dvakratni užitek?

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
aplauz.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:

Ti me razumeš.
grin1.gif
Se mi zdi, da je blazno malo tako odprtih tipov, ki bi v svoj trojček sprejeli še enega moškega predstavnika. A ženske smo pa že po naravi bolj odprte za sodelovanje z istim spolom al kako? Ne vem, zakaj in od kod ta logika.




Od kod ta logika?



Ja mislim, da je to več kot očitno, ker že če si malo bolj pozoren lahko opaziš, da se npr. ženske javno in pred vsemi zaližejo (kje si vidla, da bi se v kakem lokalu al kjerkoli drugje na javnem mestu zalizala 2 tipa oz. že če vidiš je to res bolj redko). Pustimo razne parade, ki so namenjene tovrstnim zadevam. Jst sm to enkrat videl, ko je padla stava na enem RD in sta 2 babi izzvali 2 tipa in jima rekli, da se bosta oni med sabo zalizali ampak najprej se morata onadva. Takrat sm prvič in upam, da tudi zadnjič videl 2 tipa kako se lizarita (tudi jst moram povdarit, da nism homofob). Itak, da sta pol babi zahinavli in sta jih zajeba.li, mi pa vsi v crkovali od smeha
grin1.gif
Za 2 ženski tudi ni nič nenavadnega, če se držita za roke, če pa bi vidli 2 tipa bi takoj vsi začeli govorit, da sta geja...
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
dvakratni uzitek lahko ima samo ženska, ce jo dva pumpata, pri moskem ni ravno neke razlike, razen da se lahko v gostilni pohvali, da je z dvema.

Razen če ni v igri kakšen fetiš.
evil.gif



Da podam še moje mnenje o tem. Jaz sploh ne mislim deliti ljubljene.
10.gif
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
No, ne vem zate, ampak jaz tuki v Lj zadnje čase vidim kar precej "odprtih" moških. Na koncertu Severine sem npr. stala med dvema paroma (M+M), ki sta lizanje nenehno prakticirala. Pa sej me niso glih "motili" MM, samo malo čuden občutek je pa vseen bil... Vedno manj jih je za nas ženske
grin1.gif
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Zakaj moške privlačijo lezbijke, je vprašanje, ki si ga zastavljajo tako ženske kot moški. Zakaj seksi žrebci, ko vidijo dve lepotici, ki se nežno ljubkujeta, izgubijo vse zavore, odprejo usta in se začnejo sliniti? V čem je skrivnost?Morda testestoron deluje dvakratno, ko moški zagleda dva para prsi in si predstavlja dve vlažni luknjici, ki komaj čakata na njegovega vojačka ... Dvoje polnih ustnic, štiri dolge noge, ... , skratka ženski, ki bi se posvetili le njemu.

nadaljevanje in vir

je trojček za moške res neki "višjega" ? verjetno je brezveze, da sprašujem, če ga je kdo že doživel, pa da opiše svoje izkušnje, čeprav bi bilo pa zanimivo izvedeti iz prve roke
cheer.gif


mi je pa zanimivo, en komentar, da bi šel tip v to, če bi bil glavni akter, nebi bil pa tretje kolo
grin1.gif


kaj pa ženske pravite o trojčku, seveda, če imajo moški dve ženski, da imate ve dva moška, ali bi raje šle z žensko in moškim

Jes nikol nebi sla se z eno bejbo. Dva tipa, ja to bi blo pa vec kot uredu, ane
grin1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Lahko zaključimo, da ste fantje malo bolj zategnjeni ... Sej se ni problem zalizat s punco, ampak to še ne pomeni, da me to rajca. Lahko bi se tudi vi malo bolj odprli in vsaj spustili kakega tipa zraven v igro, sej se ni treba lupčkat.
grin1.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ej a vi ki nebi MŽM variante zaradi tega ker vam ni še enega moškega zraven za gledat, a nebi raje ženske gledali in ne moškega
stupid-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
zakaj pa ne bo prišla, ker ne bo upala al ker ne bo dobila priložnosti?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
tako je. se trdno držim načela da je treba vsaki dat pošteno priložnost.
evil.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ker verjetno ne bo upala. Ponavadi tisti, ki so najbolj glasni, najhitreje zahinavijo. Pa ne govorim samo za to, ampak na splošno.


Sicer pa dejmo raj prakticirat te zadeve, ker ko bomo stari, bomo lahko samo gledal.
smirk-1.gif