en krat prevara, vedno prevara?

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Torej.... če diklina enkrat prevara... in se klasično nevem kako opravičuje... pa da je bil alkohol prisoten pa bla bla bla...

ali bo prevarala še drugič? pa tretjič?
confused-1.gif


Na moji kolegici sem to namreč opazil.... zdaj hodi že s tretjim tipom.... ima ga zelo rada... ampak... blo je malo alkohola in hop hop... je že srala z drugim.....
babe zmešane !
bonk.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Recimo, da je pri 90% res tako,...ne vedno, samo če ima neka oseba tak na izi odnos do varanja, da ji je to nekakoko mimogrede, potem je velika verjetnost, da bo prevarala tudi naslednjega partnerja...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
ampak... blo je malo alkohola in hop hop... je že srala z drugim.....
babe zmešane !
bonk.gif


Alkohol je pri takih deklicah samo izgovor.
Ona komaj čaka, da to naredi samo se ga napije, da ima kao izgovor.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ma to je že tak logično da je alkohol izgovor..... jaz sem lahko koma pijan... pa bom vedel še vedno pametno razsodit kaj je prav in kaj ne....
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Torej je logično tudi, da se ga take "KURE" napijejo in se ponudijo drugemu lažje kakor, da bi partnerju v obraz povedale "med nama je konec grem v lov za drugim ku*rcem"

mentalne.reve.press
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja ja, jst kr pravim, enkrat varalica vedno varalica. sicer pa itak ni oprostitve pri varanju, vsaj iz moje strani ne
ne-ne-1.gif

zakaj pa to počnejo, mi pa ni jasno in mislim, da mi nikoli ne bo, pa alko ni izgovor, se ga pa naj ne napije tolk, da pol pojma nima kaj dela.
k sreči eni nimamo problemov z izgubo spominov
cheer.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja ma ne mislim tako, da zavore popustijo, da se kr po vsakem obešam al pa kej tazga, no pustmo grizenje na strani
hysterical-1.gif

pa užitek mi je je**t tipe
cheer.gif
od zdej naprej sam še to počnem
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Torej je logično tudi, da se ga take "KURE" napijejo in se ponudijo drugemu lažje kakor, da bi partnerju v obraz povedale "med nama je konec grem v lov za drugim ku*rcem"

mentalne.reve.press
mogoče sem pozabil omenit še to da je nora na svojega fanta.... ampak je varala kjub temu
bonk.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Verjetno ji fant ustreza samo v kakšni stvari ne pa v vseh zato je šla iskati utego drugam.

Ni vsak za vse
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Torej je logično tudi, da se ga take "KURE" napijejo in se ponudijo drugemu lažje kakor, da bi partnerju v obraz povedale "med nama je konec grem v lov za drugim ku*rcem"

mentalne.reve.press
mogoče sem pozabil omenit še to da je nora na svojega fanta.... ampak je varala kjub temu
bonk.gif

Mogoče pa je predober, pa ji je ratalo dolgčas...


stupid-1.gif
 
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Torej je logično tudi, da se ga take "KURE" napijejo in se ponudijo drugemu lažje kakor, da bi partnerju v obraz povedale "med nama je konec grem v lov za drugim ku*rcem"

mentalne.reve.press
mogoče sem pozabil omenit še to da je nora na svojega fanta.... ampak je varala kjub temu
bonk.gif

Mogoče pa je predober, pa ji je ratalo dolgčas...

stupid-1.gif

Mogoče je pač plain stupid.
grin1.gif


Sicer bo pa njo bolj teplo kot fanta. Fant se bo lepo potolažil ob misli, da je ona *agrfh*m*m*, ona bo pa itak šele čez nekaj časa spoznala kaj je imela in na kakšen intiligenten način je vse skupaj zaj****. Potem bo pa peklo
evil.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
pa užitek mi je je**t tipe
cheer.gif
od zdej naprej sam še to počnem

Kaj pa imaš od tega? Kao dvigovanje samozavesti?

tipično dvigovanje ega? hmm k tem je tudi pripomogel tisti mali m zraven nicka
grin1.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Torej.... če diklina enkrat prevara... in se klasično nevem kako opravičuje... pa da je bil alkohol prisoten pa bla bla bla...

ali bo prevarala še drugič? pa tretjič?
confused-1.gif

Sigurno da bo, ker alkohola ziher nea bo zmanjkalo in se ga bo baba lahka drugi vikend spet napila.

Za zmirom vaš, Batate
 

B81

22. jul 2007
34.621
9.050
113
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
pa užitek mi je je**t tipe
cheer.gif
od zdej naprej sam še to počnem

Kaj pa imaš od tega? Kao dvigovanje samozavesti?

Prej, ko je bila debela, so se norčevali, zdaj jim pa vrača. Podzavestno. Bolano.
Zavsakoritšibaraste.press
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Ko si pijan, delaš še toliko bolj iz srca, torej kar si želiš. Tako da je alkohol zelo slab izgovor, če reče da je zaradi alkohola, potem veš da si je to dejansko tudi želel(a).