Ford servis?

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Ford Klemenčič, NE HVALA NIKOLI VEČ. Našli napake, ki jih ni bilo, zaračunali storitev, ki je niso opravili, skratka zadeva prijavljena na inšpekcijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.257
5.813
113
pri taščici
Zanimivo, tudi meni so zaračunal na drugem "koncu Ljubljane" mazanje "vrat" pa se je samo na enem delu videlo nekaj masti v spreju. Stalo je pa toliko da bi lahko z mastjo cel avto presprical, ne samo tiste pante in koleščke.
Ampak sem šele doma opazil,ni se mi dalo pa nazaj hodit repencit.
krimec
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... moj Frend iz PI se pelje v Ajdovščino na redne servise ... ne vem h komu (je pa baje) uradni za Ford ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
¤ Vsi po vrsti ter povsod, vam lažejo in vas zavajajo, da se kar kadi ! ¤ :gorjaca:
*
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
... moj Frend iz PI se pelje v Ajdovščino na redne servise ... ne vem h komu (je pa baje) uradni za Ford ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
¤ Vsi po vrsti ter povsod, vam lažejo in vas zavajajo, da se kar kadi ! ¤ :gorjaca:
*
PI = sp.Duplek??
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.560
170
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
... moj Frend iz PI se pelje v Ajdovščino na redne servise ... ne vem h komu (je pa baje) uradni za Ford ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
¤ Vsi po vrsti ter povsod, vam lažejo in vas zavajajo, da se kar kadi ! ¤ :gorjaca:
*
Avtohiša Lavrenčič. ni najcenejši, je pa dober, zanesljiv.
 

cekin

Zelenc'
23. sep 2021
1
0
1
Zdravo Ekipa, da ne odpiram nove teme;

Kam vozite sedaj svoje Ford-e na servis?

Iščem zanesljiv in ugoden servis za 3 leta star Mondeo. Renaulta sem vozil k neuradnem mehaniku (bivši zaposlen na Renaultu), kjer sem dobil račun za opravljeno storitev. Veliko znanja o znamki, brez divjih cen..... Poznate kakšnega takega?

Hvala za pomoč
Samo ne v SPC KREVS Črmošnjice pri Stopičah -katastrofa(nestrokovni,dragi...)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Avto Rebernik v Breznu na cesti MB-Dravograd ali PSC Stepan v Črnomlju - za oba dam roko v mlačno vodo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.257
5.813
113
pri taščici
A ni bil.enkrat en Ford servis z dolenjske na videu, kako z metlo s katero dvorišče pometa in jo namaka v lužo pere avto. Je bilo po fb in alterju
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.292
819
113
A kdo ve, kaj se na Summitu dogaja? Smo imeli cel vozni park pri njih na servisu, super zadovoljni. Kvaliteta, odnos, prijaznost… nekaj, kar na VW nismo bili nikoli delezni.

Sem pa zadnjic enega prijatelje tja peljal po avto pa vidim, da se je kar veliko ljudi zamenjalo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.483
9.186
113
?
Kako pa to, da ste tako odlična vozila z najboljšim serviserjem zamenjali?
Srčno upam, da niste šli nazaj na sranje od VW.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.320
113
Nimam, ker smo vozni park zamenjali in smo vzeli operativca na ALD, tiste, ki sem paznal na Summitu pa ocitno ni vec tam.

Ampak, če nekoga poznaš, potem imaš verjetno njegovo mobilno številko, če ne pa vsaj linkedin kontakt in tako še najlažje ugotoviš kam je šel ta dobri človek.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.292
819
113
Ampak, če nekoga poznaš, potem imaš verjetno njegovo mobilno številko, če ne pa vsaj linkedin kontakt in tako še najlažje ugotoviš kam je šel ta dobri človek.

Nimam potrebe, da bi jih klical, ker nimamo več FORD vozil v voznem parku. Nismo pa neki prijatelji, da bi jih klical, samo posel…