Elektronsko beleženje delovnega časa

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Zdravo!
A mi lahko kdo svetuje kakšen preprost in cenovno ugoden sistem za elektronsko beleženje delovnega časa zaposlenih.
Ne rabim nič posebnega, bolj osnovne funkcije in to za max 5 ljudi.
Hvala!
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
tole sem dobil:
"Dokler se razmere ne umirijo ponujamo možnost brezplačne uporabe Špicinih orodij za učinkovito delo od doma. Dostop do brezplačnih orodij najdete na povezavi Orodja za delo od doma. https://spica26437.acemlnb.com/lt.php?s=20cc72fbcccf742a68c82c4d4129e0d0&i=282A465A8A2257"
Hvala.
Ampak jaz rabim neko napravo, ki jo montiram v firmi in potem zaposleni čekirajo prihode in odhode iz službe. Sistem pa mi potem recimo za vsak mesec izdela neko tabelo prihodov in odhodov ter seštevek ur. Vsaj tako nekako si predstavljam, da bi moralo to delati.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.248
113
Vidim da ima špicin AllHours porecej podobno ampak - a je kdo že naredil kaj takega da bi kar z geolokacijo telefona potrdili prisotnost oz. odhode, brez klikanja.

Znanka, ki je samozaposlena in delo opravlja pri več podjetjih ima aplikacijo ki ji glede na lokacijo beleži kdaj in koliko časa je bila v kakšnem od podjetji.
Telefon ugotovi da je na lokaciji in ko ni več na lokaciji jo iz lokacije "odjavi". Nobenega zapisovanja, čekiranja, odčekiranja...