Eurobasket 2017

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.204
890
113
Je, vsem fantom, predvsem pa Goranu k jih je vse navleku na svojo miselnost, cestitke, zakon so! Je bla pa infarktna tekma. O sodnikih pa ne bi, podn podna...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jao tale kosarka je dobra za infarkt
smile-1.gif


Se spanijo stresemo to je to
smile-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.204
890
113
Z moroni se bost... srecno.

Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dobro, da mamo Dončiæa...

Ker Dragiæ spet skromno poentiral in pizdil

Španijo bo treba snet
Cepec, še eno rečeš čez Gogija, pa te najdem, pa ti v živo povem, da si idi.ot....
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Moram priznat da pred zacetkom prvenstva nisem ravno verjel v to ekipo, ampak so me fantje vec kot demantirali. Res grizejo do konca.Samo upam da stisnejo se prosti Španiji,čeprav Dragič še komaj stoji na nogah. Kako je pa s Tončkom glede na izključitev danes? Bo lahko igral v polfinalu?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.836
642
113
Bravo. Že dolg nisem bil tolk živčen. Zdej sploh spat ne morem it.
smile-1.gif


Drgač pa res bravo vsem. Pa sploh za proste na koncu. Prepelič 100% bravo. To nam je včasih res mankalo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik as21 pravi:
Moram priznat da pred zacetkom prvenstva nisem ravno verjel v to ekipo, ampak so me fantje vec kot demantirali. Res grizejo do konca.Samo upam da stisnejo se prosti Španiji,čeprav Dragič še komaj stoji na nogah. Kako je pa s Tončkom glede na izključitev danes? Bo lahko igral v polfinalu?

Randolph ni bil izključen ampak je dobil tehnično in s tem 5 osebno. Isto Porzingis. Ampak so sodniki neumni in so skoraj mu pustili igrat naprej s petimi....
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Sem se že mislil kur*it na Muriča, da spet nič od njega, pa se je "rešil" z dvema zadetima prostima metoma ob koncu..Naj mu bo..O Blažiču pa raje nebi..
evil.gif

A je res pri taki zmagi treba težit s takimi negativnimi bedarijami?? Sploh ti...
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Bravo naši, respect
Janch, Blažič je kar dober igralec, samo danes je imel slab dan, jebat ga, vsak ga ima kdaj.
Meni gre veliko bolj na spolni organ Zagorac, za katerega mi nikoli ni bilo jasno, kaj ta človek počne v reprezentanci. Sem ziher, če bi namesto njega igral Erazem Lorbek kljub njegovi daljši odsotnosti z igrišč, bi imeli veliko več koristi.
Pa Dimec, tak hrust od človeka, pa se kar malo boji na power igrat, on bi moral dobiti več priložnosti in rasfukat tele suhce, da se malo userjejo tudi zavoljo osebnih napak, saj vedno trpimo, ko se Vidmarju približuje 5 osebna. Danes seveda Dimec ni mogel veliko igrat, ker smo bili vso tekmo na knap, ampak še enkrat, Zagorac je v tej ekipi samo zaradi cifre.
Vse to pišem zato, ker se baterije bližajo koncu, rotacij pa je vedno manj, upam da zmorejo še dve tekmi, pa karkoli se že zgodi.

Kar se sodnikov tiče, pa ne vem, če sem že kdaj gledal slabše sojenje in to za obe ekipi, po moje bi Skomina bolj sodil basket, kot tile trije klukci nocoj.

Sanja s svojim nasmehom in lepoto pa itak vsakič zmaga
srce-1.gif


DAJMO NAŠI
cheer.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.509
6.589
113
Moramo pa biti pošteni, da brez uvoženega slovenca, verjetno ne bi bilo takega uspeha. Se pač vidi da je rjav po polti in mu samozavesti ne manjka.

Čeprav konec tretje je pa bil...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.168
964
113
Emona / Carnium
Erazem ne zdrži celega treninga. Model ima sfukana kolena. Če on dobi klub, kjer bo igral, lahko tudi ti potrkaš na vrata KK Janče
smile-1.gif

Zagorac je imel včeraj tudi precej smole. Dejstvo pa je, da ima specifično vlogo in ni tako raznovrsten, kot npr. Miha Zupan. Ima pa več izkušenj, kot nekateri mlajši igralci, ki niso prišli v ekipo.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Moramo pa biti pošteni, da brez uvoženega slovenca, verjetno ne bi bilo takega uspeha. Se pač vidi da je rjav po polti in mu samozavesti ne manjka.

Čeprav konec tretje je pa bil...


Ne sanjaj,pesimistov in nergačev je pa res veliko med slovenci. To nas kot narod ubija
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno: