Družinski zakonik oziroma poroke vsepovprek

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
... pomeni da ne moreš čisto vsega na tem svetu formulirati = opisati z enim enostavnim zakonom.

Ja, zapakirati v formulo in se s tem znebiti komplikacij. Če ljudje tega ne zastopijo, jih bodo pa dobili po buči! :gorjaca: Splošna uniformiranost. Mar nismo nekoč že te teme do konca olupili? Bom kar pokazal : v 70. letih prejšnjega stoletja!

Princip vladanja pri nas, kar Apolo kot državni eksekutor edino razume. Ne razume pa, da je življenje tudi v odtenkih in ne samo črno - belo.
Pa ne bi zgolj o pedofiliji, temveč na splošno.
O pedofiliji tece debata. Torej stvari niso crno/bele? Kaksne pa so? Povej nam kaj je tako nedorecenega pri spolnem odnosu odraslega moskega s 13 letnim dekletom. Kje je prostor za sivino/barve? Ce ne gre za crno/bele zadeve. Oder je tvoj.

P.S.: moje zivljenje je precej barvito - tudi kariera. Tko da ne v temo brcat kot v vsakem drugem postu

jest5 evolucijsko je edina razlika da ima 13 letno dekle lahko potomce. Samo mi smo ljudje, ne zivali. Sej ves - ni vse v zmoznosti reprodukcije...ker ce bi bilo - potem poroke istospolnih niso smiselne. Paradoks da sva do tega dead enda prisla ravno v tej temi a?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Se strinjam. Ce pa gledava strogo z evolucijskega vidika pa ni nobenega drugega smisla v druzenju moskega in zenske kot reprodukcija in nadaljevanje vrste.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, Apolo. Jaz 16 let star, punčka 10 in vsa cveti. Pa ji rečem, da bova malce počakala.
KAJ bi bilo, če bi jo takrat nabrisal? Zadeva se je odvijala par mesecev, da se je naposled vendarle sprijaznila z dejstvom.

Torej, ker je oder pravkar moj in tole ena od mojih zgodb, ki so v glavnem vse do sedaj bile resnične, ... - kaj bi torej po tvoji s plašnicami opremljeni glavi bilo, če bi jo nategnil ! ?? Pa pozabiva naslednje dejstvo, da se je to dogajalo pred 40 leti, ko še nismo pri nas imeli tako "liberalnih" zakonov. Morda bolj primerno : "tako uniformiranih " zakonov.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Treba bi te bilo zapret, če bi to naredil, to je vse. Pri 16 sem gledal ženske 30+, 14-letnica se mi je zdela smrklja.

Kup pokvarjencev je med nami, še sami ne vedo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Treba bi te bilo zapret, če bi to naredil, to je vse. Pri 16 sem gledal ženske 30+, 14-letnica se mi je zdela smrklja.

Kup pokvarjencev je med nami, še sami ne vedo.

Pospravi se v jamo od koder si prilezel, ker jaz sem popolnoma resno pisal. :gorjaca:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Se strinjam. Ce pa gledava strogo z evolucijskega vidika pa ni nobenega drugega smisla v druzenju moskega in zenske kot reprodukcija in nadaljevanje vrste.
Jp striktno evolucijsko babo za lase, če se upira batine, jo nafilaš in greš iskat drugo. Vmes pa razbiješ še konkurenčnega tipa :p
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Upam da bi te poslali k psihiatru. Ker pri 10 letih redko katera kar cveti. Ce pa te zanima s stalisca zakonodaje: V. odstavek 173. clena KZ-1 pravi:
Dejanje iz prvega odstavka tega člena ni protipravno, če je bilo storjeno z osebo primerljive starosti in če ustreza stopnji njene duševne in telesne zrelosti

Ce si bil pri 16 na isti stopnji telesne in dusevne zrelosti kot 10 letna deklica, potem tozilec ne bi uvedel postopka proti tebi. Ce je bilo tako, potem bolj razumem tudi tvoje prispevke danes, 40 let kasneje.

Ves kaj bi bilo pa leta 78 (ko je veljal kazenski zakon SRS)? Tok cajta bi te tepli da 10 letnih deklic ne bi vec gledal. Bi brez plasnic poskrbeli za 10 letno zrtev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darko11 in Peror

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
Ok, pa dajva o bistvu: ali razlikujes med seksom z 13 letnico, ki je ze vstopila v puberteto in ima razvito oprsje ter med seksom s 13 letnico ki se ni vstopila v puberteto? Zakaj?

zakaj se ti zdi pomembno poudarjati razliko med tem?

Trditi da istospolne poroke omogocajo pedofilom posvajati otroke je de.bilno. Tok da razcistiva ce je to bilo tvoje bistvo. Ampak ob tem dlakocepiti o tem kdaj pri 13 letnici ne gre za pedofilijo je milo receno cudasko.
No no, nihče ne trdi da je istospolna poroka in posvojitev le teh podobna pedofilstvu. Žal si zatistkaš oči saj ta smer vodi v pedofistvo. Spemljaj kaj se dogaja v ZDA in Kanadi.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Ves kaj bi bilo pa leta 78 (ko je veljal kazenski zakon SRS)? Tok cajta bi te tepli da 10 letnih deklic ne bi vec gledal. Bi brez plasnic poskrbeli za 10 letno zrtev.

Ne bi, spomni se podjetja color climax, ki je se v 80 letih veselo snemal pedofilijo in to ne underground. Lahko pa, da je bilo v jugi kaj drugace.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Upaš torej, da bi me poslali k psihiatru. ZAKAJ ?

Zaradi tvoje predpostavke, da pri desetih letih malokatera "cveti" ? Pa da sem porabil par mesecev, da sem zadevo rešil tako kot treba !?
Dragi moj, lahko si načitan do konca, toda dokler razmišljaš s plašnicami na buči, si uporaben samo za policaja, v tej naši zbirokratizirani državi. Morda si celo ženska, po spolu, glede na tvoj način razmišljanja.

Kar se pa tiče izvajanja policajev na terenu v tistih časih, ti pa lahko postrežem s kar nekaj resničnimi zgodbicami iz tistih časov, s posledicami na kožuhu in pameti ubogih primerov. Zato, dragi fantič, se boš malce sklonil !
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
No no, nihče ne trdi da je istospolna poroka in posvojitev le teh podobna pedofilstvu. Žal si zatistkaš oči saj ta smer vodi v pedofistvo. Spemljaj kaj se dogaja v ZDA in Kanadi.
Najvec pedofilskih zgodb se zgodi med stirimi stenami doma. V raznospolni druzini. Kako istospolne poroke vodijo v pedofilstvo pa ves ocitno ti (v resnici se z istospolnimi porokami nikoli nisem ubadal)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Upaš torej, da bi me poslali k psihiatru. ZAKAJ ?
Ker si napisal, da te zanima kaj bi se zgodilo, ce bi pri svojih 16 letih spolno obceval z 10 letno deklico. In sem ti napisal, da upam da bi te poslali k psihiatru. Ce nic drugega, da oceni ce rabis strokovno pomoc.

Zaradi tvoje predpostavke, da pri desetih letih malokatera "cveti" ? Pa da sem porabil par mesecev, da sem zadevo rešil tako kot treba !?
Ok bom bolj tocen. Vseeno mi je kako je "cvetela". Ce si pri svojih 16 letih sploh pomislil, da bi imel spolne odnose z 10 letno deklico (za katero si vedel koliko je stara, glede na to da si v tej temi navedel njeno starost in veckrat poudaril da gre za resnicno zgodbo), je bilo s teboj takrat nekaj narobe. Ne nameravam spekulirat kaj ampak taka nagnjenja do 10-letnic pri 16 letih niso normalna.

Dragi moj, lahko si načitan do konca, toda dokler razmišljaš s plašnicami na buči, si uporaben samo za policaja, v tej naši zbirokratizirani državi.
Ker se mi tvoje razmisljanje o spolnem obcevanju z 10-letnico, ki si ga dal kot primer, da zivljenje (po tvoje) ni crno-belo, zdi abnormalno, sem uporaben samo za policaja? Prav, raje to, kot 50 letnik ki se srecen spominja kako je pri 16 letih skoraj nategnil 10-letnico.

Morda si celo ženska, po spolu, glede na tvoj način razmišljanja.
Torej pravi moski po tvoje bi seksal z 10 letnico?

Kar se pa tiče izvajanja policajev na terenu v tistih časih, ti pa lahko postrežem s kar nekaj resničnimi zgodbicami iz tistih časov, s posledicami na kožuhu in pameti ubogih primerov. Zato, dragi fantič, se boš malce sklonil !
Dragi dedek, ne bom se sklonil. In ti kar postrezi z resnicnimi zgodbicami. Z eno si ze - 10 letna deklica, ki je "cvetela" in se se danes sprasujes kaj bi bilo ce bi spolno obceval z njo.

Za plasticno predstavo: Ko si bil star 16 let si obiskoval 2. letnik srednje solo, 10 letna deklica pa 4. razred osemletke (to je bila se razredna stopnja).
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Ne bi, spomni se podjetja color climax, ki je se v 80 letih veselo snemal pedofilijo in to ne underground. Lahko pa, da je bilo v jugi kaj drugace.
Tvoj zapis ni tocen. Kar pises se je dogajalo v 70ih, ker so danci leta 1980 sprejeli zakonodajo, ki je tovrstno snemanje in distribucijo prepovedala. Ne glede na to, je ze pred tem bilo nezakonito spolno obcevati z osebo mlajso od 15 let, kar pomeni, da nikoli niso snemali z nikomer pod to starostno mejo. No uporabnik Demz pa je pisal o 10 letni deklici.

Vem da imas otroke, pomisli na to, da nekdo iz 2- letnika srednje sole razmislja o spolnem obcevanju s tvojo hcerko, ki pri 10 letih obiskuje 5 razred devetletke. Ne pricakujem komentarja na to, ker ni potrebe. Sam pomisli na to situacijo in pol se enkrat beri moje poste.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

v starem rimu je ženska postala dorasla pri 12, tip pa pri 14
stoletja so se tako poročali in parili
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Demz Apollo ti je lepo napisal. Podobno bi spacal skupaj, pa se mi enostavno ne da. Dejstvo, ki pred tabo ne beži pa je, da je s tabo nekaj močno narobe. V upanju, da je šlo samo za neko post najstniško slabost, pa se s tabo sploh ukvarjam. Omenim sem ti že, da sem sam pri 16ih ketih opazoval ženske vsaj 20+, celo 30+. Prekleto usekan bi bil, da bi opazoval 6 let mlajše deklice. Da, ko si 66 in je tvoja žena 60, ni velike razlike, ko pa si 10 in je tvoja bodoča žena 4, si pa za zapret. In ti nisi daleč stran...

Zame bolnik pa pika.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
v starem rimu je ženska postala dorasla pri 12, tip pa pri 14
stoletja so se tako poročali in parili

Med 12in 14 ni 6 let razlike, kot je omenil gospod demz. Z malo zanalašč. Sicer pa v arabskem svetu ni tuje, da se 14-letnica poroči s 50 let starim nagravžnežem. Upam, da tega namreče ne podpiraš...