Ena pasja tema

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
.... in potem so problem dreki v naravi...

čist off - a še obstaja tista applikacija, k se prijavaljajo črna odlagališča?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Abejžganosrat. Že tisočletja je pes spremljevalec človeka tako ali drugače, zate je pa pač modna muha.
hysterical-1.gif

ahaa..
hysterical-1.gif
matrsibrihtn. Pred tisočletji so tud v blokih imel spremljevalce v obliki psov?? Pa z mobiji, tablicami v roki sprehajali po parkih in pločnikih te "spremljevalce"???
PS. Preber vse, ne pa en stavk, pol pa brihtat
(brez zamere)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
20170318103849.jpg
Tipična pesjanarska reakcija s tole slikco. Kaže vsesplošno onesnaževanje zemlje, toplo gredo, ozonsko luknjo itd....samo da opravičuje svojo pasjesralsko nesramnost.. Itak ste si pa pesjanarji in taki ki takole odmečejo odpadke, čisto enaki.. Eni in drugi svinjate okol.
Pa vseglih;
Daj ti za hec z nogo stopi na tisti kavč iz tvoje slike, potem pa stopi še na drek tvojega psa! Boš to naredu v imenu pesjanarske znanosti?
Potem se pa z istimi čevlji takoj vsedi v avto in poročaj, če boš zaznal kakšno razliko.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Abejžganosrat. Že tisočletja je pes spremljevalec človeka tako ali drugače, zate je pa pač modna muha.
hysterical-1.gif

ahaa..
hysterical-1.gif
matrsibrihtn. Pred tisočletji so tud v blokih imel spremljevalce v obliki psov?? Pa z mobiji, tablicami v roki sprehajali po parkih in pločnikih te "spremljevalce"???
PS. Preber vse, ne pa en stavk, pol pa brihtat
(brez zamere)

Če si bik, si pač bik, se ti ne da nič pomagat.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Abejžganosrat. Že tisočletja je pes spremljevalec človeka tako ali drugače, zate je pa pač modna muha.
hysterical-1.gif

ahaa..
hysterical-1.gif
matrsibrihtn. Pred tisočletji so tud v blokih imel spremljevalce v obliki psov?? Pa z mobiji, tablicami v roki sprehajali po parkih in pločnikih te "spremljevalce"???
PS. Preber vse, ne pa en stavk, pol pa brihtat
(brez zamere)

Če si bik, si pač bik, se ti ne da nič pomagat.
in to je odgovor nekoga, ki ne prebere teksta, pa bi nekaj odgovoru???
Ja.... zadnja obramba, ko ni argumentov, je takšna, kot si napisal.
priden.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Jst pasji drek pobiram z roko, tko da ne vem kakšen naj bi bil ta poseben občutek, ko v drek stopiš. Se mi pa dozdeva, da je nekaj takega, kot če vstopiš v to témo...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Abejžganosrat. Že tisočletja je pes spremljevalec človeka tako ali drugače, zate je pa pač modna muha.
Ja, res je bil pes človekov spremljevalec že od nekdaj.
Ampak, a veš zakaj je pes bil človekov spremljevalec? Ne veš a ne!
Ti bom jaz povedal zakaj..
Pes je bil človekov spremljevalec zaradi specifičnega pasjega značaja. . Značaj psa je tisti, ki je človeku koristil in zaradi česar je človek psa imel ob sebi. Pasja značilnost je ta, da pes zelo dobro teče. Pes zelo dobro vidi. Pes zelo dobro sliši. Pes zelo dobro voha. Pasja značilnost je v tem, da brani svoj trop in svoje ozemlje, za to je tak pes človeku koristil za čuvanje, za lov....itd....itd...itd....
.In človek si je tega psa pripeljal domov za to, da je te pasje naravne značilnosti človek izkoristil. Te pasje značilnosti je človek ohranil v svoji prvinskosti. Zaradi teh pasjih značilnosti, je človek imel psa. VČASIH.
Kaj ste pa zdaj vi naredili iz tega, psa?

Kaj pa ta vaš hišni pes počne? Kakšne značilnosti pa ima ta vaš pes, razen tega da serje in ščije?
Vi, takozvani samovklicani pasjeljubci, pa ste temu psu vzeli ravno to, kar je pasja značilnost. Vzeli ste psu točno to, kar naj bi bil pes po defoltu bil.
Ta vaš hišni pes ne sme lajat, Jasno, ker v bloku drugi ljudje spijo in v bloku se za to ne sme lajat.
Ta vaš hišni pes ne sme laufat okol. Jasno, kje bo pa ta vaš hišni pes laufal, a bo laufal po mestu čez cesto in semafor? Pravzaprav ta vaš hišni pes sploh laufat ne zna in ne more, saj ste iz njega naredili pohabljenca, ki zaradi kolkov ali zaradi potlačenega gobca sploh dihat ne more, kaj šele llaufat.
Potem, ta vaš pes ne sme lovit živali. Čeprav pes naj bi bil po svoji naravi lovec. Ampak ne ta vaš pes ne sme, ker po mestu nima kaj lovit, niti ne sme lovit. Ker potem ni socializiran in ni prav zdresiran.
Ta vaš pesne ne sme čuvat svojega tropa, svojega ozemlja..
Ta vaš pes se niti posrat in poscat ne sme kadar ga tišči, ker v vašem stanovanju ne sme srat. Zato mora ta vaš hišni pes čakat kdaj se boste vi zmigali in ga peljali srat, ali čaka, da boste prišli iz službe in ga peljali ven na ulico srat in scat.
In nenazadnje, ta vaš pes ali kuzla se niti razmnoževat ne more niti ne sme, saj ste mu porezali jajca, sploh pa ta vaš hišni pes ne sme naskočit sosedove kuzle, ker ona je drugačne pasme, oziroma je drugač pohabljena kot je pohabljen vaš hišni pes.
Da ne naštevam naprej...
Skratka;
Včasih so imeli psa za to, da so izkoristili njegov, to je pasji potencial, njegovo naravno značilnost in njegova naravna čutila, njegovo naravno lastnost, čuvanja, lajanja, vohanja, lovljenja........
Vi pa temu vašemu hišnemu psu RAVNO TO ODREKATE, kar naj bi naravni pes bil po svoji naravi. Vi imate psa za to, da ga pohabite. Vi imate psa za to, da mu odvzamete vse, kar naj bi on dejansko po poslanstvu bil. Vi imate psa za to, da ga pohabite. Da ga "strokovno" pohabite. Da ga pohabite s pomočjo knjig. Po raznih agilitijih in dresurah. Vi ste izvirnemu psu odvzeli VSE. Prav vse. In potem tukaj lapate, kako je pes od nekdaj spremljal človeka. Zakaj hočete imet ravno psa, če pa nočete, da se ta pes obnaša kot pes? Kot bi hoteli imet ribo, ki ne bo plavala niti ne bo živela v vodi.
In temu načrtnemu naklepnemu in modnemu pohabljanju, vi rečete vzgoja. Pha.... Pasja vzgoja vi temu rečete, oziroma socializacija psa. Vi se čutite od Boga poklicane da mislite, da ste dolžni vzgajat pse. Še sebe ne znate vzgajat, pa boste vzgajali pse?
In za nameček ste sami sebe še poimenovali "lljubitelji psov" .
Pohabljevalci in mučitelji psov ste, ne pa ljubitelji.
Za kozlat
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
A to je edini smajli k ga znaš prpopat?
uf-1.gif
hočeš tega?
lejj... dej umir se, zadihaj, pa preber tist na kaj bi rad odgovarjal. Bo šlo???
priden.gif
(še en)
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Med tem, ko prebiram tele pasje teme, mi je na benerju začelo tole vrtet:
Pasje slovo

Kaj pa na to praviš stardec?

Je tole v redu? Kako bi pa po tvoje zgledal en takle pasji pogreb?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Med tem, ko prebiram tele pasje teme, mi je na benerju začelo tole vrtet:
Pasje slovo

Kaj pa na to praviš stardec?

Je tole v redu? Kako bi pa po tvoje zgledal en takle pasji pogreb?
Takole bom reku:
Od nekdaj se je zaslužilo na bedakih.
In ko ima bedak denar, ima kramar beret.
Če je nekdo našel tržno nišo na teh pasjih obsedencih.... zakaj ne?

Jaz celo poznam človeka, ki ima pasje zavetišče. Sam mi je priznal, da je šel v ta posel samo zaradi tega, ker je videl, kako taki pesjanarji, ki so zgubili kompas zdrave pameti, mečejo denar.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ja kriza no, tok težkega starga deca pa že dolgo ne
shocked-1.gif

Tacajt, ko tugor nabijaš, bi lahko že trikrat oblezel svojo veleposest in pobral vse pasje kakce, pa še kaj koristnega bi s tem naredil za svoje telo, sej verjamem, da za kak drug šport nisi več....
rolleyes-1.gif

Sicer pa, čigav problem je tvoje ozemlje?
evil.gif
Moje ozemlje je moja last. Jaz sem si ga pošteno kupil, da bom imel na tem ozemlju lahko svoje žvali, svojo travo, njivo...
Jaz tega ozemlja nisem kupil mestnim pesjanarjem, da bodo gor srat hodili. Če en pesjanar ve, da to ozemlje ni njegovo, to pomeni, da je to ozemlje od nekoga drugega. NIma pesjanar vstopa gor, brez mojega dovoljenja. Razumecki?

Saj je bila ta zemlja na prodaj. Javno. Zakaj si ga niso pesjanarji kupili, če ga rabijo?
In draga Mamca, posluš ti stardeca dobro zdaj!.
Za enkrat je na stardecovi domačiji in na stardecovem posestvu tako, da je stardec tisti, ki odloča, kdo lahko po stardecovi lastnini hodi in kdo lahko po stardecovi lastnini serje in kdo ne.
Jaz sem tisti, ki srnicam, zajčkom, kobilicam, murenčkom, čebelicam mravljinčkom, pegatkam, bogomoljkam itd.....dovolim, da serjejo po moji njivi, pesjanarjem pa ne dovolim. Imam pravico zaščititi mojo lastnino. Tudi davke od tega mojega ozemlja pošteno plačujem.
Jaz sem tisti, ki je gospodar na mojem gruntu. Ne ena fuflasta zapiersana in potetovirana pesjanarca.
Jasno zdaj?
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Najboljši, da Cerarju pišeš, da si ogorožen, pa ti bo panelno ograjo okrog parcele naredo.
Nerazumem ljudi, kateri za svojim psom ne morejo pobrati iztrepka, jaz za mojim vedno poberem. Tudi lulat mu ne pustim po hišah ali ograjah.