EVJ KABELSKI TV

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Planet TV je v HD brez razširjene sheme.

Kje pa je kaj govora o Planet TV? Ta je ze ves cas v obeh variantah na osnovi shemi ... tako kot tudi SLO1, SLO2, ... pa se ene par HD kanalov ... Govora je o programih Pro PLUS ...

Sem prebral samo začetek tvojega stavka Meni noben HD ne dela pa sem reku, da te morem vsaj malo razveselit in ti povedat, da imaš vsaj 1 HD uporaben kanal
smile-1.gif


No, kakorkoli - upam, da bodo v kratkem ponudili kakšne boljše pakete
wink-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ob zadnji posodobitvi so dodali kar nekaj novih kanalov celo SK HD kanale. Očitno sodelovanje s Telemachom. Sedaj je dodatni paket že bolj zanimiv.

Žal pa internet zadnje čase ob večerih deluje slabše, vsaj pri nas. Očitno se pozna tale nadgradnja. Ne vem če je bila dobra ideja, da so gratis povečali hitrosti.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Eno vprašanje... Dve leti sem plačeval za razširjeno shemo (predvsem, da je žena gledala 24kitchen
smile-1.gif
). Zdej je rekla, da tega ne gleda več in da lahko zadevo odjavim. Takrat sem si vse HD programe dal na začetek. In sedaj sem dalna novo še 1x preskenirati programe in nimam več animal, discovery, national...
V hiši zraven mama vse to ima na katodi :/ Morda kdo ve, kje je hec? Vnaprej hvala za pomoč!
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.818
638
113
Samo vprašam.
Ker je brat dobil klic iz Telemacha, da če bi vzel telefon itd. In je reku, da se je že pol leta nazaj zanimal in da takrat ni bilo možno vzet mobitel paket v akciji z EVJ trojčkom (nekaj takega, če sem si prav zapomnil). In je ona rekla, da je sedaj to možno, da so kao prevzeli EVJ kabeljsko in, da bodo ponudbe za sheme, itd čez kak mesec prišle.
Zdej to mam jaz tako info in sprašujem, če kdo ve kaj več in, če je kaj resnice v tem. Ali je samo kakšno dodatno sodelovanje med Telemachim in EVJjem.
 
Nazadnje urejeno:

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
EVJ je imel telefon od TUŠ-a in ko je Telemach prevzel njega je postal partner EVJ za področje telefonije Telemach. Televizijski signal pa po moje EVJ fura "samostojno". In od takrat oz mesec dva kasneje je možno dobiti tudi mobitel od njih. Zaenkrat se EVJ nekako še upira totalnemu prevzemu, kako pa bo bomo pa videli.

Tako jaz razumem trenutno situacijo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Meni na srečo ni znano, ker sem pred dobrim mesecem končno dobil T2 optiko
cheer.gif


In, upam da, za vedno zaključil s to temo.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ja, hitrost bodo meni povečali na 125mbit/6mbit.
Kar pa sploh ni tako slabo za tistih nekaj kovancev več na mesec. EVJ se obrača na bolje, v bistvu še dobro da ga imamo tukaj, bakrena tel. parica je v buli.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
1520190443285.png


Finta je zdaj v tem "DO". Se pravi vse do je v redu, tudi pol manj ? Verjetno je razlog da je to notri ;) ?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ja, hitrost je že tako malce manjša, odvisna pa je tudi od kvalitete omrežja. Zato vedno dajo "DO". Če ti ne dela, pač zmanjšaš paket.