Elektricni skiro

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
še eden , ki gre tud v hrib :)

1077 €
LAOTIE Ti30 Landbreaker 60V 38.4Ah 21700 Battery 5600W Dual Motor Foldable Electric Scooter 85Km/h Top Speed 140km Mileage 200kg Bearing EU Plug
http://bit.ly/3qJ7Pva
✂️ Kupon : BgTI30MS

✉️ brezplačna poštnina - European Railway Direct Mail
Paypal!
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Cash in ishtar007

mr_

Guru
20. sep 2007
8.917
2.393
113
moj predlog, če nimaš klancu,... poslan iz Češke

404,5 € - from EU - CZ -
[EU Direct] XIAOMI Electric Scooter Pro 2 12.8Ah 36V 300W 8.5in 3 Speed 25km/h Max Speed 45km Mileage E Scooter EU Plug - Black
https://bit.ly/37uQqOy
✂ Kupon: BgXMP27S

( Add to Cart ➡ View Cart & Checkout ➡Proceed to Checkout ➡Apply ➡Place Order )
✉0,9 poštnina - EU Priority Line
Paypal!


ko imaš klance je potrebno imeti skiro s dvama motorjama... vsaj 2000 w....
Kako je pa z garancijo v tem primeru?
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
825
269
63
Glede na trenutno situacijo, sva se z ženo odločila in prodala 2. avto. Jaz se domov vozim s službenim trenutno. Vsake toliko pride situacija, ko bi en od naju rabil nekam skočit, drugi pa z avtom razvozit mulce. Padla je odločitev za električni skiro. Nobenih hribov, samo po mestu. Jaz imam npr. do službe cca 8km. Gledam, da bi mi tale zadostoval:
Je to ok ali je za ta denar boljše gledati kaj drugega oz. vzeti drugje?
16KM gor dol bo 1S ze skor premal, ce ga nebos vmes filal. Ceprav oglasujejo doseg 30KM, je to pri 50kg zenski po ravnini 15kmh. V resnici pa ce nardis 15-17km, je ze velik.
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
Kako je pa z garancijo v tem primeru?
V primeru uveljavljanja garancije , se pošlje mail na cservice@banggood.com ali se uporabi to povezavo https://www.banggood.com/Contact-Us_hi1...(priporočam mail)
Banggood nima svojega servisa v EU. Ti pa Paypal služi kot dodatno varovalo.

Splošni pogoji so taki : https://www.banggood.com/Guarantees-and-Return-policy_hl103_at1168

Npr: za skiro je garancije je eno letna. V primeru težav , čimprej napiše mail na cservice@banggood.com in opišeš napako. Oni ti odgovorijo in večkrat zahtevajo fotografije ali kratek videoposnetek (ki ga objaviš na youtube), ki jasno prikazuje težavo oz. napako. Nato vsak primer obravnavajo individualno.

Če želiš izogniti težavami s reklamacijami , kupuj preverjene kitajske znamke, npr Xiaomi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja, samo Xiaomi nima "super power" skiroja...ima samo te svoh variante... :sprasujemse:
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
V primeru uveljavljanja garancije , se pošlje mail na cservice@banggood.com ali se uporabi to povezavo https://www.banggood.com/Contact-Us_hi1...(priporočam mail)
Banggood nima svojega servisa v EU. Ti pa Paypal služi kot dodatno varovalo.

Splošni pogoji so taki : https://www.banggood.com/Guarantees-and-Return-policy_hl103_at1168

Npr: za skiro je garancije je eno letna. V primeru težav , čimprej napiše mail na cservice@banggood.com in opišeš napako. Oni ti odgovorijo in večkrat zahtevajo fotografije ali kratek videoposnetek (ki ga objaviš na youtube), ki jasno prikazuje težavo oz. napako. Nato vsak primer obravnavajo individualno.

Če želiš izogniti težavami s reklamacijami , kupuj preverjene kitajske znamke, npr Xiaomi.

Tole je kar težka, tole s to garancijo. :( Če ni velike razlike v ceni raje kupi v Sloveniji. :)
 

Izy

Pripravnik
8. maj 2007
191
10
18
Ja, samo Xiaomi nima "super power" skiroja...ima samo te svoh variante... :sprasujemse:

Tebi tudi M365 prešvoh? Kaj si potem nabavil?
Moj MI sicer še vedno brezhibno funkcionira, edino gume so gole ko formula. Gre po sodru in čez šumo samo, da je ravno ali navzdol. Ostalo pa lepo okrog po asfaltu. Za letos sem si naročil dvomotornega, da bova lahko s tamalim prekrižarila stranske ceste do Rogle in okoli, kot smo jih včasih kot smrkavci z mopedi in še čem drugim na šverc.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nic se nisem nabavil, ker so prisli drugi stroski. Te mocne variante so pretezke, ker zivim v stanovanju v 4 stuku in mi je pretezko za nosit gor, te svoh 12 kg pa so presvoh, tko da v bistvu ne vem, kaj narest. :valjamse:
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.049
308
83
Nic se nisem nabavil, ker so prisli drugi stroski. Te mocne variante so pretezke, ker zivim v stanovanju v 4 stuku in mi je pretezko za nosit gor, te svoh 12 kg pa so presvoh, tko da v bistvu ne vem, kaj narest. :valjamse:

meni osebno je ta zanimiv, ni še kakega testa, za po mestu ...

471 €
LAOTIE H6 Pro 500W 48V 17.5Ah 10 Inches Folding Electric Scooter 40km/h Top Speed 60-70km Mileage Max Load 120kg Produced With Aerlang
https://bit.ly/3pGVeIY
✂ Kupon: BgLTH6PRO127

( Add to Cart ➡ View Cart & Checkout ➡Proceed to Checkout ➡ Apply ➡Place Order )
✉ brezplačna poštnina - European Railway Direct Mail
Paypal! Za vse izdelke je davek plačan v naprej. Izbrati morate European Railway Direct Mail– In BANGGOOD VAM BO PLAČAL DAVEK !!! Torej brez dodatnih stroškov!


sicer, sem testiral, ogromno skirojov... moja ugotovitev če imaš več kot 80kg in imaš kak hrib potrebuješ 2x 1000 w... Meni osebno, pri enem motorju, da je boljši če je pogon zadaj....

Cash... garaža je rešitev.. ampak so spet stroški...
 

Priponke

  • 1616664965601.png
    1616664965601.png
    471 KB · Ogledi: 141
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Iščem el. skiro, cena do 400€, namen otrok do šole, občasno jaz do trgovine, teren več ali manj po ravnem asfaltu, uporaba na morju, zadnji post je že od marca, so kakšne akcije, zgoraj omejeni xiaomi je sedaj krepko dražji . Po pregledu petrol in telekom ponudbe, je izbire preveč, ... želja napihljiva 10 col kolesa, motor cc. 350 W, luč spredaj zadaj, ...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Koliko so stari otroci. Mislim, da je sedaj zakon zunaj, da imajo otroci pod 12 let prepoved vožnje s z el. skiroji
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO
Iščem el. skiro, cena do 400€, namen otrok do šole, občasno jaz do trgovine, teren več ali manj po ravnem asfaltu, uporaba na morju, zadnji post je že od marca, so kakšne akcije, zgoraj omejeni xiaomi je sedaj krepko dražji . Po pregledu petrol in telekom ponudbe, je izbire preveč, ... želja napihljiva 10 col kolesa, motor cc. 350 W, luč spredaj zadaj, ...
Napihljiva kolesa pozabi. Nonstop spuščajo, nonstop problemi. Jaz sem na svojega na montiral trda kolesa, pa je vožnja prav tako udobna, kot s polno napolnjenimi s tem da ni nobenih problemov glede polnjenj in preverjanja tlaka v kolesih. Prej sem moral dobesedno pred vsako vožnjo preverjati tlak. Zdaj samo vzamem in se peljem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo in Cash

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Mene prime, da bi placal taksi odraslemu, ki se vozi s temi poganjalcki al pa kupil urbano za celo leto. Ne morem se odlociti ali se mi smili in kje v zivljenju je slo tako narobe.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
sicer električnga skiroja (še) nimam in tudi nimam nobene pametne uporabe za njega poleg vožnje otrok na sladoled ampak osebno se mi zdi da so ti električni skiroji ena izmed večjih napredkov mobilnosti v mestih v zadnjih 20(ali več) letih.
je potrebno še malo kulturo prilagodit pa bo.