Evropsko prvenstvo v košarki - Španija

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
Organizira katera agencija oglede tekem?

Hvala, lp

17758-icon_confused.gif


>> klik <<

aplauz.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Danes dan resnice . . .

Napovedi?
Pričakovanja?

Mislim, da bomo pušnli dons za ene 10 pik ŽAL, s poljaki bo težka - na knap +/- 5 pik, s francozi pa spet - 10/ 15 pik . . . . . . .
nahrung002.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Danes bodo razbili preklete Makaronarje...zapomnite si, da imajo prekleti Makaronarji čist vsako tekmo polno sranja, tako da nad porazom ne bi bil presenečen...

Skratka...ali dobra volja naših ali dosti sranja pederkotov...to dvoje po odločilo...
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Kako našim vedno rata da sem zadnjo minuto živčen ko [censored], pa čeprav celo tekmo vodjo z 10, 15 pikami razlike.
crazy1.gif




edit: lepaaaaaaaa
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald
Lakovič zadel trojko v zadnji sekundi...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bonk.gif


tole je bilo pa živčno za infarkt.... bravo naši!!!
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Neverjetno
aplauz.gif


bravo, bravo in še enkrat bravo!

Kr ne morem dojet, kaj mu je ratal
grin1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Kaj sem rekel...sranje taljanov ne prenesem na noben način. Samo da smo njih ruknil, riti posrane, naj se vrnejo domov mamicam jest pašto...

Bravo Jale, ti si še edini reprezentant, ki si resnično zasluži svoj spomenik. Vedno s srcem za Slovenijo. Kapo dol!!!!
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Tudi z moje strani vse pohval našim fantom.
Nikakor pa se ne morem znebiti vtisa, zakaj je Pipan tako forsiral Lorbka, oba Lorbka, da ne bo pomote, Rašo pa je večino drugega polčasa presedel na klopi. Imam občutek, da ima ata Radovan dolge prste, tudi kar se reprezentance tiče in da morata igrati. Za moje pojme sta bila najslabša ravno ona dva, še posebno dolgin me spominja na Nossova, kateremu je žoga kar naprej polzela z rok. Vsem ostalim pa čestitke za izvrstno igro.

Bravo