Evropsko prvenstvo v košarki - Španija

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Gaston pravi:
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Vsi rezultati na Epju so odraz dela selektorja in reprezentance. Od priprav naprej so delali skupaj. Napake so delali tako igralci, kot selektor. Vsi so imeli dobre in slabe poteze.

Saj temu nihče ne oporeka.

Pravim le, da ne morem sprejeti trditve, da je 7. mesto uspeh.


Ave!

Zakaj pa potem s prstom samo na Pipana kažeš? Robbit je lepo povedal.

Kaj pa je 7. mesto? Neuspeh?
7. mesto je dosežen cilj, nekaj za kar je mnogo ljudi pred prvenstvom menilo, da je, zaradi številnih odpovedi, nedosegljivo! Kar se mene tiče, je 7. mesto uspeh, seveda pa pri vseh ostaja grenak spomin na tekmo z Grčijo in občutek, da bi bilo lahko še mnogo več.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Na Pipana kažem zato ker po mojem mnenju v ključnih trenutkih ni vodil ekipe kot bi jo lahko oz. moral. Zgoraj sem naštel par primerov.
Poglej Grke, ki so, kot ponavadi, dobili vse tiste pomembne tekme, ki so jih po kvaliteti morali, pa še kakšno več. Izgubili so le proti boljšim od sebe. Naši pa so dve tekmi, ki ju ne bi smeli, izgubili.


In ja, glede na igro, zavzetost in formo ekipe, je 7.mesto precejšen neuspeh.

Pa tudi če ne upoštevamo igre in zavzetosti, tudi zgolj po imenih igralcev bi morali biti pred Nemci in Hrvati. Razen v primeru, da bi jih tepla kratka klop.


Ave!
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Naj poenostavim: uspeh te reprezentance bi bila kolajna.



4. mesto bi bilo kruta realnost. Kruta, ker ostaneš brez medalje.



Vse od 5. do 7. mesta pa je dosežen cilj, ne pa uspeh.



8. mesto ali manj bi bila katastrofa.



Mislim, da se s slednjim vsi strinjamo.

Če je tako, potem naj mi nekdo razloži, kako lahko katastrofo od uspeha loči le eno mesto. V to bi me namreč radi prepričali.





Ave!
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik roseanne pravi:
ksz...

rašo je dobro povedal!!
aplauz.gif
povezava

kajti ko bo pa čas za olimpijske igre (recimo, da se bodo uvrstili tja
grin1.gif

naj gredo na o.i. tisti, ki so vstopnico tudi priborili. (no, ki si jo bodo priborili...)

Tudi jaz se strinjam, naj gredo na OI tisti ki so si to priborili, Nachbar pa Brezec pa naj iz kavča gledata.

Glede turnirja za OI, kako poteka stvar, katero mesto je dovolj da se uvrstiš tja?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Prve tri ekipe s turnirja gredo na OI. Od sodelujočih bodo nevarne evropske ekipe, Nova Zelandija, Portoriko in Brazilija. Ostalo so outsiderji. Mislim, da se realno gledano moramo uvrstiti med prve tri. Grčija, Slovenija in Nemčija bodo šle na OI.
evil.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
David Blatt: "Any coach can take over a new team and change the X's and O's, the style of play, teach a new defense or pick new players. The big challenge isn't to be able to change the team tactically, but to change the mentality, the character."

OBVEZNO BRANJE
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A se to samo meni zdi, da so letos naši imeli lepo opremo od Spaldinga? Pa ne mislim samo na drese ampak tudi na trenirke s kapuco, T-shirt...Se da to kje kupit?
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
KZS ima počez žoge in drese...mene bolj zanimajo take majice kot so na sliki...
60047139.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Stric

Slojoomla boss
21. jul 2007
143
14
18
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
David Blatt: "Any coach can take over a new team and change the X's and O's, the style of play, teach a new defense or pick new players. The big challenge isn't to be able to change the team tactically, but to change the mentality, the character."

OBVEZNO BRANJE

Jp, lepo povedano.
To jaz pišem tule že od tekme proti Grkom. Po kvaliteti so naši igralci primerni za boj za medalje. Manjka jim samozavesti, ker nihče med njimi v svojih klubih (pa čeprav so to tudi veliki klubi) ni igralec, ki odloča.

Ne vem, zakaj Slovenija ne bi mogla najeti enega res dobrega trenerja, če lahko Rusi najamejo Američana.
confused-1.gif


Strinjam se z vsemi, ki trdijo, da je 7 mesto neuspeh. Fantom sicer čestitam za srčno igro, dobro vzdušje, borbenost ...
Žal Slovenija prevečkrat izgublja takrat, ko je to najbolj pomembno.

Glede izjave Nesteroviča pa lahko spet rečemo, da ima fant IQ kot košarkarska žoga. A zdaj, če kdo želi komentirati rezultate in kritizirati igro Slovenije, mora iti za cel avgust na priprave na Roglo.
bonk.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ne gre se samo za komentiranje rezultatov... gre se za odnos. Tisti, ki se brez tehtnega razloga (kljub povabilu) ni pridružil reprezentanci za EP, si po mojem mnenju tud ne zasluži igrat na OI, če bodo slučajno prišli. Dejansko je naketerim ego zrasel v višave..... čudno da si lahko Rašo pa Smodiš cajt uzameta
smirk-1.gif
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Prve tri ekipe s turnirja gredo na OI. Od sodelujočih bodo nevarne evropske ekipe, Nova Zelandija, Portoriko in Brazilija. Ostalo so outsiderji. Mislim, da se realno gledano moramo uvrstiti med prve tri. Grčija, Slovenija in Nemčija bodo šle na OI.
evil.gif

Nemčija mogoče če bo igral Nowitzki, drugače nima šans
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
358
27
28
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Ne gre se samo za komentiranje rezultatov... gre se za odnos. Tisti, ki se brez tehtnega razloga (kljub povabilu) ni pridružil reprezentanci za EP, si po mojem mnenju tud ne zasluži igrat na OI, če bodo slučajno prišli. Dejansko je naketerim ego zrasel v višave..... čudno da si lahko Rašo pa Smodiš cajt uzameta
smirk-1.gif

Al pa pri drugih Parker in co.,Nowitzki, kirilenko itd..... naši velezvezdiki pa jokcajo, k..c jih gleda.