Elektronska vinjeta

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.670
1.017
113
Ja, če je pa edini odprt ob 2h ponoči, ko se nujno rabi gorivo in še kaj. Saj vsi vemo, da 24h črpalka na dosegu roke je naša ustavna pravica.

Jaz bi drugače v nedeljo in ob praznikih zaprl še bencinske. Kdor ne more planirati bo pač doma. Ali pa naj gre na avtomatske črpalke.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.388
9.828
113
kod Džej-Zija
Zakaj se s tem norim trolom tako ukvarjate? N strani prepucavanja, pa ga niste premaknili niti za milimeter. Kdor je trd, je pač trd, sprijaznite se.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.985
5.091
113
Vse kar je daljše od 3km zaračunavamo, vse kar je krajše pa ne. V Avstriji tudi ne zaračunavajo tunelov krajših od 3km. Torej smo na istem.
Vse kar je daljše ne pomeni nujno da je množina.

Do Flachaua je X predorov daljših od 3km. S katerim odsekom v slo se lahko primerja ta odsek? - ko bi rad primerjal?
Daj neumnež povej kateri predor se zaračunava. Karavanke ne štejejo, ti je že Clio15 povedal zakaj. Daj prosim res naštej mi vsaj en predor.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.985
5.091
113
Samo pri nas iz vasi zavijajo na AC in poleg dražjega bencina plačajo še kazen za brez vinjete, ter še vinjeto za katero še ni nihče tu ugodovil, kdaj točno naj bi bila veljavna.
Vinjeta je točbo toliko veljavna koliko si vpisal datum pri plačilu. Anpak tebe motijo vinjete plačane ob kazni. Če bi jih plačal po redni poti se z dodatnimi vprašanji sploh nebi rabil ukvarjat.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.544
9.227
113
A lahko nehate odgovarjat mirsi , ker butlja ne moreš premagat, ga pa samo hraniš. Škoda, da ni več tiste možnosti, da bi označili prispevek kot blodnja in ko bi x ljudi to naredilo, bi enostavno se skril.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.036
319
83
Goriska
Kolikor jaz vem ja. Zadnji uvoz pred predorom noter in prvi izvoz po predoru ven. Pa ne boš imel problemov z jokanjem po medijih.
Do sedaj sem vedno šel na prvi uvoz pred tunelom (Semedela) proti Izoli in do ko konca po hitri cesti do Jagodja (mimo Petrola).

Torej sem bil že do sedaj vedno v prekršku?

Primorske avtoceste ne uporabljam dosti, mi je ljubše po stari cesti drugače, me pa potem zmede takoj ko sem v KP vedno.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.499
1.149
113
Tukaj se lahko voziš brez vinjete. Ostalo je prekršek.


Zajeta slika.PNG
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.802
-313
113
Zakaj se s tem norim trolom tako ukvarjate? N strani prepucavanja, pa ga niste premaknili niti za milimeter. Kdor je trd, je pač trd, sprijaznite se.
Pa kdo je tu trol?
Napisal sem, da se pri nas, tako kot v Avstriji daljše predore (recimo nad 3km) plača, krajše pa ne. In tako je in sprijaznite se s tem. Pol pa trolate, kako je tam 1/3 Avtocest v tunelu, pa primerja kolk plačaš do Flachaua, pri nas pa ne, pa "pozabi" napisat da se to Flachaua pelješ skozi X dolgih tunelov, pri nas se pač ne, ker imamo samo enega dolgega. Pa da sicer računamo za naš edini dolg tunel, pa to kao ne šteje, le zakaj ne šteje, al nas Avstrijci držijo za vrat, ker mi kao denarja nočemo, pobiramo ga pod prisilo LOL, al kaj? al ne šteje zglj zato, da bluzite, kako je pri nas vse zastonj, s čimer opravičujete visoko ceno vinjete.

Pa govorite, da je tisti v vinjetnem prekršku vinjeto plačal, hkrati pa da jo ni imel. Pa na vprašanje od kdaj točno velja tista vinjeta, ki jo je dars zaračunal kar nekaj bluzite, pa preusmerjate debato, da od takrat, ko je sam napisal. Pa ni sam nič pisal, je dars napisal namesto njega, in vpisal v sistem. Točnega odgovora kdaj velja tista vinjeta pa se izogibate kot hudič križa - da lahko mešato meglo naprej, ker samo če se ne ve, kdaj je tista vinjeta veljavna, lahko bluzite, da je bil brez in datume poljubno premikate. Ker če bi povedali, kdaj je dars priznal veljavnost plačane vinjete, potem bi hitro ugotovili, da je dars kradljivec, ki je računal kakšno kazem takrat, ko je bila vinjeta veljavna... Nism js trd, ampak sistem je pač tak kot je.