Eurobasket 2017

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Tale s Španci pa braæo Gasol ne bo boj, ampak mesarsko klanje. Sam gas, če so bli kdaj sposobni premagat Španjolce so jih zdej. Pol pa če s Srbi finale.....aaaa, ne vem, če bom preživu.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Isto bomo popušili, ko bo zares...

Izjava na začetku prvenstva,zdej tut če popušimo lahko rečemo samo kapo dol !
nahrung002.gif

Itak, ko se na zacetku vsi pametne delajo, nben ne navija in ne verjame, klincevi pesimisti. Zdej pa kajla, da tut pogoltnt vec ne morjo. Ubistvu bojo spet lajal, ce ne bo medalje....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Res je ja, čeprav pubeci so samozavestni, se je videlo po izjavah po tekmi, tako da s tako mentaliteto lahko pade zlato komot.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

In potem Modriæeva nagovori trenerja v južnem jeziku.

Evo ti Slovenije.

Človeka plačujemo, pa se ne more treh stavkov v slovenščini naučit.

Drugače pa, tu smo zaradi Dončiča (poleg ostalih). Vedno smo imeli v timih "zvezde", en je včeraj razočaran sedel v studiu poptv (Lorbek), se je prav videlo, da mu zmaga ni prav
smile-1.gif
pa je bila vedno pušiona, trema, psiha.

Mulec pri 18 letih pa hara in fila, da ga je veselje gledat.

Da pade Španijo, so naši legende.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Lorberk bil fajn bogi ja, tak kot bo danes Cime ko bo MB zmagal.

Mali je predober, pomoje bo fail.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Seveda, da ga v tujem nagovori, ce je tip tujec.....Normalno. Mi smo majhni in mormo bit prilagodljivi, zato znamo vec jezikov, kot tujci. Bols za nas.
smile-1.gif
Tip pac svoje znanje fura med nasimi fanti, ker mi nimamo tazga struckota.

Kisli so bli pa vsi, od Smodisa do Lorbka. Nobenga veselja, nic.....to zgleda kamera nardi.
hysterical-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
In potem Modriæeva nagovori trenerja v južnem jeziku.

Evo ti Slovenije.

Človeka plačujemo, pa se ne more treh stavkov v slovenščini naučit.

Drugače pa, tu smo zaradi Dončiča (poleg ostalih). Vedno smo imeli v timih "zvezde", en je včeraj razočaran sedel v studiu poptv (Lorbek), se je prav videlo, da mu zmaga ni prav
smile-1.gif
pa je bila vedno pušiona, trema, psiha.

Mulec pri 18 letih pa hara in fila, da ga je veselje gledat.

Da pade Španijo, so naši legende.
Naši so že zdej legende, ti pa ultra moron.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Seveda, da ga v tujem nagovori, ce je tip tujec.....Normalno. Mi smo majhni in mormo bit prilagodljivi, zato znamo vec jezikov, kot tujci. Bols za nas.
smile-1.gif
Tip pac svoje znanje fura med nasimi fanti, ker mi nimamo tazga struckota.

Kisli so bli pa vsi, od Smodisa do Lorbka. Nobenga veselja, nic.....to zgleda kamera nardi.
hysterical-1.gif

Lorbek se je kislice najedel
evil.gif
sedel je kot kup nesreče, niti malo veselja, le novinarja je ponosno popravil, da so tudi oni že dosegli polfinale pred leti ...

Kamera in nočna ura, neprespan, to je blo...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
In potem Modriæeva nagovori trenerja v južnem jeziku.

Evo ti Slovenije.

Človeka plačujemo, pa se ne more treh stavkov v slovenščini naučit.

Drugače pa, tu smo zaradi Dončiča (poleg ostalih). Vedno smo imeli v timih "zvezde", en je včeraj razočaran sedel v studiu poptv (Lorbek), se je prav videlo, da mu zmaga ni prav
smile-1.gif
pa je bila vedno pušiona, trema, psiha.

Mulec pri 18 letih pa hara in fila, da ga je veselje gledat.

Da pade Španijo, so naši legende.
Naši so že zdej legende, ti pa ultra moron.

Kulturno se obnašaj, al mogoče jaz tebe zmerjam? ti pač zadevo vidiš "drugače", mogoče s preveč čustvi.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Sej dobiš moj glas, ne trudi se. 26 pik in ti praviš, da od Dragiča ni blo nič.....moron si ni kej pomagat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dragič je NBA igraæ, že večkrat igral na teh prvenstvih in vedno smo meli na koncu pušiono skupaj s kameradi.

Tokrat pa imamo mladeniča, ki nas rešuje in tako bo tudi s Španijo.

p.s.
predlagam ti, da več ne odgovarjaš na moje poste, jaz tvojih ne bom več videl...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.231
4.712
113
Tekmo lahko zmaga samo ekipa. Dragiæ in Dončiæ gor ali dol, če bi zadnjo minuto igrali samo štirje, bi močno izgubili. Vsak je bil pomemben. Nekateri so boljši od drugih, pa tudi pozicija nekaterih v igri je bolj očitna in nam laičnim gledalcem bolj všečna.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Nič nas ne rešuje, temveč zgolj samo odlično dopolnjuje. Je odličen skakalec, učinkovit v napadu (pozabimo, da občasno predolgo drži žogo) in neverjetno miren. Brez Dončiča bi bilo zelo težko, brez Dragiča absolutno nemogoče. Poleg Dragičeve napadalne učinkovitosti pozabljamo na asistence, s katerimi vsako tekmo dodatno ustvari vsaj okrog 20 točk. Njegov pregled nad igro je fenomenalen. Zdaj pa primerjaj naše igre s Hrvati, ki so prišli na prvenstvo brez kakovostnega playa.
bonk.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dragič je NBA igraæ, že večkrat igral na teh prvenstvih in vedno smo meli na koncu pušiono skupaj s kameradi.

Tokrat pa imamo mladeniča, ki nas rešuje in tako bo tudi s Španijo.

p.s.
predlagam ti, da več ne odgovarjaš na moje poste, jaz tvojih ne bom več videl...

Pa drgač sem te mel kar za razgledanga dečkota ampak tle si pa kr tko mal... ne vem al trolaš al pa si mal smotan...
evil.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
685
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pri tekmi s španjolci me skrbi samo to, da imamo 1 centra tipa Vidmar premalo saj Dimec in Zagorac, roko na srce, nista zrela za tak nivo igre...No kakorkoli, gledal sem vse tekme Špancev in imam nekak filing, da bodo vseeno lažji nasprotnik od Latvije, sodeč po vseh predstavah do sedaj na tem EP.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.329
2.422
113
še v SLO - ampak komaj
Viš, jaz se pa nekako bojim, da Španci niso še pokazali svojo polno moč. Kot da bi vse tekme do sedaj igrali ravno toliko kot morajo. Še proti Hrvatom je bilo na koncu precej jasno, da so pač močnejši.

Kakorkoli že - Španci niso vesoljci in so na premagljivi.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.356
298
83
Se tud meni dozdeva plus, tam se lahko vsakič enmu sname in začne zadevat...pa vsak dotik z Gasolom se bojim, da bo osebna
frown-1.gif