E-Thorex.com - problem z izplačili

jure77

Zelenc'
5. nov 2018
1
0
1
Cau 5-6 let nazaj sta moj oce in njegov kolega dala denar v torex... sedaj povec kot petih letih ne duha ne sluha od terexa... je mozno kaka vrjanta glede izplacil a je cisto vse na kant? kje so sploh akterji s cim se okvarjajo?
 

iztokkineve

Zelenc'
6. jan 2019
1
0
1
Spoštovani, sam sem izgubil veliko denarja v Torex-u
(vsem, ki v tem uživate ja ovca sem...)
ostalim, ki pa ste tudi bili oškodovani pa lahko posredujem
kontaktne informacije od Aleša Čebulja, ki je odgovoren za nastalo
situacijo in morda bi ga skupaj obiskali v Dubaju, stanuje namreč v
eni od vil na Palm Jumeirah, izvoz na sektor E.
 

brrrrr

Zelenc'
21. feb 2019
1
0
1
Pozdravljeni.
Sem nova tukaj in sem slučajno naletela na to debato. Kot sem razumela, sem ena od "ovc" in me zanima, če lahko kako zmanjšam škodo. Ali vsaj pomagam pri kazenskem postopku? Se mogoče lahko povežemo, da bomo "močnejši"?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Pozdravljeni.
Sem nova tukaj in sem slučajno naletela na to debato. Kot sem razumela, sem ena od "ovc" in me zanima, če lahko kako zmanjšam škodo. Ali vsaj pomagam pri kazenskem postopku? Se mogoče lahko povežemo, da bomo "močnejši"?
Najboljše pozabiti na vse skupaj, ker naivni kot ste, se bo v tej vaši druščini "povezani bomo močnejši" spet našel kdo, ki vas bo nategnil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Pozdravljeni.
Sem nova tukaj in sem slučajno naletela na to debato. Kot sem razumela, sem ena od "ovc" in me zanima, če lahko kako zmanjšam škodo. Ali vsaj pomagam pri kazenskem postopku? Se mogoče lahko povežemo, da bomo "močnejši"?

Pridi v Šenčur da vidimo kaj se da narest. Original šraufe kar prinesi s sabo, mogoče so še uporabni.
 

detektiv4567

Zelenc'
2. mar 2016
1
0
1
Pozdravljeni.
Sem nova tukaj in sem slučajno naletela na to debato. Kot sem razumela, sem ena od "ovc" in me zanima, če lahko kako zmanjšam škodo. Ali vsaj pomagam pri kazenskem postopku? Se mogoče lahko povežemo, da bomo "močnejši"?

MNZ PP Kranj, g.Hlastan 040/675-237 ali g. Kert 031/698-075 , prijave se pobirajo že od leta 2016, pa še niso nič naredil, pa verjetno tud ne bojo.

Aja za vse, ki še upate en link:

http://ethorex.atwebpages.com/site/index.php
 

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Zdravo!
Danes sem malo premetaval stare papirje, in po 3eh letih sem ponovno naletel na mojo mapo z vsebino od e-thorexa. Notri je cel kup enga klobasanja, mailov, kontaktov, pogodb, če se kdo še vedno poskuša zmanjšati škodo, mu rade volje posredujem te papirje. No ja, je pa vsaj ena dobra stvar od tega škandala...Na vsake 3 leta ko pospravljam omaro, tole potegnem ven in se smejim samemu sebi. Najdražji smeh na svetu.

LP
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Najbrž se tudi lastniki vsak dan smejijo na jahtah, kako lahko je bilo in kako jim država nič ne more. Po vsej verjetnosti sicer še najprej druge goljufajo.
 

Marex88

Zelenc'
27. feb 2020
1
0
1
Pozdravljeni,
Je kdo že poskušal na kakršenkoli način rešiti denar iz tega kolesja?
S kom ste to reševali?
Kakšne izkušnje imate?
Poznam nekaj žrtev tega procesa in že dlje časa razmišljam o rešitvi in vedno pridem do delnega rezultata... drug del rezultata pa še vedno ostaja v zraku, zato vse, ki niste obupali vabim v konstruktiven razgovor na ZS ali najbolje v živo.
Sam verjamem in iščem način, da se bo dalo rešiti sredstva in zadostiti pravici....
LP. Marko.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Japajade. Združenje Frank ima na drugi strani konkretno banko, medtem ko tile bolj ali manj ugibajo kateri kekec je zapravil njihov denar.