F1 ABU DHABI GRAND PRIX 2010

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
Verjetno bo spidi rekel, da je tudi danes nico šolal mihaela, ki je bil kriv, da ga je nico zavrtel.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Še moje mnenje:

3. Webber...ta model je moral v zadnjem mesecu dibit kako kuverto pod mizo. Ker je za 100% mu "forma padla" v roku par dni...nemogoče.
.

Bedak, ko boš enkrat imel priložnost spoznati kakega športnika svetovnega kova, boš videl, da denar ne pomeni nič v primerjaviz z uspehom!
 
Nazadnje uredil moderator:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kaj vi Schumacher boyi, res ne znate na provokacijo drugace odgovorit, kot na osebnem nivoju?

Naslednjic se bo ob osebnih zaljitvah ukrepalo. Ja?

Cestitke Vettlu in Redbullu za oba naslova.

Aja Alonso.. Ce nisi sposoben nekoga prehiteti in magar malo reskirati ti ni tisti pred tabo kriv, ne?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ja res sem mislil petrova
zmaga.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
rosberg je bil danes dober ravno na račun šumelna, ki mu je podaril SC fazo. sploh je šumi bil do vrtenja na 6 mestu.

ceprav mi je bil weber bolj simpatičen kt dirkač in sem na konuc navijal zanj, sem vseeno in tudi druzba sredi dirke zaceli navijat za vettla, mladič je dobro odvozil tudi ravno prav je agresiven. Weber je danes razocaral. Alonso jokica, petrov bi mu moral zlajf potegnit, špancu cmeravemu.
Relativno napeta dirka. Čakamo next year.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
rosberg je bil danes dober ravno na račun šumelna, ki mu je podaril SC fazo. sploh je šumi bil do vrtenja na 6 mestu.

ceprav mi je bil weber bolj simpatičen kt dirkač in sem na konuc navijal zanj, sem vseeno in tudi druzba sredi dirke zaceli navijat za vettla, mladič je dobro odvozil tudi ravno prav je agresiven. Weber je danes razocaral. Alonso jokica, petrov bi mu moral zlajf potegnit, špancu cmeravemu.
Relativno napeta dirka. Čakamo next year.

roko na srce, dirka je bila zanimiva samo za to, ker je odločala direktno o prvaku, če ne bi bila še ena random dirka, po kateri bi pisali, kako je alfonz nesposoben prehitevat petrova
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mislim sej Petrov je tud odličen voznik. Meni se sploh ne zdi čudn da ga ni mogu prehitet. Sej je tud Hamilton imel probleme mar ne?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Alonso jokica, petrov bi mu moral zlajf potegnit, špancu cmeravemu.

A so kje kaksni posnetki Alonsovega jokanja ?
evil.gif
), mi pa le prihranite komentarje o tem da "ce bi se pa ubil po parih naslovih, bi bil pa res car", kakrsni padajo v sosednji temi. Enostavno ne, isto je antipaticen kot tisti njegov sonarodnjak, s katerim ga tako vneto primerjajo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
Spidi je imel spet prav.

MS je po dirki rekel,da je bila napaka njegova, ker je prehitro in preveč stopil po gasu in to ga je zavrtelo, ne pa nico.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
Alonso jokica, petrov bi mu moral zlajf potegnit, špancu cmeravemu.

A so kje kaksni posnetki Alonsovega jokanja ?
evil.gif
), mi pa le prihranite komentarje o tem da "ce bi se pa ubil po parih naslovih, bi bil pa res car", kakrsni padajo v sosednji temi. Enostavno ne, isto je antipaticen kot tisti njegov sonarodnjak, s katerim ga tako vneto primerjajo.

ja so posnetki alfonza, kako nekaj žuga po dirki petrovu, kot razvajeno dete...

drugače pa da vidim tebe junaka, ki bi ravnodušno sprejel naslov svetovnega prvaka v F1 pri 23letih, po tem, ko te je večina že davno odpisala in si imel pred zadnjo tekmo najslabše izhodišče (razen hamiltona, ki je bil praktično v nerealnem položaju za zmago v prvenstvu)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.508
6.589
113
A ve kdo, o čem je tule govora:

Nico Rosberg:

Next up, we have the test later this week which will be very important to get a headstart on adapting to the new tyres.

To je kak interni test, ali so že kakšna testiranja novih gum?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.522
9.242
113
cel teden so testiranja v yas marini, pnevmatike pa ne vem še kaj. Uradna testiranja.

drugača pa je, šumi se je sam zavrtel, sej se lepo vidi da je bilo brez kontakta.

bil je posnetek ko kaze alonsa ko pije pa ga dva tolazita:"sej bo, sej bo drugo leto boljse, ne joci"
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne ne.. tolazila sta ga: "Fernando, pa saj si boljsi kot Petrov no, srece nisi imel, rus je pa cheater, ne skrb no"
evil.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Ne ne.. tolazila sta ga: "Fernando, pa saj si boljsi kot Petrov no, srece nisi imel, rus je pa cheater, ne skrb no"
evil.gif

hysterical-1.gif

Sem po dolgem času gledal celo dirko in mi je všeč, da Alonso ni prvak, ker ga organsko ne prenašam. Še najbolj bi privoščil Webbru, ampak je dokazal, da si naslova niti ne zasluži.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
drugače pa da vidim tebe junaka, ki bi ravnodušno sprejel naslov svetovnega prvaka v F1 pri 23letih, po tem, ko te je večina že davno odpisala in si imel pred zadnjo tekmo najslabše izhodišče (razen hamiltona, ki je bil praktično v nerealnem položaju za zmago v prvenstvu)

Kje, cvilil in vekal bi kot otrok
hysterical-1.gif