EP v rokometu

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
41
Čestitke Dancem za zmago vendar mislim da če Hrvaška ne bi imela toliko težav s poškodbami bi bil rezultat drugačen.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
mas prav morje v kurcu da ne govorimo o otokih ki sploh ne vem kako so si zasluzili naziva otok bejbe grde slabo vino hrana nagravzna dubrovnik split zadar katastrofalna mesta...totalen falus.

Itak imate vse daleč najboljše.
stupid-1.gif


Rvatska je prvak svjeta
cheer.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
mas prav morje v kurcu da ne govorimo o otokih ki sploh ne vem kako so si zasluzili naziva otok bejbe grde slabo vino hrana nagravzna dubrovnik split zadar katastrofalna mesta...totalen falus.

Itak imate vse daleč najboljše.
stupid-1.gif


Rvatska je prvak svjeta
cheer.gif

Igre brez kruha.
evil.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Birkof pravi:
Čestitke Dancem za zmago vendar mislim da če Hrvaška ne bi imela toliko težav s poškodbami bi bil rezultat drugačen.

Jaz pa mislim, da ne. Na teh turnirjih je precej odvisno od dnevne forme, sreče, sojenja itd. Lahko bi bili vsi zdravi, pa ne bi prišli do finala. Nikoli ne veš. Ta reprezentanca na vsakem turnirju znova dokazuje, kako se igra za repko. Čeprav meji vse skupaj na fanatiko, jih je vseeno za občudovat. "Slovenski Baliæ", če bi obstajal, ne bi šel na prvenstvo, ker bi se pripravljal na novo sezono.
 

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
naslednje leto je sp na hrvaskem in mislim da se zna zgodit da bomo prvaki.
smirk-1.gif
z zadnjim stavkom s epopolnoma strinjam se mi zdi da je vcasih pri slo nogometasih bil podoben fanatizem ali pa zgolj vpliv katanca.je pa bil fanatizem.
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
o Bože hvali ti,što purgeri smo mi,kako bili stretni bili da ste purgeri.......
Neka pati koga smeta HRVATSKA je prvak svjeta,nek HRVATSKA zvona zvone,mi imamo ŠAMPIJONE .....
aplauz.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Če ne boste prvaki (SP je "lažje" od EP, ni toliko kvalitetnih nasprotnikov), bo to kar presenečenje. Ob predpostavki, seveda, da bo ogrodje ostalo isto - Baliæ, Metličiæ, Lackoviæ, Kaleb, Džomba itd.
 

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
ja predvsem morajo biti zdravi pa zelim si drugega trenerja ker lino je lutka za moje pojme pa vceraj so 4 minute zaradi njega igrali z igralcem manj.moras vedeti da je nasa repka kr mlada v primerjavi z recimo danci in da je se kar nekaj prvenstev pred nami,je pa klop dosti kratka ze od portugala 2003 ko smo postali svetovni prvaki.ne stekam pa zakaj recimo ni bilo buntica ki bi vsaj malo razbremenil ze tako prevec obrmenjenega metlicica.ko se vrnejo zrnic dzomba sprem losert in zdrav sulic(med prvenstvom mu je tudi umrla babica) bo to se za kaksno stopnjo vecja kakovost.sigurno si bom pa kaksno naso tekmo ogledal v zivo,greva skp v kockastih dresih?
smirk-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
ja predvsem morajo biti zdravi pa zelim si drugega trenerja ker lino je lutka za moje pojme pa vceraj so 4 minute zaradi njega igrali z igralcem manj.moras vedeti da je nasa repka kr mlada v primerjavi z recimo danci in da je se kar nekaj prvenstev pred nami,je pa klop dosti kratka ze od portugala 2003 ko smo postali svetovni prvaki.ne stekam pa zakaj recimo ni bilo buntica ki bi vsaj malo razbremenil ze tako prevec obrmenjenega metlicica.ko se vrnejo zrnic dzomba sprem losert in zdrav sulic(med prvenstvom mu je tudi umrla babica) bo to se za kaksno stopnjo vecja kakovost.sigurno si bom pa kaksno naso tekmo ogledal v zivo,greva skp v kockastih dresih?
smirk-1.gif

LOL

Mene v kockastem dresu
ne-ne-1.gif


Se pa zna zgoditi, da bom šel pogledat kakšno tekmo slovenske reprezentance.
cheer.gif