F1-2016 novice

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
nemščina tudi odpade, edini pravi jezik je angleščina. globalni torej.

sajkek, od sky je posnetek na netu že v nekaj urah, racing for me je zelo ažuren. Pa še bolje je tako, da zvečer pogledaš dirke, da ti ne hodi v zelje čez dan, ko je bolj primerno it ven, recimo.

S kje downloadaš? K dons mi nau ratal gledat in bi rt skyF1 posnetek.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Še dobro, da sem si posnel dirko. Tvin je trenutno offline... Prokleti šalabajzeri.



Bedna dirka, razen začetka. Osebno nebi kaznoval ne hamiltona ne bottasa, ker je hamilton bil isto kriv, ke ni pustil prostora. Če bi ga, bi danes bil vsaj drugi.
smile-1.gif
Se je kasneje videlo, da komot ostaneš v prednosti po prvem ovinku, čeprav maš na desnem boku tekmeca.

Rosberg spet perfektno od štarta dalje, mislim da letos lahko zdrži do konca. Kimi zamenjal Vetla na odru. Grosjean spet odlično, Riki tut kolko je šlo. Odlično tudi Verstapen, pa belgijska rezerva pri Mclarnu do točk, Vandorn ki je sploh prvič sedel v mclarnu ta vikend
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Malo se je poznalo na času zaradi poškodbe, ziher pa daleč od 1 sekunde, bolj destinka ali dve. Je mogo pretiravat, ker mu je Hami bolj pri srcu imo. Pač prinese več denarja, naredi večji "šov", ima več navijačev... Konec koncev je tudi boljši voznik.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.469
6.573
113
HAAS je pač kopija ferarija, ni težko z dobro osnovo.

Bodo pa imeli zelo veliko težave priti tam na zmagovalni oder, no...vprašanje če jim je to sploh v interesu, mogoče so zadovoljni s tem, kjer so, toliko pač da je reklama za HAAS.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Grdo so mu delali na koncu
smile-1.gif
Škoda za crash na štartu, Rosbergu bi blo nddvomno težje danes. Drugače pa dobra, dinamičn dirka...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.469
6.573
113
Rosberg bo edini dirkač, ki je zmagal uvodne tri dirke in potem ni bil prvak?