en krat prevara, vedno prevara?

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
eh, če tip to dela, je vse u redu, če si pa ženska privošči je pa vse grdga kar je možno a ne
rolleyes-1.gif

tisti, k si bo zaslužu bo vseen dobil to, pa reči kar hočeš.

me off
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
eh, če tip to dela, je vse u redu, če si pa ženska privošči je pa vse grdga kar je možno a ne
rolleyes-1.gif

tisti, k si bo zaslužu bo vseen dobil to, pa reči kar hočeš.

me off

Praviš, da je bilo to grdo od tipov? Potem je grdo tudi od tebe...
wink-1.gif
Sploh pa namensko podjebavanje... S tem samo pokažeš, da si še vedno prizadet.
 

B81

22. jul 2007
34.623
9.051
113
...in da si v duši enaka, kot so bili tisti, ki so tebe zabavali...
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Če imaš nekoga resnično rad, ga ne boš prevaral za nobeno ceno.



Kadar pa si v zvezi zato, ker pač mož, partner vztraja in mu ni do ločitve, ti ga nimaš več rad/a

ja potem ni daleč dan, ko te bo nekdo tako privlačil, da boš šel/šla z njim v posteljo.

No saj temu niti ne moremo reč varanje, ker, če ti ni do partnerja potem navadno z njim tudi nimaš več nobenih intimnih odnosov.
 
Nazadnje urejeno:

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Če imaš nekoga resnično rad, ga ne boš prevaral za nobeno ceno.

Se absolutno strinjam. Zame opravičila za varanje ni. Been there, went trough it...tako da vem, da sam varal ne bom nikoli (tu "nikoli ne reci nikoli" pač žal ne drži...)
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik Denis pravi:

Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:

Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

pa užitek mi je je**t tipe
cheer.gif
od zdej naprej sam še to počnem




Kaj pa imaš od tega? Kao dvigovanje samozavesti?




Prej, ko je bila debela, so se norčevali, zdaj jim pa vrača. Podzavestno. Bolano.

Zavsakoritšibaraste.press


Sej zdej tud ni suha.
cool-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
v takem primeru (da prevara pa se potem opravičuje in hoče bit še naprej s tipom) je pomoje precej možnosti, da bo spet varala. ko sem bla u resni zvezi mi ni nikol padlo na pamet, da bi prevarala tipa, čeprav je bilo priložnosti oz. ponudb kar nekaj. še na koncu, ko sva bla že praktično čist odtujena in sva bila skupi samo zarad navade, se mi je to zdelo čist nedopustno.
se mi je pa kasneje zgodil, da sem prevarala tipa (sexa ni blo), s katerim sem bla ene dva mesca (ja, čist sem bedna), ker nekak to ni blo to, nisem pa hotla po telefonu ga skenslat (počitnice.press), tko da sm počakala, da pridem domov in ga potem skenslala. u bodoče upam, da se to ne bo več dogajal, ampak nikoli ne veš. tut jst sem nekoč govorila, da tega pa res nikol ne bi naredila, ker se mi je že zgodil, da me je tip prevaral. ampak ko sem bila pa v realni situaciji sem tipa v glavi že itak odpikala in sem se počutla...hja...frej. zakaj ga nisem že prej pustila? kaj pa vem...nekako sem se prepričevala, da mogoče pa le trenutno tako čutim, čeprav sem pomoje podzavestno vedela, da to ni to. in ko sem bila kilometre stran, sem ugotovila, da dejansko do njega ne čutim več to, kar naj bi čutila.

si pa ne predstavljam, da bi tipa prevarala in bila še naprej z njim. enako velja za obratno situacijo-da bi me tip prevaral.
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
ksz,....

Pa dejmo malce bolj realno pogledat na varanje.
Vsak tukaj pravi jaz bi naredil/a to, ono, tretje,...
Resnica je pa malo drugačna,...
Vsak ki vara, vara zaradi n razlogov, ki jih ima in ti razlogi so drugačni pri vsakem posamezniku.
Prav tako se tudi vsak prevaran/a s tem spopada na svoj način in ukrepa po subjektivnih merilih in na podlagi lastnih odločitev.
Tako da neke "formule" po kateri bi lahko prišli do rezultata ali bo določena oseba še kdaj varala ali ne NI !!!