Ford servis?

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Dober večer.

Kam naj se pelje Forda na servis, da ne bo nepotrebnih nevšečnosti? Cena storitve mi na vrhu prioritet. Ustrežljivost in strokovnost pa sta.

Tenkju
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.270
5.822
113
pri taščici
Tisti ki ima rok dobave nadomestnih delov krajsi od nekaj tednov.
Oziroma ti za ta cas nudi ustrezno nadomestno.vozilo.

Kater sem vis ie ze bil lani na fb, ko so avto "prali" s sirkovo metlo iz luze na dvoriscu. Nekje z Dolenjske?
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
824
113
Jaz imam zelo dobre izkušnje v Summit avtu, Ljubljana http://www.summitavto.si/

Zelo prijazni, ustrežljivi. Brezplačen taxi prevoz, če rabim uredijo nadomestno vozilo. Servisiramo pri njih dva Forda in dva Volva, pa lahko rečem, da bomo naslednje vozilo kupili pri njih zaradi servisa.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Glede Summita so na netu same pritožbe
:-/

Zato sem pa tukaj vprašal, ker me iskanje informacij na Googlu bega... :oops1:
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
824
113
Glede Summita so na netu same pritožbe
:-/

Zato sem pa tukaj vprašal, ker me iskanje informacij na Googlu bega... :oops1:

Na netu najdes svasta, pa ne mislim samo glede doticnega primera. Ko pa porebno kaj z imenom in priimkom poveat, je herojev malo. Sem se ze naucil, da je potrebno vedno obe strani slisat.

Kot receno, jaz sem z njimi zelo zadovoljen. Ustrezljivi, prijazni, strokovni. Sploh sem bil presenesen, kako so mi pomagali pri zavarovalnici resiti nek problem, ki ga sam nisem mogel. Jaz jih lahko samo pohvalim. Verjamem pa, da je se kdo, ki je zaupanja vreden in se bos sam pravilno odlocil.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
tebe zaradi 3 avtov malo drugače gledajo na servisu, sploh pa če maš vse 3 službene avte tam

za enga navadnega janeza, ko pride 1x letno na servis, jim je vseeno ;)
 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
393
23
18
Ljubljana
Jaz pa predlagam Bizilj v Stegnah-Lj. Tja vozim avtomobile skoro 20 let, pa že moj oče je vozil tja, ko je bil stari Bizilj še tam malo od Pržana naprej.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.295
824
113
tebe zaradi 3 avtov malo drugače gledajo na servisu, sploh pa če maš vse 3 službene avte tam

za enga navadnega janeza, ko pride 1x letno na servis, jim je vseeno ;)


Niso sluzbeni. Jaz vozim Ford-a in starsa ga imata. Brat in njegova zena imata oba Volva. Na servisu niti ne vedo, da smo v sorodu. Tudi naslovi lastnikov so v vseh stririh primerih razlicni. Pa nobenega od nas ne vidijo vec, kot 1x letno (ce ne upostevam menjave pnevmatik, ki so shranjene pri njih). No, pa moj je bil letos 2x zaradi karambola oz. toce. Ni osebno kot servis niti niso blizu, pa se vseeno raje k njim zapeljem. Kolikor sem slisal (to so res govorice), so leta 2014 dobili novo vodstvo in so zadeve zelo urejene. Je pa res, da prej tudi "mi" nismo bili njihove stranke. Oba Forda sta letnik 2014, Volva sta bila pa oba rabljena pri njih kupljena, ne vem pa kateega leta.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Če ni nikoli problemov z avtom, potem tudi z servisom ne more biti. Olje in filtre, ter kao vizualni pregled miljondvestotisoč točk, zna vsak dijak 2. letnika avtomehanike. ko se problemi začnejo, potem se pozna kvaliteten servis in serviser.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Jaz pa predlagam Bizilj v Stegnah-Lj. Tja vozim avtomobile skoro 20 let, pa že moj oče je vozil tja, ko je bil stari Bizilj še tam malo od Pržana naprej.

pred časom sem imel v ožjem izboru pri nakupu avta Focusa, pa sem takrat se z Biziljem menil - če bi naredil pregled, preden bi kupil, pa na kaj gledat, skratka, bili so zelo odzivni in zelo pripravljeni pomagati. meni osebno zelo velik plus in tudi dejstvo, da pri naslednjem avtu vsekakor gledam tudi proti Fordu.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Če ni nikoli problemov z avtom, potem tudi z servisom ne more biti. Olje in filtre, ter kao vizualni pregled miljondvestotisoč točk, zna vsak dijak 2. letnika avtomehanike. ko se problemi začnejo, potem se pozna kvaliteten servis in serviser.
Se strinjam... Res nisem imel nobenih okvar....
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.747
357
83
Vipavska dolina
Če ni nikoli problemov z avtom, potem tudi z servisom ne more biti. Olje in filtre, ter kao vizualni pregled miljondvestotisoč točk, zna vsak dijak 2. letnika avtomehanike. ko se problemi začnejo, potem se pozna kvaliteten servis in serviser.
Mogoče pa ne. Meni so "spregledali" neenakomerno obrabo prednjih ploščic....
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.457
1.246
113
Iskajoč brata
Zdravo Ekipa, da ne odpiram nove teme;

Kam vozite sedaj svoje Ford-e na servis?

Iščem zanesljiv in ugoden servis za 3 leta star Mondeo. Renaulta sem vozil k neuradnem mehaniku (bivši zaposlen na Renaultu), kjer sem dobil račun za opravljeno storitev. Veliko znanja o znamki, brez divjih cen..... Poznate kakšnega takega?

Hvala za pomoč