Ena pasja tema

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.573
8.916
113
Ampak ti je pa treba priznat, trolaš pa vrhunsko
smile-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Pse se uporablja v varnostne namene
Pse se uporablja za resevanje; tako rusevine kot plaz
Pse se uporablja da slepe vodijo.

Ampak po tvoje sodijo v pesjak
smile-1.gif
?

Drzi se raje cvička; ta ti gre boljs od rok
nahrung002.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Pse se uporablja v varnostne namene
Pse se uporablja za resevanje; tako rusevine kot plaz
Pse se uporablja da slepe vodijo.

Ampak po tvoje sodijo v pesjak
smile-1.gif
?

Drzi se raje cvička; ta ti gre boljs od rok
nahrung002.gif
Kakšno reševanje pa je potrebno na promenadah? Kaj se je pa na promenadi zrušilo?
Kakšen snežni plaz pa se je zrušil na plaži, da nek pesjanar s tem psom tam nadleguje druge kopalce?
A misliš, da je potetovirana in zapiersana fufla, ki po ulici vleče tri čivave na špagci, slepa? Rabi taka prešpikana počečkanka tri čivave za svojo slepoto?

Sem v tej temi lepo poudaril, da bi bili psi vodniki, psi reševalci, policijski psi in psi čuvaji... izvzeti iz tega davka, ker to je koristno in potrebno.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ampak ti je pa treba priznat, trolaš pa vrhunsko
smile-1.gif
No, vsaj ena pohvala.
Čeprav to kar delam jaz, še zdaleč in niti slučajno ni trollanje. Trollanje je izmišljevanje, laganje in zavajanje, hujskanje....... To počne letošnji troll zmagovalec In to počne celo poklicno, po naročilu in za denar..
Jaz pa si ne izmišljam, niti ne lažem. Vse je res kar povem. Obilica pasjih drekov, ki ležijo vsepovsod, dokazuje to mojo trditev.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Cviček ne more bit nikol vrhunski, je lohk sam dober.
No, zdaj si pa me. Si pa falot
Vrhunski je v tem smislu, ker višjega priznanja, kot ga je dobil (velika zlata diploma) sploh dobit ne more.
A troll je pa lahko vrhunski?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Pse se uporablja v varnostne namene
Pse se uporablja za resevanje; tako rusevine kot plaz
Pse se uporablja da slepe vodijo.

Ampak po tvoje sodijo v pesjak
smile-1.gif
?
no, tako. Kot sem že napisal. Za zgoraj napisane zadeve se pes rabi. Mogoče še kaj. Vse ostalo je modna muha
no, tako. Kot sem že napisal. Za zgoraj napisane zadeve se pes rabi. Mogoče še kaj. Vse ostalo je modna muha
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.573
8.916
113
Abejžganosrat. Že tisočletja je pes spremljevalec človeka tako ali drugače, zate je pa pač modna muha.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.329
665
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Kakšno reševanje pa je potrebno na promenadah? Kaj se je pa na promenadi zrušilo?
Kakšen snežni plaz pa se je zrušil na plaži, da nek pesjanar s tem psom tam nadleguje druge kopalce?
A misliš, da je potetovirana in zapiersana fufla, ki po ulici vleče tri čivave na špagci, slepa? Rabi taka prešpikana počečkanka tri čivave za svojo slepoto?

hysterical-1.gif


Ena boljših (zabavnih) tem zadnje čase
smile-1.gif


stardec in moj fotr bi se fajn zastopila. Stari ima zelo rad cviček in dobre sosedske odnose in je z vsemi zelo prijazen in tudi drugi so z njim..ampak glede pasje "sralne problematike" pa ima prav tako ničelno toleranco. Se je (samo) enkrat zgodilo, da je sosedov cezarček (tak cuker) priletel na fotrovo trato, kjer se je spravil v sralno pozo. Takrat si je stari v momentu sezul natikač (nisem še videl take brzine pri njemu) in trofil cucka na 10 m. Vsemu je seveda bila priča tudi soseda, kar pa seveda fotra ni niti najmanj motilo. Rezultat: pes ni posral trave in takšna skušnjava mu nikoli več ni prišla niti na misel. Dobri sosedski odnosi ostajajo..
grin1.gif
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Kakšno reševanje pa je potrebno na promenadah? Kaj se je pa na promenadi zrušilo?
Kakšen snežni plaz pa se je zrušil na plaži, da nek pesjanar s tem psom tam nadleguje druge kopalce?
A misliš, da je potetovirana in zapiersana fufla, ki po ulici vleče tri čivave na špagci, slepa? Rabi taka prešpikana počečkanka tri čivave za svojo slepoto?

hysterical-1.gif


Ena boljših (zabavnih) tem zadnje čase
smile-1.gif


stardec in moj fotr bi se fajn zastopila. Stari ima zelo rad cviček in dobre sosedske odnose in je z vsemi zelo prijazen in tudi drugi so z njim..ampak glede pasje "sralne problematike" pa ima prav tako ničelno toleranco. Se je (samo) enkrat zgodilo, da je sosedov cezarček (tak cuker) priletel na fotrovo trato, kjer se je spravil v sralno pozo. Takrat si je stari v momentu sezul natikač (nisem še videl take brzine pri njemu) in trofil cucka na 10 m. Vsemu je seveda bila priča tudi soseda, kar pa seveda fotra ni niti najmanj motilo. Rezultat: pes ni posral trave in takšna skušnjava mu nikoli več ni prišla niti na misel. Dobri sosedski odnosi ostajajo..
grin1.gif

Dobra rešitev v primerjavi s strupom za podgane...
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ja kriza no, tok težkega starga deca pa že dolgo ne
shocked-1.gif

Tacajt, ko tugor nabijaš, bi lahko že trikrat oblezel svojo veleposest in pobral vse pasje kakce, pa še kaj koristnega bi s tem naredil za svoje telo, sej verjamem, da za kak drug šport nisi več....
rolleyes-1.gif

Sicer pa, čigav problem je tvoje ozemlje?
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Meni ne more nekdo govort, da ima on rad živali, ker ima, kao rad psa, in potem hodit v trgovino po pasje brikete v katerih so zmleti prašiči, ovce, kokoši, kravice in druge živali.....Jaz ne kupim te oslarije.

S čim pa torej ti hraniš svojega psa? Glede na vse zapisano predvidevam, da nikakor ne z mesom drugih živali, imaš pasjega vegetarijanca? :D
Matey a maš ti vklopljen svoj procesor spljoh?
Jaz sem ti lepo rekel, da se nimam za takozvanega samovklicanega živaloljubca. Jaz imam enak odnos do vseh živali. Za mene so vse živali enako vredne, ne samo pes. Živali spoštujem, če pa mi žival dela škodo, jo pa tudi fentam če ne gre drugač. Pa, če sem lačen nekatere živali tudi ubijem in pojem. Ostale živali pa pustim, da živijo svoje naravno živalsko življenje kot jim po naravnem zakonu pritiče.
Kitajci tudi jedo pse. Ampak še prej morajo tega psa ubit. Ubit ga morajo pa za to, ker pač ne marajo , da bi jim živ pes lajal v želodcu.

Mam vklopljen procesor in nedvomno deluje bolje kot tvoj pa v bistvu to zdaj sploh nima veze. Zanima me s čim hraniš lastnega psa, glede na to, da drugim lastnikom psov očitaš nehumanost, ker jih hranijo z mesnimi izdelki. Bo zdaj šlo ali še kar ne? Ne bo a ne, ker si se malce cepil, saj najverjetneje tudi sam hraniš psa z mesom ali pa z ostanki lastne hrane, knede?
grin1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Citat:
Uporabnik NoteThis pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Kakšno reševanje pa je potrebno na promenadah? Kaj se je pa na promenadi zrušilo?
Kakšen snežni plaz pa se je zrušil na plaži, da nek pesjanar s tem psom tam nadleguje druge kopalce?
A misliš, da je potetovirana in zapiersana fufla, ki po ulici vleče tri čivave na špagci, slepa? Rabi taka prešpikana počečkanka tri čivave za svojo slepoto?

hysterical-1.gif


Ena boljših (zabavnih) tem zadnje čase
smile-1.gif


stardec in moj fotr bi se fajn zastopila. Stari ima zelo rad cviček in dobre sosedske odnose in je z vsemi zelo prijazen in tudi drugi so z njim..ampak glede pasje "sralne problematike" pa ima prav tako ničelno toleranco. Se je (samo) enkrat zgodilo, da je sosedov cezarček (tak cuker) priletel na fotrovo trato, kjer se je spravil v sralno pozo. Takrat si je stari v momentu sezul natikač (nisem še videl take brzine pri njemu) in trofil cucka na 10 m. Vsemu je seveda bila priča tudi soseda, kar pa seveda fotra ni niti najmanj motilo. Rezultat: pes ni posral trave in takšna skušnjava mu nikoli več ni prišla niti na misel. Dobri sosedski odnosi ostajajo..
grin1.gif

Dobra rešitev v primerjavi s strupom za podgane...

467716-post_slo.gif


Oba zadnja v bistvu, kere fore ma to od Jancha fotr, lol
aplauz.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Danes sem pelal pesa malo naokoli, pa sva usekala čez eno bližnjico po privat zemlji. Se je usral točno na sredi peš poti.
Sem samo zbrcal malo starega listja gor in prav mojstrsko zamaskiral.
Škoda ko ne bom videl starega ko bo nagazil
hysterical-1.gif

 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ja kriza no, tok težkega starga deca pa že dolgo ne
shocked-1.gif

Tacajt, ko tugor nabijaš, bi lahko že trikrat oblezel svojo veleposest in pobral vse pasje kakce, pa še kaj koristnega bi s tem naredil za svoje telo, sej verjamem, da za kak drug šport nisi več....
rolleyes-1.gif

Sicer pa, čigav problem je tvoje ozemlje?
evil.gif
467716-post_slo.gif