Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
@Popotnik, vrni se nazaj na forum
cry12bpy.gif


Tiste, ki pametujejo, je treba pa
10.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Dobil sem informacijo, da bo sedaj zadevo vodil Kamele0n
smile-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Očitno je nekomu "popotnik" trn v peti. Bil sem obveščen, da se zaradi težav, ki jih ima tu gori z enim (o imenih še ne bom zaenkrat) umika iz javnega dela foruma. Jaz osebno sem na popotnikovi strani, saj je preveč dobrega naredil v rubriki "navigacija" in ga prosim, da premisli še enkrat, preden se zares umakne. Na alterju je pomagal nešteto uporabnikom in ne bom sprejel dejstva, da se mora zaradi primitivcev umakniti.
10.gif
Popotnik, imaš mojo podporo.

Zakaj ne ? Z mano je imel debato. Torej, dokler se mu da prav in se ga hvali, potem si "njegov", ko pa nekdo hoče povedati svoje mnenje glede na izkušnje in testiranja in kjer je g. popotnik v zmoti, pa scena.
Debata je bila v topicu o nuvi 3597. Seveda se ne da nič več prebrati, ker je g. popotnik izbrisal dotične poste. Ko je kasneje še ugotovil, da je njegova zmota še vedno vidna, je pobrisal še ostale poste s slikami, kjer se je že vse navezovalo izključno na naslov topica. Ne mislim še vsega enkrat pisati.
Potem pa naredi ZS okrožnico, kjer hoče izpasti "žrtev". Patetično, ampak bravo.
bonk.gif


No. g. Janch, upoštevaj predloge in me zbriši...in vsakega naslednjega, ki bo hotel kaj povedati glede na izkušnje okoli naprav, testiranja in izkušenj iz terena...bo g. popotnik vse razložil iz teorije, pa če ima prav ali ne
rolleyes-1.gif


Izbris, prosim !
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Sicer si se sam izpostavil ampak naj bo. Moje mnenje je, da nobeden ni vseved in da delamo napake vsi. Če ima kdo drugačno mišljenje, še ne pomeni, da je potrebno človeka podjebavat in ne vem kaj še vse. Kar se tiče popotnika je glede garmina doktor za vse nas in mu dam popolnoma prav. Če smo ti napisali, da je nuvi 3597 na pram 3590 izgubil kar nekaj bombončkov, je potrebno to dejstvo sprejet. Izgubil je : slikovno navigacijo, pregledovalnik slik, MP3 in da bo mera polna še priključek za slušalke. Dodali so sicer Active lane guidance in Garmin Real Directions in Garmin Real Voice, kar pa ne odtehta 50€, za kolikor je dražji 3597.Meni osebno si denimo odgovoril, da nimaš navigacije zaradi MP3-ja, ampak za navigiranje. To sicer drži, ampak nekaterim to ogromno pomeni. Jaz osebno , ne bi kupil navigacije brez BT, ker ga veliko uporabljam, drugim pa dol visi. Tako pač je. Zakaj bi imel človek 100 stvari v avtu, če ima lahko samo eno. Sicer nobeden ne zahteva, da se umakneš iz foruma, ampak si se sam tako odločil.
Pa lep pozdrav in naj ti naj,naj super in ne vem kaj še vse 3597-ka dobro služi.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vse slike sem ti prestavil v drugi post in niti ene ti nisem izbrisal.
Ker si posebej poudaril, da je tema za 3597 sem ti naredil tako, da je res samo govora o tem in o ničemer drugem.

Zagovarjal sem samo, da je nekaterim pomembna funkcija Mp3 in Slovarji tako kot drugim Tracker ali 3D in na koncu smo prišli na to, da je za to telefon.

Tvoj zaključek je bil, zakaj sploh pišem v temi za 3597 če nuvija nimam in ga ne poznam, res je da ga nimam ampak poznam ga pa dokaj dobro.

Ne vem kje si pobral, da moram imeti vedno prav in da se me mora hvalit, če boš malo pregledal teme boš videl, da temu ni tako.
Važno mi je da ima uporabnik delujočo napravo in to je moj edini cilj in tudi večkrat me kak uporabnik popravi, ko sem v zmoti in se mu zahvalim da me je popravil.

Glede na to, da imaš 3597 pa lahko ti servisiraš te uporabnike in jim pomagaš okrog teh naprav, ker po tvoje jaz nič ne vem o tej napravi.

3 leta sem vsakodnevno dežural na forumu po cele dneve ( od petka do svetka, tudi takrat, ko sem bil na dopustu ) in pri tem je trpela družina, sedaj je prišel čas, ko bo družina na prvem mestu in to je glavni razlog, da se umikam malo v ozadje.

Nikomur do sedaj še nisem odrekel pomoči in nikomur ne bom, razlika je le, da ste prej ko sem bil cele dneve na forumu dobili odgovor v roku nekaj minut od postavljenega vprašanja sedaj bo trajalo malo dlje, ker ne bom več po cele dneve na forumu.

Kot je že omenil @Janch, nadgrajevanje znanja, raziskovanje, pomoč uporabnikom, vse to zahteva veliko časa in odrekanja in oba to počneva v prostem času in ničesar ne pričakujeva v zameno in srečo imava, da naju pri tem podpira tudi družina, ki pa se ji bova oba začela malo bolj posvečat.

Hvala vsem, ki pomagate drugim z nasveti, z backupi in podobnim in hvala vsem, ki ste nama z @Janchem primaknili za pivo
nahrung002.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Sicer si se sam izpostavil ampak naj bo. Moje mnenje je, da nobeden ni vseved in da delamo napake vsi. Če ima kdo drugačno mišljenje, še ne pomeni, da je potrebno človeka podjebavat in ne vem kaj še vse. Kar se tiče popotnika je glede garmina doktor za vse nas in mu dam popolnoma prav. Če smo ti napisali, da je nuvi 3597 na pram 3590 izgubil kar nekaj bombončkov, je potrebno to dejstvo sprejet. Izgubil je : slikovno navigacijo, pregledovalnik slik, MP3 in da bo mera polna še priključek za slušalke. Dodali so sicer Active lane guidance in Garmin Real Directions in Garmin Real Voice, kar pa ne odtehta 50€, za kolikor je dražji 3597.Meni osebno si denimo odgovoril, da nimaš navigacije zaradi MP3-ja, ampak za navigiranje. To sicer drži, ampak nekaterim to ogromno pomeni. Jaz osebno , ne bi kupil navigacije brez BT, ker ga veliko uporabljam, drugim pa dol visi. Tako pač je. Zakaj bi imel človek 100 stvari v avtu, če ima lahko samo eno. Sicer nobeden ne zahteva, da se umakneš iz foruma, ampak si se sam tako odločil.
Pa lep pozdrav in naj ti naj,naj super in ne vem kaj še vse 3597-ka dobro služi.

Ne razumem, kam se ti zaganjaš. Kje sem jaz napisal, da pogrešam kak bonbonček in da ne sprejmem tega dejstva. Sploh pa, kje si prebral, da koga podjebavam. Ne nabijaj nekaj v tri dni. Jaz sem svoje povedal, Janch me pa naj izbriše. Ne grem se jaz ZS igric.Pač drugi nimamo kaj pisati, ker je sveto samo to, kar bo popotnik povedal iz teorije, praksa pa nič ne šteje.

Janch ?
 

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
@popotniku privoščim več časa z družino, tolaži me vsaj to, da ne bo z nami prekinil vse stike
sicer bo izgledalo, kot da sem njegov advokat toda v današnjih časih redko srečaš človeka, ki tako nesebično razdaja svoje znanje in čas drugim... upam, da ga bom kdaj tudi osebno spoznal
moje mnenje je, da zelo dobro pozna in obvlada široko paleto vseh Garminov izdelkov od nekdanjih do prihajajočih (od funkcionalnosti do delovanja)
sem prepričan, da iz stotine vprašanj lahko tudi razbere, kaj uporabnike najbolj muči in katere opcije so za večino uporabnikov bolj in katere manj pomembne
sem prepričan, da so njegova mnenja/primerjave/nasveti objektivni, stvar posameznika pa je, kako jih bere in uporabi glede na svoje potrebe/želje/denar/...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Janch me pa naj izbriše. Ne grem se jaz ZS igric.Pač drugi nimamo kaj pisati, ker je sveto samo to, kar bo popotnik povedal iz teorije, praksa pa nič ne šteje.

Janch ?

Jaz ne bom brisal postov, vsak lahko brez problema javno izrazi svoje mnenje, le da ni vmes kakšnih nepotrebnih žaljivk, za kar smo upam, vsi v tem delu foruma dovolj zreli.
 

Nismo

Zelenc'
30. mar 2013
29
0
1
Ne vem ampak menim, da si brez potrebe pretirano užaljen in glede na naše odlične in nesebične izkušnje s popotnikom bi rekel, da ti ni nič kaj pretirano hudega hotel. Tudi sam menim, da je strokoven in zelo načitan in ve kaj dela., Kot pri vseh zadevah imamo različne poglede na različne zadeve. Jaz predlagam, da se ti malo ohladiš, popotnika pa prosim, da ostane z nami saj so naše naprave šele z njim in Janchem polno funkcionalne!!

LP
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Šele sedaj vidim, da se je nekdo spotaknil ob dobra dela " popotnika" in " janca". Povedal bom samo to, da brez njih bi imeli večina nas navigacije za okras, v prvem primeru nerazumevanja naprave , bi jo pa lahko vrgli v smeti.Zato pozivam oba, naj se ne pustita zmest nekomu , ki je morda kaj užaljen in nas razveseljujta še naprej z svojim znanjem in prijaznostjo.
nahrung002.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če je blatenje tvojega imena ZS, kjer sem ti napisal, da bom na tebe preusmeril vse uporabnike z nuviji 3597 potem ti res ni več pomoči.

Drugače pa za vse ostale, bodite to kar ste bili do sedaj in si še naprej pomagajte med seboj saj temu je namenjen ta forum, še vedno bom nekje v bližini, tako, da ni straha da bi kdo imel nedelujoč nuvi ali česa ne bi vedel o svoji napravi
wink-1.gif
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Malo pozno, ampak vsa podpora popotniku.

Ko sem ves zgubljen prosil na forumu za pomoč, se mi je popotnik takoj javil in mi pomagal iz zadrege. Vsaka mu čast.
nahrung002.gif
 

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
sem bil v stiski danes dopoldne pri vnosu koordinat v pravem formatu v 3590

je na pomoč priskočil @popotnik in voila, problem takoj rešen

HVALA!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.909
5.460
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dobil sem informacijo, da bo sedaj zadevo vodil Kamele0n
smile-1.gif

Ne seri......za Jancha sem že tako al tako "pogojno" užiten
evil.gif


Vsakič je zašvical kadar sem ga zasul z ZSji
hysterical-1.gif