EVJ KABELSKI TV

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Na mojem koncu imamo že kar nekaj časa od sredine decembra vse odklenjeno, baje samo do konca januarja, potem pa ostanem kar na začetni shemi, ki mi zadošča :p je preveč kanalov, itak ne moreš vseh gledat ;)

p.s. zaenkrat tako televizija kot internet delujeta brez težav, odlično !

Zanima me ali so morda odklenjeni trenutno tudi programski paketi kot naprimer Balkan paket, HBO....
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
HBO sploh nimamo ... pa nekega posebnega Balkan paketa tudi ne... je samo osnovna shema in za doplacilo (se mi zdi, da 7€) razsirjena shema, za katero pa potrebujes Conax kartico ... Sedaj se ne da niti pogledat, kej jim spletna stran se vedno ne deluje ... Odprti so pa trenutno vsi razen programov za odrasle ...
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Mislim, da so vsi odklenjeni vključno z Cinemax, HBO in Pink... zaklenjeni so ostali samo programi za odrasle, bom preveril ko pridem domov.

p. s. nimam nobene kartice, le kabel imam direktno vklopljen v TV
 
  • Všeč mi je
Reactions: yohnnyb89

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Evo preveril odklenjeno je vse kar je v shemah, razen programov za odrasle, misli da tistega hrvaškega RTL-a ni v nobeni programski shemi, preveri v brošurici (programska shema) ki si jo dobil. Kolikor sem sam na hitro preletel brošurico tega programa ne najdem. Programska shema je sedaj ista kot od Telemacha.
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Hrvaskega RTL-a v Medvoskem EVJ ni ... pomoje tudi se nikoli ni bil... Edino ce je kaj vec na voljo, ce imas Conax kartico... te pa nimam ...

Ja vem da hrvaškega RTL ni bilo do sedaj v shemi a sem mislil da sedaj če lahko kdo preveri ali je v tem času ko so programi odprti sedaj na voljo. Ker pa je že sandbaky odgovoril da ga ni je torej potrebno poklicati ali iti na Telemach da te "posebne" pakete aktivirajo če jih naročnik želi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Je ze kdo na podrocju, kjer so danes prekljapljali (Svetje, Verje)? Zanima me, ce bo zdaj EPG deloval na vseh programih... ker sedaj recimo na HD kanalih ni deloval... pa na nemskih tudi pri nekaterih ni...
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
če se boš pozanimal glede teh dodatnih paketov, sporoči kaj so rekli...ali je to možno ali ne

Mi ni dalo miru in sem že kar poklical na Telemach in pravijo da ja da se bo vse dodatne pakete dalo naročiti ampak ne še sedaj v januarju ampak enkrat v februarju torej ne takoj na začetku februarja ampak nekaj dni kasneje. Vklop paketov je pa tak kot sem že omenil ali da se osebno zglasiš v Telemachovi poslovalnici in tam to urediš ali pa jih pokličeš po telefonu in poveš davčno in kateri paket bi želel da ti vklopijo. Zadeva se pa po prejemu naročila aktivira v roku 45 minut. Super a ne! Sedaj bodo tako na voljo vsi dodatni Telemachovi programski paketi!

brez-naslova.jpg
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Na precej kanalih pri meni ne dela... Na HD kanalih recimo ni ogleda nazaj (stari sistem preko predvajaj.si), EPG pa zdaj celo je... samo ne povsod... tako kot na tvojem screenshotu recimo na SLO 3...

Imas mogoce razsijrjeno shemo in Conax kartico?