Elektricni skiro

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ma sej teh 14 kil ni problem....primes za stango in je. Ja, v stanovanju pa imam plac, ja :zmaga:
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Tisti, ki ze pri majhnih naporih/rekreacijah svicate, ste nezdravi. Premalo gibanja, prekomerna teza, nepravilna prehrana, celodnevno sedenje v pisarni. Pa ne jemat tega kot napad oz. drugacno mnenje, ker to je dejstvo.
klekej, potenje pri človeku je normalen pojav. Pomisli, če se ti res ne potiš, morda bi ti priporočal obisk pri zdravniku. Ali pač samo nakladaš. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Imam vprašanje za vse, ki ste že imeli gumidefekt s Xiaomi M365 PRO. Torej, ali se je predrla guma ali zračnica? Ali spusti zračnica kar tako? Ali si zapeljal na glaževino, žebelj, kamen? Se je predrlo na robniku?

Meni se že cel mesec uporabe še ni predrlo. Me pa zanima, na kaj moram bolj pazit. :)
Hvala vsem za odgovre.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Imam vprašanje za vse, ki ste že imeli gumidefekt s Xiaomi M365 PRO. Torej, ali se je predrla guma ali zračnica? Ali spusti zračnica kar tako? Ali si zapeljal na glaževino, žebelj, kamen? Se je predrlo na robniku?

Meni se že cel mesec uporabe še ni predrlo. Me pa zanima, na kaj moram bolj pazit. :)
Hvala vsem za odgovre.
težko ti rečem, na kaj moraš paziti. ko je meni spustila guma, mi je serviser pokazal obrabljeno zračnico ter rekel, kjer naj bi zaradi trenja med zračnico in platiščem prišlo do preperevanja. zdaj imam polne pnevmatike in se ne sekiram več zaradi tega.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Imam vprašanje za vse, ki ste že imeli gumidefekt s Xiaomi M365 PRO. Torej, ali se je predrla guma ali zračnica? Ali spusti zračnica kar tako? Ali si zapeljal na glaževino, žebelj, kamen? Se je predrlo na robniku?

Meni se že cel mesec uporabe še ni predrlo. Me pa zanima, na kaj moram bolj pazit. :)
Hvala vsem za odgovre.

zračnica predrla

prehitr prletel na robnik
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Seveda, ker tvoj besednjak te besede na žalost sploh ni vseboval. To besedo potim si prepisal od mene. Pa ne sprenevedaj se, prosim. :)

Nisem se obešal na izraz, moreš bit res revček, da si se zdaj tega lotil. Še zmeraj trdim, da je ožemanje majice po par km kolesarjenja ali hoje po štengah nezdravo. Sej kadilcu je tud normalno, ko je cel zadihan takoj in te napade, če mu rečeš, da je nekaj narobe z njim. Isto kot vi, debeluščki na fast foodu. :fredi:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Tudi ti pretiravaš, oziroma ne vem zakaj tako napadaš, vsak človek ima hladilni sistem pač prilagojen samemu sebi, nekdo se bolj pregreva, drugi manj, to pomeni da tudi med zdravimi ljudmi nekateri švicajo (po tvoje) preveč in so na drugi strani taki, ki v enournem teku komaj dobijo flek pod pazduho (to je po mojem mnenju še večja težava kot prekomerno potenje). Ali čepijo pol ure v savni da naberejo 3 kapljice pod nosom, nekdo zraven je pa medtem liter izgubil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in sass

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Nisem se obešal na izraz, moreš bit res revček, da si se zdaj tega lotil. Še zmeraj trdim, da je ožemanje majice po par km kolesarjenja ali hoje po štengah nezdravo. Sej kadilcu je tud normalno, ko je cel zadihan takoj in te napade, če mu rečeš, da je nekaj narobe z njim. Isto kot vi, debeluščki na fast foodu. :fredi:

A odnehat pa ne znaš a? :) Torej vsi tisti, ki se malce hitreje spotimo smo debeluščki na fast foodu po tvoji teoriji? :aplauz: Pa ja ne govorimo o 2km in majici za ožet. Ampak recimo o razdalji 5km, kjer imam pa osebno že zgolj pri hoji že potno čelo in mokre pazduhe (pa je to še daleč od majice za ožet) in če delaš v službi kjer nisi ravno na viličarju je potem to malce neustrezno, se ti ne zdi?

Skratka osebno se tudi vedno bolj nagibam k električnem skiroju, ker bi mi bilo idealno opustiti drugi avto katerega imam sedaj izključno za prevoz na delo. V primeru skiroja se pripeljam v pisarno v primeru dežja/snega pa se bom poizkusil zmeniti za prevoz. No skratka to sezono bom to poizkušal izvesti, grem v nakup čez kakšen mesec ali dva, me pa zanima koliko ste kaj na skirojih v zimskih časih? :)
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
jaz sem se pozimi (spomladi) vozil tudi pri temperaturah okoli ničle. pač se toplo oblečeš, kapa, rokavice, pa gre. gledam samo, da so ceste suhe, pa da je svetlo, nekako mi ni varno v prometni konici voziti v temi.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Cez plasticen/gumijast lezec policaj je skiroj no go. Sem probal z Xplorerjem in vsakodnevno do sihta tole ne bi slo.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Skratka osebno se tudi vedno bolj nagibam k električnem skiroju, ker bi mi bilo idealno opustiti drugi avto katerega imam sedaj izključno za prevoz na delo.
Pa pustimo steroidke na miru.
Jaz sem se za M365 PRO verzijo odločil takorekoč v trenutku, ga naročil na Enaa šel takoj dvignit (imajo še enega na zalogi, z odprto embalažo, malo ceneje). Čez eno uro je bil že v mojih rokah in sem porabil vso elektiko, ki je bila v njem. Super zadevca to, med tednom avto sameva na parkirišču. :)
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Kdo ali kaj je "steroidek"? Se sploh ne čudim, da so člani, ki so največ doprinesli forumu, odšli.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Imam vprašanje za vse, ki ste že imeli gumidefekt s Xiaomi M365 PRO. Torej, ali se je predrla guma ali zračnica? Ali spusti zračnica kar tako? Ali si zapeljal na glaževino, žebelj, kamen? Se je predrlo na robniku?

Meni se že cel mesec uporabe še ni predrlo. Me pa zanima, na kaj moram bolj pazit. :)
Hvala vsem za odgovre.
Imam non-PRO verzijo, 2 meseca praktično vsakodnevne vožnje je bilo ok, nekega dne na poti v službo je med vožnjo spustila. Predrta je bila zračnica (majhna orkogla luknica), od česa ne vem, ampak od robnika ne, bi bila drugače predrta, pa vrjetno bi čutil. Tako pa je zgolj vožnja postala precej trda in ne bi niti vedel kaj je, če ne bi dol stopil in pogledal iz strani.

Sem razmišljal, da bi predelal na tubeless + tyre sealant (enako kot furam na MTBju). Zaenkrat sem samo zamenjal zračnico z novo, ker sem jo itak imel doma, nisem bil pa ziher, kako bi obstoječa guma funkcionirala brez zračnice. Sem kasneje malo raziskoval in nekateri pravijo, da naj bi tesnila, tako da sem naročil tubeless ventilček za test (načeloma bi lahko predelal tudi tistega iz zračnice) in bom vrjetno probal, če še kdaj pride do gumi defekta (glede na to, da sem se kar namatral z menjavo je ne bi brezveze spet jemal dol). Vidim pa, da ima novi Ninebot MAX že v osnovi tubeless, tako da vrjetno ni tako slaba ideja :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Klekej, tudi pri 80 kilah sem se ravnotako izdatno potil...tako, da imam pac tak organizem. Moja se recimo skoraj nic ne poti in ce sva recimo v dnevni, njo zebe, meni je vroce...tko to je :zmaga: Vedno mi je bilo vroce, ko je drugim bilo normalno...tudi kot mularija v osnovni soli, ko sem bil na rojstnih dnevih, mi je bilo vroce, pa sem imel normalno kilazo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nisem, ker čakam frenda, da pride z dopusta, da mi posodi Kugoota S1 in stestiram...potem bom bolje vedel, na čem sem :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Nisem, ker čakam frenda, da pride z dopusta, da mi posodi Kugoota S1 in stestiram...potem bom bolje vedel, na čem sem :)

Po naših mestih so tudi luknje, izbokline itd. Ta človek (posnetek iz FB) je bil precej popraskan, skuter pa je povozil avto in ga malo polomil. :(
Ponoči je vožnja še bolj nevarna.