(s slikami cca. 10000+ datotek) in gor naložil nove Winse. Pobrisane datoteke mi je uspelo dobiti nazaj s programov Undelete(takrat sem kupil licenco za ca. 35€, zastonj verzija ti mi samo pokazala vse datoteke, ni pa bilo možno narediti restore-a). Resda je bila porušena struktura diska in so bile vse datoteke imenovane FileXXXXXX, ampak sem dobil vse nazaj.