Evrovizija 2015

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
plagiat pomoje ni, je pa res da oponaša tole pevko kar se tiče glasu

 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
Ma isti glas ima ko Duffy!
Sploh nisem vedel da ima Marjetka tak glas, drugače jima zna pa uspeti na svetovi sceni če bosta le tako naprej!

V štartu sem pa mislil, ko sem poslušal po radiu da so to kao priredbe....
smile-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Ma isti glas ima ko Duffy!
Sploh nisem vedel da ima Marjetka tak glas,

Sej ga verjetno nima ampak je glas mal predelan, popravljen ali kaj takega...
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Ni ne predelan, ne popravljen. Isti glas naredi ko zapoje v zivo pred kakim novinarjem+ kamermanom. Itak pa je petje na euroviziji v zivo.

Tisti, ki trdi da je plagiat, pozna njuno prejsnjo pesem.

Kar pa negativce najbolj boli. Vsem je tista pesem izredno vsec, ker niso vedeli, da je slovenskega izvora, pa se od Raaya za povrh. Zato je treba zdaj iskat en kup detajlov za spljuvanje.

Odlicna pesem, odlicen vokal. Vso sreco Maraayi!!!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dejmo, Marjetka!
cheer.gif


Stožice imamo, za prireditev naslednje leto vzamemo en kratkoročni kredit za eno leto in ni hudir, da ne bi uspelo pozitivno! Za vse, s Slovenijo vred.
grims-1.gif


Ko se bo Marjetka zahvaljevala na odru, bi bilo zelo primerno, da v slovenščini!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Čudna angleščina, oblečena v zaveso, otroški kadri
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.458
113
A je mal pofušala, takrat ko je morala glas spremenit. Še jst z 0 posluha, sem slišal.


Zgleda, da računalnik zna malo boljše naredit.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Navedel sem dejstva, punca je simpatična pa jo tak oblečejo

Angleščina je pačenje

Kje pa je violina, ki se čuje?

Nateg...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.466
5.472
113
Prvič slišala včeraj, ko sem kliknila zgornji link (hvala alter, al kako naj rečem) in ravnokar drugič. Sem hotla preskočit kot že ene 5 let prej, sploh pa ker Raaya videt ne morem, ampak lahko povem kot nekdo, ki ne ve nič o glasbi, razen kar je všečno in kaj ni - ta pesem je všečna. Jaz imam v mislih take sorte komadov, ko pomislim na Evrovizijo. Če ne bo uspešna, je najbrž res razlog v tem da je slovenska. Telefonsko glasovanje je še večja kuhinja kot svoj cajt žirije...

no zdaj pa delat naprej. kdaj je glasovanje, da nazaj prižgem?
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
KSZ

Pa kaj so vsi voditelji na RTVSLO sedaj P.E.D.E.R.C.I.N.E?

Voditelj na RTV SLO reče prejle:

... gledalci boste videli "Conchito" v vsej njeni lepoti

bonk.gif


Da tole rečeš za deda, ki je oblečen v žensko moraš biti 100% P.E.D.E.R.C.I.N.A, ni druge ...

confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
men je bila izvedba všeč, ni se pačila kot zadnjič, tudi trzanje glave so umirili, nasploh všeč.


Resnično pa ne razumem zakaj so jo oblekli v ta prt, v tej obleki je katastrofalna. Čudno da je bilo danes vse na nivoju razen obleke. Ženska bi bila lahko vsaj malo luštna, ni treba da je seksi...ampak tega da jo oblečejo tako pa res ne razumem.

Drugače pa super, mogoče ena boljših naših pesmi poslanih na Evrovizijo. Uspeha ne bo, verjetno tam okoli 8-10 mesta, Slovenija je nezanimiva in nemočna v tej kuhni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Če bi pesem pel župnik, okoli njega pa dečki v birmanskih oblekah, počesani na prečko, bi recimo letos bil pravi recept za zmago.