F1 sezona 2025

DOHC

Majstr
4. sep 2007
2.022
444
83
Dokler ima dominanten avto in je 20sek spredaj pred vsemi še gre, ko pa se mora tkole prebijat pa vedno zapne in pol psihično čist odpusti. Pri njemu je to klasika. Bolj izjema ko se to ne zgodi. Anger managment issues, ampak glede na vzgojo res ni surprise da je tak re-tard
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
3.201
2.410
113
Je že v gokartu pokazal, kakšno vzgojo ima, Leclerc je že tedi skusil na lastni koži.

Mclaren še rabi ene 2-3 skupne zmage, pa bodo naslovi že skoraj oddani.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.195
1.111
113
Za1x jim res lepo kaze, sploh veseli, da si odzirata tocke (1, 2 dokaj laganini) pa kljub temu vecata prednost. Paket je ocitno vec kot konkurencen, kar je dober obet za prihodnje leto. Kaj vse bo pa CBHE letos se skuhal je pa neznanka. Pr takih labilcih ne ves kaj ga bo prjelo pa kako bo reagiral. Vse bolj se zdi, da je vceraj reagiral enako kot npr. v igrici, ko za foro butnes v koga - kao itak ne more nic bit. Odpilenc, podobno k njegov trolek tuki. Takle mamo, nima odgovora pa stare zadeve odpira in bedarije plete. Ze par let eno te isto nonstop, fakin booring...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
2.022
444
83
Ne smeš pa nikol izključit rbr pa maxa. So proge, ki bodo zelo pasale rbrju. Konstruktorski je verjetno res oddan, sploh glede na to da rbr cilja samo na enga voznika. Ampak lahko da se mclaren fanta začneta drug drugega vn kegljat, pa je lahko hitro zanimiv driver championship. Dolga je še sezona.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.195
1.111
113
Itak. RB ce zadane setup je nepobediv, avto je le top shit, pa dec tud odpele hammertime kot treba. Oranzna pa tud nista dalec, tko da ob nekem normalnem poteku je to zdaj kar lepa prednost. Sam ja, eno je bit tko pametn drugo pa pista prinese. Bomo vidl, dirk je se dost, se bo zanimivo.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
2.022
444
83
Še onboard. Še enkrat, res sem presenečen da je tak dirty move izvedel, od njega tega res nebi pričakoval.

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
3.201
2.410
113
Za takšen manever bi si zaslužil black-flag, samo potem bi pa totalno pop***** in zmeral F1 vodstvo.

Mora pa brez kazni preživeti VN Kanade in Avstrije, kar pa bo težko, če ne bo konkurenčen.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
54.417
7.247
113
1749013297295.png


točno tako se eni tu obnašajo...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
37.323
12.034
113
maxa se je šel ono sceno, ga spustil naprej kao da zadosti pravilom, potem pa takoj v njega in ga nazaj prehiti. Rapist. Sej to je delal tudi v famozni sezoni 2021 ko je dobival penaltije da prepusti mesto. In potem na ravnini bremzal pa take fore. DSQ bi mu pasal po tintari kdaj pa kdaj. Sam sem sicer mislil, da je že prišel mal k pameti ker ni več noob...ampak preko genov ne moreš.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
54.417
7.247
113
Jaz pa ne bi rekel, da je to hotel..ker drugače ne bi bilo dotika...pač naredil je "isto" kot mu je prej naredil lerk in russ...dotaknil se ga je. Le da je prej kao bilo v čaru borbe, tokrat pa namerno...čeprav vsi vemo da vozniki f1 niso taki noobi da ne bi vedeli kdaj bo dotik in kdaj ne.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
2.022
444
83
Težava je v tem, da se je NAMERNO zaletel vanjga. Ni bil racing incidentk greš mal wide pa ga rukneš ali se zafrkneš ker misliš da bo šlo pa ne gre. On se je NAMERNO zaletel vanjga. Če nisi razumel besede ti lahko še enkrat napišem. NAMERNO. se je zaletel. In malo višje si Vettla prilepil k je isto naredu. No, seb je takrt dobil 10sek stop and go. In ko maš ti enga bedaka na stezi ki se NAMERNO zaletava v druge, ker je pač tegotn kot otrok je čas za resnejše ukrepe.
Max se trudi neki vozit po nordschleife. Tam naj proba tak retarded manever izvedt. Takoj faše permanent ban. Šlajfo samo še iz sim riga vidi, pa tudi če imaš 10 f1 naslovov. Tm ne hebejo žive sile kaj si kdo si, ko začneš pihdarije delat te usekajo po buči. V F1 pa dobiš pa 10sek. đizs
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Primus

H19ED

Guru
30. jul 2022
3.201
2.410
113
Vettle je bog proti nevzgojencu Maxu ;) Mati in oče sta lepo vzgojila Vettla, pri nevzgojencu Maxu je pa čist kontra.