F1-2016 novice

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Sem glihkar prebral neki v tem smislu, ja...
cool-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Zamislite si fail, če bi Alonso res šel v merca, potem pa drugo leto merc več ni tako dominanten in posledično ne bi bil prvak.

Pomoje štrik od sile
wink-1.gif
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
no ja, a ni še nikomur prišlo na misel, da je bilo vse pripravljeno za rosberga, da zaključi z naslovom. po moje sploh on sploh ni materijal za prvaka. ne bi rekel max...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Max je material oo nekaj dirkah, rosberg pa recimo skup z šumijen razvijal merca nekaj let...
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zamislite si fail, če bi Alonso res šel v merca, potem pa drugo leto merc več ni tako dominanten in posledično ne bi bil prvak.

Pomoje štrik od sile
wink-1.gif

Alonso bo drugo leto streljal po boxu, če bo spet avto tak drek k letos
evil.gif
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Max je material oo nekaj dirkah, rosberg pa recimo skup z šumijen razvijal merca nekaj let...

razvijal je bolj kot ne šumi(saj je mehanik), nico je bil pa bolj za zraven. ampak kot dirkač pa glih "nima jajc", mu dost ni pomagal da ga je keke naredu
evil.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
869
113
Karkoli ze je suma delal pr mercu, Nico ga je vsako leto opral in pometal z njim :) Ni cudno, da so ga pod hitno upenzijonisal in crnca prpelal. Od takrat je merc nepobediv :) Rosberg pa koncno dubu prvenstvo in takoj stisnu v penzijo... luzah...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Šumi je vozil do prihoda nadmočnega hibrida, ki je mercu prinesel zmagoslavje. Če bi še ostal, bi spet zmagoval, ne rečem, da prvenstvo, ampak posamične zmage.

Sicer pa je Šumi čokoladarja šolal v Monzi, ko slednji nikakor z nadmočnim avtom ni mogel mimo 20 krogov+.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.128
869
113
Normalno je zelo relativen pojem. Podobno kot skrt (marmeladaimport.press). Sicer pa sem zelel samo korigirat tisti post, kateri je malo pristranski. Face it: suma v mecki ni naredu ama nic... sej vem, zdej bote vsi tripal na zadnji Interlagos, sam to ni to... mali je pometal z njim... Getoboy pa z malim naslednja leta. Ko pa je malemu ratalo, zviz v penzijo. Ne vem za vas, zame to ni to. Je prvak, vsa cast ampak...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

šuki ni mel materiala in sreče, ko bi zmagal ali stopničke pa defekt
ded je legenda, to je dejstvo
si pozabil kak je alonsa v monacu všolal v zadnji krivini, da niso vedli kaj bi
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.368
6.550
113
Vsi so očtno vse pozabili zato ker ga je nekaj sezon nico prehitel, čeprav jih je ded štel preko 40, pa še to v formuli, kjer so vozniške sposobnosti bile vse prej kot pomembne. Ko pa je nico našolal lojzo, pa so naenkrat postali razlog odstopi, mehanski, da pa je grosjean v vsakem ovinku nasadil fotra pa se je pozabilo...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.440
862
113
Ksz

Citat:
Wolff je potrdil, da sta ga klicala tako Vettel kot Alonso.

»Edina dva dirkača, ki me nista poklicala, sta Kvijat in Raikkonen,« je razkril Wolff.

»Vsi ostali so me klicali, med njimi tudi Pastor Maldonado in Vitalij Petrov.«

Mercedes računa, da bo naslednika Rosberga lahko oznanil pred koncem leta. Prav tako je Wolff potrdil, da jih zanima Alonso.