Ena resna!

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Zaj pa dosta o bivsih, golih slovenkah pa happy masažah, fustracije sproščajte tam...


Moja šefica, no vbistvu smo 3je ko mamo njo, ampak 2 mama "težave". Scena se bo vsem zdela huda, kak nama je easy,
ampak dogaja pa tak; Začelo se je z tikanjem... Pol z "ja lubček", zdaj pa naju skoraj šlata. Sprva je bla vse "ful fora", se smejimo,
samo babi dogaja, starejsa je od mene 2 od njega pa 2,5 leti, vsi smo pod 30, in pač to je to. Nemorem rečt da je grda ker ni, samo
jaz je nebi speko, sodelavec pa je mahnjen samo na kurbe (dobesedno, model samo kurbe pa zakokiranke nabija), no skratka
pol je prvo mene na FB dodala, pa ve in vidi da mam žensko, pa še kr v kakem stavku ko rečem; "Ja ni blema, to bom že zrihtal..."
"Tako njo, al tako boš mene?" in pol se smeji, in vse v štos obrača...

Vedno je ful naparfumirana (kar me ne moti, ker res dobro dufta), oblečena po zadnji modi, samo meni enostavno ne potegne.

Ko sem prišel na zadnji razgovor, pa še kak mesec mi je bla huda, bi jo skotal, zaj pa ko jo poslušam, pa če misli resno al ne,
zaj pa je nebi diral ni sa teve komanderom.



Zadnjič pa sem tak naredil totalni brejdown in imam še večje probleme ko sodelavec. Meli smo neki sestanek, tam nam je stari
napovedal par krepkih in nam jebal mater za deveto koleno nazaj, nas nadere ko pese, gremo ven, in jaz pozabim mobiča.
Grem nazaj, na ekranu mi še FB gori pa mi lih kolega "utripa" da je odpisal, kliknem, preberem, odpišem, se menima kak bomo
kostanje pri njem žrli, pa še debata, pa se meni zalušta, da bi nekaj cukno.
Odprem laptop aktovko, neko malenkost sem še mel od pred prejšnega tedna, si narišem, cuknem, se dalje menim, pa še cuknem,
pa lih ko sem cukno, vleti šefica not. Ono ko si nimam kaj zmislit, nakokiran, s stoeverskim zamotanim, še vedno v nosu, jo gledam,
mi reče v smislu; "Hop, zdaj pa te mam! Kaj boma zdaj?"

Jaz sem že mel v glavi, da ji napovem kak jo moj odvetnik analno pravno nategne, ker nisem več v službi, polek tega imam astmo in
bronhitis in to so moja zdravila ko ona resno: "Ajde, daj še gor kok maš, jaz tut mam še nekaj.."

Te sma zategnila mojo, pol pa še njeno, da sn bil že ko mali Aviator nad prl harborom :D


Pa nisma nič. Na easy sma še en moj đojnt s predala potegnila in pila kofe z kofemašine in debatirala, pa ona vse na perverzno obne.
Te me je baba klicala, sn dal na laudspiker, da jo je čula pa izigral sceno; "Joj, res morem domov!"


Zdaj pa me kuzla išče na vsakem koraku. Ko sn pri njej, me tak nonstop nekaj drka. Na hodniku pa mi šmrka nonstop ko me pogleda.


Zaj nevem, jaz je res nebi nažgal, ker pomoje stopim v bajto doma, pa me švabica s hamrom za wineršnicle stuče, tak da nažgat je nemorem, ker baba me bo ubila doma.


Če je ne nažgem, me bo tak skenslala. Jaz mislim, da morem pedra zaigrat. Ono da sn prekriti [censored], in to je to.


In ne nebom je nažgal, ker mi ni dobra, pa ker mam babo doma, pa še večje probleme bom mel.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.328
5.846
113
pri taščici
Da si nisi ti prevec narisal in cuknil danes zvecer?
Je pa zanimivo brat tvoje zgodbe v tvoji stajerscini. Si razmisljal da bi ti to v kaki reviji objavljal. Mogoce bi za kako crtico celo dobil denarja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
to je daleč od resne..kera šefica bi tripala nate??? ki nimaš enostavno nič za ponudit?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

a tebi ni dosti, da sanjaš, moraš še med spanjem traparije na alter pisat?
zmaga.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
a palco si ji na mizo vrgel? sicer pa kaj ti pomaga polmetrski štil, če si mali (baje). Kako boš sploh zlezo na deklico?

tako da te teorije so samo lahko v tvoji domišljiji, v praksi pa vse drugo kot tvoja "strašna" palica.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.457
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Kar tolaži se...
pozdrav.gif

Zate pravijo da si Buco, da si pa primitivec si pa spet dokazal s čestitko novopečenemu fotru! Zdaj pa počasi odjebi od mene...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Če je ne nažgem, me bo tak skenslala. Jaz mislim, da morem pedra zaigrat. Ono da sn prekriti [censored], in to je to.

Tale post ji pokaži, bo takoj vidla, da si čisto zares gej. Vsak normalen dec bi jo nabrisal takoj, na vseh službenih fotkopircih pa še na tamalem barvnem Canonu zapovrh.

lp
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.635
6.457
113
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Če je ne nažgem, me bo tak skenslala. Jaz mislim, da morem pedra zaigrat. Ono da sn prekriti [censored], in to je to.

Tale post ji pokaži, bo takoj vidla, da si čisto zares gej. Vsak normalen dec bi jo nabrisal takoj, na vseh službenih fotkopircih pa še na tamalem barvnem Canonu zapovrh.

lp

Saj bi verjetno tudi on, če...