E-Thorex.com - problem z izplačili

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Očitno tam ni varno parkirati, če imaš dober avto. Se lahko kak nategnjenec tolaži z razbijanjem pleha.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Niti ne. Je vsak dan parkiranih par 200k+ raket pa ni bilo še nobenemu nikoli nič.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Danes je bil opažen v kavarni - Portorož z svojo drago ... (bila sta sama). Verjetno je Portorož vse kar mu je ostalo od morskega življenja ...
 

johnson45

Zelenc'
7. nov 2016
11
0
1
Luxuris so menda zaprli in prav tako Thorex, nastala pa je nova zadeva imenovana Tima2, ki pa (menda) tudi ne deluje več. Zasledil sem tudi 4SG, o katerem pa ne vem kaj dosti. Denarja od leta 2013 ni. Kaj pa se dejansko dogaja? Je možno sodno preganjanje izvajalcev ali je pravnik Marko dovolj dobro prikril zadeve?

Je bil Aleš opažen v Šenčurju? Jure, Vlado in Marko? Grega še vedno vodi neka predavanja?

So ti fantje res polni denarja ali pa so avtomobili vse kar imajo? Aleš je verjetno najbolje preskrbljen...
 

johnson45

Zelenc'
7. nov 2016
11
0
1
Ales Čebulj. Njega dejansko ne poznam in ne vem od kje je. Menda naj bi bil iz Šenčurja. Imajo pa sedaj nekateri od teh novo podjetje v Trzinu V&D (Marko), Jure pa je direktor Tima2 v Šenčurju. Nekaj podobnega je tudi podjetje Spot Investicije.


Citat:
Uporabnik jello pravi:
Niti ne. Je vsak dan parkiranih par 200k+ raket pa ni bilo še nobenemu nikoli nič.

Kje so te rakete? V šenčurski poslovni coni?
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Podjetje 4SG je v delni lasti Gorazda Mušiča, kateri je pred leti mislim da leta 2011 delal za podjetje Thorex. Za V&D sem že slišal, vendar ne morem trditi da je v kakršni koli povezavi z znanimi akterji. Tima2 je down že nekaj let, Spot Investicije pa so od g. Beganoviča ( https://www.google.si/webhp?so...%C4%8D%20zlatko ) ... na podlagi drugih forumov sklepam, da je to bivša stranka od Thorex-a (nepreverjena informacija)

Zgornja podjetja po mojem niso v povezavi z Thorex-om, ker kdo bi pa še želel sodelovati z nategunčki?

Pisarna je zaprta v Šenčurju, tako da žal poslovanja tukaj ni več, Aleš Čebulj pa je iz Šenčurja, "pipanova cesta" pri športnem igrišču. Na tem naslovu pa tudi žal ni več opažen.

Slišal sem tudi, da je Čebulj dolžen zajeten kupček denarja svojim tržnikom, tako da menim, da priskrbljen ni nihče več
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Citat:
Uporabnik Eric pravi:
Kaj novega?

DAnes sem bil na sestanku v Šenčurju z Gregom, zgodba je enaka kot 6 mesecev nazaj; denar na platformi GTL ima plombo, skupaj ga je okoli 55mio eur, od tega namenjenega strankam 49mio eur, torej denarja je več kot dovolj za vsa izplačila, v zadnjih 6 mesecih je bila zadeva 3x obravnavana na Dubajskem sodišču, jutri 17.1.2017 bo 4. obravnava, tokrat sta na licu mesta tudi Aleš in tisti drugi...? Riaza in tistega Italijana, ki sta odgovorna za ta škandal naj bi zaprli za 6 let. Med tem, ko čakamo šejke, da se zmenijo kakšno globo bo dobila firma, lahko odpremo individualni trgovalni račun pri Tier1FX (1000eur - 5,5% fee) in tam dobivamo neka kvartalna izplačila, prvo bo konec Januarja nekih 11%
bonk.gif
 

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Citat:
Uporabnik Eric pravi:
Podjetje 4SG je v delni lasti Gorazda Mušiča, kateri je pred leti mislim da leta 2011 delal za podjetje Thorex. Za V&D sem že slišal, vendar ne morem trditi da je v kakršni koli povezavi z znanimi akterji. Tima2 je down že nekaj let, Spot Investicije pa so od g. Beganoviča ( https://www.google.si/webhp?so...%C4%8D%20zlatko ) ... na podlagi drugih forumov sklepam, da je to bivša stranka od Thorex-a (nepreverjena informacija)

Zgornja podjetja po mojem niso v povezavi z Thorex-om, ker kdo bi pa še želel sodelovati z nategunčki?

Pisarna je zaprta v Šenčurju, tako da žal poslovanja tukaj ni več, Aleš Čebulj pa je iz Šenčurja, "pipanova cesta" pri športnem igrišču. Na tem naslovu pa tudi žal ni več opažen.

Slišal sem tudi, da je Čebulj dolžen zajeten kupček denarja svojim tržnikom, tako da menim, da priskrbljen ni nihče več
smile-1.gif

Od kje tebi, da je pisarna v šenčurju zaprta, bil sem tam na sestanku z g. Gregom Simoničem v Avgustu in Oktobru 2016, ter danes zjutraj, imam njegovo cifro mail, cifro tajnice in njen mail, če si njihova stranka pokličeš in se zmeniš za sestank in ti točno povejo kako je s stvarmi in kako se vse skupaj premika.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Hehehehe

Sam kaj pa ce to ni res:) to so buce za lahko noc.

Dej prosim objavi mail tajnice za vse ostale... Cudno da je grega pri thorexu, ce pa je bil.pri luxurisu ( tam je zgleda tud blokada:))
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
račune smo morali najprej odpreti na ADS Securities . A to zdej ni več uredu? Zdej naj bi jih odprli pri Tier1FX ! lol
13.gif
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Vse je ratalo tako skrito, nedosegljivo ter zakomplicirano da ne more biti res. Če bi bile kakršne koli blokade bi vedeli in se nebi poskrili, zaklepali ...
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Res je ja, ni jih več v pisarni ter niso dosegljivi. Nevem pa kdo so zgornji zagovorniki, da so še vedno dosegljivi? Morda kakšni posamezniki iz Thorexa
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
nevem od kje tebi podatek, ampak pisarna v šenčurju je odprta, treba se je samo prej najavit. Mene osebno so, ne boste verjeli kontaktirali sami, ampak se mi ne da več poslušat njihovih pravljic, moj frend je pa bil tam tko da vem da pisarna obratuje.