F1 ABU DHABI GRAND PRIX 2010

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Sem rekel na začetku..kubica bo zjebal...hamilton takoj 1sec hitreje od vettla, ko se je kubica umaknil.

upamo, da bo drugo leto tega manj, torej da se bo vsaj na ravnici uspelo prehiteti počasnejšega, ne pa da se še tega ne da...beda.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
kot sem rekel...webber nima za burek..in ni imel - identični avto kot vettel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

uuu, rdeči pizdun pa nešportno.
Prav je tako da je spušil. Kar mu je Reanult nekoč prinesel, mu je danes pravično in pošteno vzel.

Alonso: en velik črn madež, verjetno pa tudi počasi njegov zaton.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Ne vem če, ieml je tretji najhitrejši avto in je sezono končal na 2. mestu, daleč pred masso na vsako dirki, ne vem če je kdo drugi bil tako dominanten v kateri drugi ekipi, če kubica ni tako šolal petrova.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Buahaha!
grin1.gif
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Čestitke Vetlu, me pa malo zanima zakulisje pri Red Bullu - Webber je zadnji dve dirki deloval preveč zaspano v primerjavi s celotno sezono prej...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Konec sezone, in na koncu zasluženo prvak najhitrejši voznik... Z malo manj napakami bi bil prvak že kake tri dirke nazaj, to je pa tudi tisto, kar mora skrbeti vse ostale pilote v karavani F1... Mislim, da se sedaj kar nekaj časa ne bo poslovil od številke 1, pod pogojem seveda, da bo imel konkurenčen bolid...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

RedBull je naredil vse, da je sforsiral Vettla naprej - zato tudi vsa užaljenost Webbra v zadnjem času. Ferrari je naredil nespametno potezo, ko je šel Webber "predčasno" v bokse - tako je Alonso padel za Petrova in rosberga in izgubil prepotrebna mesta, svoje pa je naredilo še zadrževanja Petrova, tako da je Kubica uspel to izkoristiti. Torej odlična vožnja Vettla, dobra taktika RedBulla, varnostni avto in povsem zgrešena taktika Ferrarija.

@Snecer: daj umiri se malo z imenovanji tebi neljubih voznikov, saj nisi star 5 let.

Lp
Gargy
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Čestitke Vetlu, me pa malo zanima zakulisje pri Red Bullu - Webber je zadnji dve dirki deloval preveč zaspano v primerjavi s celotno sezono prej...

Nekaj dirk nazaj je bilo to razjasnjeno...vettl je imel neke probleme s bolidom, ki so pa jih potem uredili.
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
No pa imamo novega svetovnega prvaka, čeprav mu je na zadnji dirki pomagal Schumacher, ki se je zavrtel, posledično se je vanj zaletel Luizzi, zato je na stezo prišel SC, kar sta izkoristila Petrov in Rosberg. Naslednje leto bo na štartu 5 svetovnih prvakov. Privoščil sem Webrru čeprav bi Vettel bil svetovni prvak že ene tri dirke nazaj če mu nebi zagodla tehnika in to na kar treh dirkah, kjer je vse tri vodil (ali 2 se ne spomnim točno).
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Joshua pravi:
No pa imamo novega svetovnega prvaka, čeprav mu je na zadnji dirki pomagal Schumacher, ki se je zavrtel, posledično se je vanj zaletel Luizzi, zato je na stezo prišel SC, kar sta izkoristila Petrov in Rosberg.

Jst pa mislim, da je kriva proga. Tiste ravnine bi mogli drugače nardit, da bi Alonso lahko prehitel Petrova.
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik Joshua pravi:
No pa imamo novega svetovnega prvaka, čeprav mu je na zadnji dirki pomagal Schumacher, ki se je zavrtel, posledično se je vanj zaletel Luizzi, zato je na stezo prišel SC, kar sta izkoristila Petrov in Rosberg.

Jst pa mislim, da je kriva proga. Tiste ravnine bi mogli drugače nardit, da bi Alonso lahko prehitel Petrova.

No pa tudi Petrov se je dobro odrezal, čeprav bi tudi Rosberga težko prehitel
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ne vem če, ieml je tretji najhitrejši avto in je sezono končal na 2. mestu, daleč pred masso na vsako dirki, ne vem če je kdo drugi bil tako dominanten v kateri drugi ekipi, če kubica ni tako šolal petrova.

Ti se kar tolaži.
Pri ne vem če pa poglej odstope redbulla in ostalih pa seveda bedno dogovarjanje rdečih.
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
En od pogovorov Alonsa z inženirji, ko so mu le-ti dejali:
"Fernando, Petrov is faster than you... Can you confirm you understand that message?"

hysterical-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Čestitke Vettlu, ki je edini zdržal pritisk. A lahko kdo pove kaj je Nando pokazal Petrovu po koncu, ravno takrat sem šel na WC
redface-1.gif