EVJ KABELSKI TV

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Sem še enkrat preveril in pri meni NE dela Discovery HD in prav tako NE dela HD Viasat Nature
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
130
6
18
Discovery HD in Viasat Nature HD morata delati ker pri nas delujeta.

Imam pa odgovor glede NOVA TV:

SmartSelect_20200512-221207_Messenger.jpg

Torej bo vse ok.....upam
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
130
6
18
Malo brskam po Telekomovi programski shemi in vidim da so kar lepo nadgradili TV kanale v tehničnemu smislu in sicer spodnje TV kanale ponujajo sedaj v HD tehniki in mislim da tega zaenkrat ne omogoča noben drug operater:

Brez naslova.jpg

Z NOVA TV HR je pa tako da jo zatemnujejo zaradi avtorskih pravic

Brez naslovam.jpg
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Sej tudi na Telemachu deluje normalno.

Če pa televizija za določen prenos nima pravice za Slo in takrat zahteva od operaterjev, da morajo zatemnit, pa pač morajo, tako Telemach kot T-2, A1,....
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
130
6
18
Torej upanje je da nas razveselijo se z kaksnimi piskotki in upam da bo njihova prispela kuverta v juniju zanimiva.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
izbereš drugega operaterja ;)

Saj verjetno bom...samo se cakam, da optiko priklopijo :p Sedaj imam samo baker ali coax ... Preko bakrene parice sem imel prej Telekomo trojcek pa je bila hitrost interneta porazna ... Preko kabelske je kar OK ... le support oz. uporabniska izkusnja ni ravno tako odlicen/oclicna , kot se tip hvali v tistem videu nekaj sporocilo visje :)
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
488
63
28
širne planjave Dolenjske
Tisti, ki je najprej hodil okoli in pobiral podpise za sogalsaj, da lahko kopljejo, je najprej rekel, da sicer gradi Telekom oz. GVO... vendar da naj bi to bilo financirano iz evropskih sredstev in da bomo lahko izbrali kateregakoli ponudnika... Zadnjic sem govoril se z z enim drugim (nadzorni, projektant ali nevem kaj) in je rekel,d a bomo lahko izbrali kateregakoli ponudnika, razen Telemach, ker ima Telemach tukaj lastno omrezje (sicer menda samo v upravljanju od EVJ oz. Zavoda Kabelska Medvode) ... Med tem casom so tudi Telemachovci pospeseno nekaj obnavljali kabelsko omrezje, kopali in menjali kable ... in to ne po istih trasah, kot je bilo prej kabelsko ali telefonsko omrezje ampak ponedok cisto na novo... Ko so gradili to omrezje so delali skupaj takrat se PTT (sedaj Telekom) in kabelska Medvode ...

Bomo videli, kako bo... Itak si nisem mislil, da bom dozivel to, da nam bodo sploh pripeljali optiko do hise... Sedaj imem cev ze do hise :) ... in kot je bilo receno bodo v roku enega meseca ze menda filali cevi z opticnimi vlakni ...

Lani poleti je celo okoli hodil nekdo, ki je za T-2 hotel pobirati podpise za prikljucek ... Sem takrat rekel, da bom podpisoval sele takrat, ko bo optika ze napeljana... :) ... se celo takrat sem dvomil, da bo sploh kaj iz tega... Nekaj mesecev kasneje pa je prisel ta, ki sem ga omenil na zacetku in je zbiral soglasja, da lahko kopljejo za optiko ...

Celo obvestili so nas takrat, naj ne nasedamo ... >> https://www.medvode.si/objava/202604

optika_medvode_246411FA.png
Enako je bilo pri nas, samo da ni bila občina tako "prijazna" in obveščala o nategih akviziterjev, ampak je celo "forsirala" T2.....ko pa je občanom dvignilo pokrovke, so pa objavili kot se za gre....skratka, kdor podmaže, profitira. Zdaj pa po celi občini dve cevi, pa dve optiki, ena za T2-izključno, druga pa od Telekoma na voljo za vse. Folk pa po dve omarici po bajti. Jebe lud zbunjenog :eek::rolleyes:o_O