F1-2016 novice

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.343
6.535
113
Boš presenečen, kako bo zgledal zadnji del, fajn beda
wink-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Umrl od smeha kak fail so kvali...10 min pred koncem že vsega konec, folk na tehtanju, arrivabene daje intervju še preden se je čas iztekel...OH SO DRAMATIC right Bernie? Fail od faila.
hysterical-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Itak bi preskakoval po nekaj min, razen zadnji del bi si celi pogledal.
Zadnji del nimaš kej gledat ker 10 minut pred koncem so vsi že na piru, tehtanju, intervjujih...
hysterical-1.gif

Berniequalitet.press
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Kaki KRETENI vodijo FIA in ta Bernie je en [cenzura], da večjega ni...vsako sezono samo uničujejo formulo, s temi glupimi pravili!!!
Te kvalifikacije so najslabše v vsej zgodovini!!! Še tiste, ko so imeli po en hiter krog so bile boljše kot pa to sran=, ki je sedaj...SRAMOTA!!
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik sandichamp pravi:
Na ORF 1 lahko gledaš 7 dni nazaj. Modri paket na Siol- Telekom.

LP Sandi

Na top trio pa očitno ne več. Tudi Pro7, glavnega nemškega kanala nekaj časa ni bilo na voljo, pa zadnja 2 tedna je že nekajkrat javilo, da kanal A ne dela in da moram naročit ta kanal
bonk.gif
Še T-2 je mel to boljše rešeno in delujoče. Banda...
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
Nemški RTL in italijanski RAI 1 tudi omogočata ogled 1 teden nazaj. Rai danes ni prenašal kvalifikacij.

LP Sandi
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
RTL ne dela več, sploh... Dela pa namesto njega Pro7, ki prej ni. Rai pa res danes ni mel prenosa, pa najraje nebi poslušal italijanov.

Za ogled TV programa je potrebno naročilo dodatnega programskega paketa in prijava s podračunom za storitve.
Naročilo lahko opravite na portalu Moj Telekom.

To isto sporočilo sem dobil tudi za Kanal A, že 2x v zadnjih tednih... Pa kak kanal zdaj šteka in je negledljiv v fullscreenu na pcju, ko je flash player. Prej prek silverlight je vse delalo ok. Kot so uspeli zjeb... mobilne storitve s podražitvijo, omejitvami itd... so zaj začeli še pri TV zajbavat. Počasi bo čas za prehod drugam...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Pa so res debilne kvalifikacije po novem... Verjetno nebojo zdržale do aslednje dirke.
smile-1.gif
Torro roso pred red bullom lol
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Kvalifikacije bi samo v teoriji delovale. Tako pa vsak ve nekako kje jim je mesto in se nti ne trudijo. Žalostno po svoje.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik sandichamp pravi:
Nemški RTL in italijanski RAI 1 tudi omogočata ogled 1 teden nazaj. Rai danes ni prenašal kvalifikacij.

LP Sandi

RAI je imel kvalifikacije, saj sem jih jaz gledal tam, res pa je da ne direktno pač pa kasneje, okoli 12h. Glede na to da sem gledal itak za nazaj, mi je bilo itak vseeno.