Električni brivniki

I

Izbrisan uporabnik #9334

Če sem šel iz Bravna na Phillips, pomeni, da sem šel na bolje. Ok?

Najbolj nežna je pa itak žiletka, če imaš mehki kožuh - kaj čmo, čez sto let bo tudi ta otrdel
tongue-1.gif
.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Jaz mam serijo 9000, prej 7000 in še prej 1090-vse s čistilnimi postajami. In je kar razlika, glava se zelo lepo sčisti, tudi brije se bol gladko. Vsekakor priporočam serijo 9000, čeprav je dražja, vendar se serija 7000 ne more primerjati v britju. Ma paPhilips tko anrejeno da cenejši, ko je aparat, dražje so nadomestne glave in obratno :)
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Ponovno razmišljam o prehodu na električno britje. V mladosti sem imel enega Brauna, kasneje pa sem imel Philishave Nivea
z dozirnikom kreme na glavah. Tale je bil odličen za mojo občutljivo kožo z mozolčki vraščenimi dlakami.

Sedaj sem v dilemi med poplavo brivnikov. Absolutno gledam Philips in sicer Aquatuch S5400 ali S7000 (7310, 7530...).

V serijah 5000 ali 7000 vidim, da med modeli ni bistvene razlike v brivni glavi, gre se zgleda bolj za dodatke (trimer, čistilna postaja...)

Kakšne so kaj izkušnje z Aquatuch S5xxx ali s S7xxx?!

Stegnil bi se tam do 150-170€ max. Več ne vem če ima smisel zato serije 9xxx ne gledam.
Anyone?
17758-icon_confused.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Ponovno razmišljam o prehodu na električno britje. V mladosti sem imel enega Brauna, kasneje pa sem imel Philishave Nivea
z dozirnikom kreme na glavah. Tale je bil odličen za mojo občutljivo kožo z mozolčki vraščenimi dlakami.

Sedaj sem v dilemi med poplavo brivnikov. Absolutno gledam Philips in sicer Aquatuch S5400 ali S7000 (7310, 7530...).

V serijah 5000 ali 7000 vidim, da med modeli ni bistvene razlike v brivni glavi, gre se zgleda bolj za dodatke (trimer, čistilna postaja...)

Kakšne so kaj izkušnje z Aquatuch S5xxx ali s S7xxx?!

Stegnil bi se tam do 150-170€ max. Več ne vem če ima smisel zato serije 9xxx ne gledam.
Anyone?
17758-icon_confused.gif

Sam sem imel isti problem pred leti, s tem da me je dobesedno rezal Philispov brivnik iz tadrage serije. Nekaj časa sem se matral, potem pa rekel k**** in ga predal dalje sam pa uporabljal klince. Do lani, ko sem si novembra nabavil za test Brauna model 3040, ki omogoča tudi britje s peno. Cena je bila ugodna, 100 dni vračila če nebi bilo OK še blje, zraven pa je bilo v kompletu še rezervna glava.

In kaj naj rečem. Brije odlično, tudi 4 dnevno brado BP (pa sem že po enem dnevu precej kosmat
grin1.gif
), brijem se praktično vseskozi na suho, reže me ne, rdečice nobene,... zaenkrat TOP zadovolnej.

Še najboljša je bila pa cena. Akcijski komplet za 65€ :D

Gre za tole, samo cena je višja: http://www.enaa.com/oddelki/zdravjeInLepota/izd_912_or250150_brivnik_braun_series_3-3040_wet_dry_+
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
KSZ

Če koga zanima: za prodat imam vrhunski brivnik Braun 9290cc, originalno zapakiran, za 250 eur (na mimovrste in M tehniki je 400). Več na ZS.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
KSZ

Če koga zanima: za prodat imam vrhunski brivnik Braun 9290cc, originalno zapakiran, za 250 eur (na mimovrste in M tehniki je 400). Več na ZS.

https://www.amazon.de/Braun-Ra...ds=Braun+9290cc

Se boš moral bolj potrudit
grin1.gif
Pa si prebral spodaj, da ne pošiljajo v Slovenijo? Pa četudi bi, imaš še stroške poštnine, moj je pa že v LJ.
Dam pa še neki popusta, da ne bo slabe volje.
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Moja izkušnja z brivniki: zadnje dve leti sem se matral s Philipsom RQ1150 s tremi glavami (2D glava), res sem si želel, da bi mi ustrezal ampak žal, koža je bila po večini ranjena, predvsem zato, ker je bilo treba kar nekajkrat čez, da so šle vse dlake stran, pa še to ne vedno. Bolje je bilo, če sem se prej navlažil, nanesel gel/peno, ampak to vse je samo podaljšalo čas britja. Pred kratkrim sem prešaltal na Braun serije 9 (9095cc) in sem mnogo bolj zadovoljen. Cena je seveda x2, tudi brije ne toliko ob koži, je pa zato le ta nepoškodovana, brez izpuščajev in podobno, da ne omenjam čas britja (sedaj brijem na suho).
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Imam sedaj Braunovo 9 ko mislim da 9296 model in , ja je raketa !

Če pa bi kdo imel ugodno Braunovo 7 ko staro dobri 2 leti z 3 mesece staro mrežico in rezilom, priložim še staro, pa naj me kontaktira na ZS. Cena bo zelo OK. Takle z čistilno postajo http://www.service.braun.com/p...wer&subgrp=

Cena naj bo 80 eur , upam, da je primerna.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Najprej dobro desetletje nek Philips na kabel (se sedaj je v omari, delujoč), sedaj slabo desetletje drug Philips nek Cool skin, ki pa je začel trgat eno mrežico nad rezilom.
Tako da zna biti se pri meni strošek tega vraga.
Ah vsako desetletje bo spraskal slabih sto evrov.tudi sedaj bo treba nekaj pod 100 evri najti.
Še to sploh kupuje pri nas, ali samo tujina.