EP v rokometu

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

Khm, nažalost jih slabo poznaš. Mirza ne igra, Balič že 2-3 mesce brez treninga, tud ostali so eni bolj tko tko.. Žal kot vedno na EP niso preveč v dobri formi, brez naše zmage nad norvežani, bi lepo za 5mest-o igral..
Torej so mel velik sreče..

So dobri ne rečem, vendar na tem prvenstvu nič posebnega. Lahko pa jutri pokažejo, če so se kaj šparal..

Čeprov osebno navijam za Hrvate se strinjam z vsem zgoraj napisanim. Lackovič je bil poškodovan in ni senca igralca kot je bil pred poškodbo, vratarji z izjemo Aliloviæa najslabši na prvenstvu,zamenjave za Metličiæa ni,Balič igra brez treninga....čepav sploh ne vem kako mu uspeva tako svinjsko dobro igrat
17758-icon_confused.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Nekak mam spet feeling, da se jim bo lih v Pekingu spet vse pokloplo..
Balič pa kot Balič.. Za reprezentanco bo raztural brez ene noge. Daleč da bi navijal za njih, sam glede z športnega vidika so nenormalni česa so sposobni narest na parketu ko igrajo za reprezentanco.

Ker kot celotna ekipa (predvsem naša golmana sta prednost) mislm da bi lahko več nardil kot so oni dosegl. Po imenih in glede na stanje pripravljenosti smo trenutno realno bolši, sam koj k. ker naši v ekipah razturajo, igrajo vidne vloge, tle na EP pa majo vedno svojih 10min ko tako balinajo da je joj..

Res ne vem, al majo kkšne kazni če se žoga poda na bok?? P. vsi rinejo po sredini, pa še pol k je kdo sam na črti so preveč zastreljala vse skupaj..
Res škoda, ker so z tako ekipo res več sposobni. Sam mal več odločnosti in zbranosti pa bi blo..
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Hrvati bi proti Nemcem imeli možnosti, proti Dancem pa je že prva tekma pokazala kdo je gospodar na igrišču.
 

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
41
Jst bom počakal na jutri
smile-1.gif
tudi danes sem mislil, da ne bo šlo skozi pa sem dobil lepo zaušnico, ki sem jo z veseljem sprejel.

PS: Jaja una gospa iz prejšnje strani se je pa lahko res danes zagnala skozi okno in najbrž je ponosna na Hrvaške rokometaše.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Vsaj šport imate če je ostalo v državi bolj ali manj v falusu. Danska bi celo tekmo z igralcem manj zdržala proti polovici reprezentanc, pravi stroj so. tistih 10 golov prednosti na prvi tekmi golov ni bil niti slučaj niti šparanje hrvatov.
 

bborst

Pripravnik
19. avg 2007
75
0
6
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
motis se
zmaga.gif

spregledal si vprasanja v mojem postu?sej vem raje se obrnes stran ker realnost je res huda,znova in znova proti sovrazniku zgubljat,res se mi smilis malo.
priden.gif

Nekaj na pamet bluziš, žal
rolleyes-1.gif

Na prejšni strani sem napisal, kaj si mislim o igri naših rokometašev, pa si poglej. Nikjer nisem omenjal nobenih sovražnikov, tako da me zgleda ti bolj poznaš kot jaz samega sebe
hysterical-1.gif