Evrovizija 2015

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.220
5.599
113
V finalu jih je 27 držav, nastopalo jih je 40, 6 od 40 držav ima pesem v svojem jeziku:
Francozi, Finci, Italijani, Romuni, Španci in Portugalci.
Finci in Portugalci niso prišli v finale od tujejezičnih.

Koliko so plačali Avstralcem za nastop ? Po kvotah so na 5 mestu
evil.gif
.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Ponavadi ne spremljam teh zadev, ker mi je bz.

Danes pa sem odprl naslov na to temo na enem od naših portalov in sem bil presenečen.

Namreč to pesem sem že večkrat slišal v avtu na radiju, pa nisem vedel, da je naša.

Skratka meni je pesem všeč.
smile-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Meni javi napako.

Ne bom pa iskal programa, ki bi mi omogočil pogled na mnenja.

Pa ne leti nate Erikson, samo na svetu je toliko različnih ljudi, ki imajo jasno različna mnenja od nas, normalnih
evil.gif
(čakam reakcijo),
da sem sprejel različnost. Nekateri so nateguni, nekateri lažnjivci, nekateri nakladajo,...

Skratka komad je meni osebno zelo dober.
zmaga.gif


In kar sem v življenju slišal dobrega, mi je ostalo v ušesih. To pomeni, da če slišim začetek pesmi (1 sekundo), katere nisem slišal 20 let, takoj vem, za katero pesem gre.

In ta bo ostala med njimi.
smile-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Aja, pa proti tistim, ki želijo obrniti pot peristaltike, nimam nič. Imam dva znanca, ki delata na tem.
evil.gif
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
mater mi vse skupaj vleče na priredbo al me samo zaradi identičnega glasu od Adele spominja na kaj drugega...če je njun komad je TOP SHIT!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
mater mi vse skupaj vleče na priredbo al me samo zaradi identičnega glasu od Adele spominja na kaj drugega...če je njun komad je TOP SHIT!
Tale njun je podoben:

 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
mater mi vse skupaj vleče na priredbo al me samo zaradi identičnega glasu od Adele spominja na kaj drugega...če je njun komad je TOP SHIT!
Tale njun je podoben:

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/E-hYG0BNqNY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Hmm

Precej preveč.
Aje to še možno?

Tak plagiat namreč? Če je.
rolleyes-1.gif