Dropbox

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Kakšne imate kaj upload hitrosti. Meni dela obupno počasi, cca 20 - 45 Kb/sec.
In imam izključeno omejitev hitrosti v nastavitvah.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Kakšne imate kaj upload hitrosti. Meni dela obupno počasi, cca 20 - 45 Kb/sec.
In imam izključeno omejitev hitrosti v nastavitvah.

Meni leti do cca. 100 Kb/sec.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Zgleda, da je odvisno od internetne povezave, jaz imam trenutno 2,2/0,36 Mb/sec. Ali je mogoče kaj drugega?
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Kaj pa glede zasebnosti na Dropboxu. Ali mislite da Dropbox team pregleduje kej datoteke? Ali ostanejo v Dropboxu tudi, če jih uporabnik zbriše?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
To je pač tveganje, ki ga je potrebno vzeti v zakup. Meni osebno dol visi, če mi preglejujejo podatke. Itak si z njimi nimajo kaj začet. Če pa jih uporabijo brez moje privolitve, pa letijo tožbe, ker je to grob poseg v zasebnost.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Kaj pa glede zasebnosti na Dropboxu. Ali mislite da Dropbox team pregleduje kej datoteke? Ali ostanejo v Dropboxu tudi, če jih uporabnik zbriše?
Lahko jih pregleduje. In ja, ostanjeo. Tako vsaj prvijo tuji viri.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
A je kdo opazol nov videz pri dropbox?
Imam dva računa,na prvem kjer sem si povečal prostor z beta je nov videz na drugem računu kjer pa nisem povečeval prostora je pa še stari videz.
Malo težko je kaj najti glede na to,da je vse plavo,v starem si imel zip datoteke rumene exe pa bel,v novem videzu je pa vse iste barve.
Stari ima v linku

www.dropbox.com/ novi pa www2.dropbox.com
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Je že kdo pogruntal, kako si povabljene linke lahko instaliraš na istem PC (z različnimi emaili), da bi si povečal prostor na račun povabil? Tudi po formatiranju diska in novi instalaciji Win, Dropbox zazna, da je na tem PC že bil kreiran račun v DB.
Če se me kdo usmili in še nima Dropboxa, je tule link za obojestransko pridobitev 250MB prostora: http://db.tt/K7ePECo2
LP
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
A je kdo opazol nov videz pri dropbox?
Ja, komplet so zajebali izkoristek zaslonske povrsine. Ne vem, cemu sluzi tak ogromen prazen prostor med vrsticami (folderji, eventi...), samo manj stvari hkrati se vidi na ekranu.
bonk.gif
Podobno je Skype naredil z eno novo verzijo lani ali predlani, da je na isti povrsini zdaj vidnih pol manj kontaktov (tudi ce imas compact mode).
Pa zavihke pogresam. Primitivizirali so vmesnik.
smirk-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Dropboxa ne uporabljam, ampak se strinjam, da gre trend v napačno smer (lep primer je omenjeni Skype - kako so tam uničili prostor ...).
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Ja, komplet so zajebali izkoristek zaslonske povrsine. Ne vem, cemu sluzi tak ogromen prazen prostor med vrsticami (folderji, eventi...), samo manj stvari hkrati se vidi na ekranu.
bonk.gif
Podobno je Skype naredil z eno novo verzijo lani ali predlani, da je na isti povrsini zdaj vidnih pol manj kontaktov (tudi ce imas compact mode).
Baje so to krivi hipiji, pardon, dizajnerji, ki imajo 30 colske monitorje in je njim še preveč vsebine na tem prostoru.
Novi gmail vmesnik je podoben. Upam, da opazijo, da večina fura stari vmesnik in ga ne ukinejo...

cartman.jpg


wink-1.gif
 

18zimoni

Pripravnik
27. jul 2008
279
0
16
Obala
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Ja, komplet so zajebali izkoristek zaslonske povrsine. Ne vem, cemu sluzi tak ogromen prazen prostor med vrsticami (folderji, eventi...), samo manj stvari hkrati se vidi na ekranu.
bonk.gif
Podobno je Skype naredil z eno novo verzijo lani ali predlani, da je na isti povrsini zdaj vidnih pol manj kontaktov (tudi ce imas compact mode).
Baje so to krivi hipiji, pardon, dizajnerji, ki imajo 30 colske monitorje in je njim še preveč vsebine na tem prostoru.
Novi gmail vmesnik je podoben. Upam, da opazijo, da večina fura stari vmesnik in ga ne ukinejo...

cartman.jpg


wink-1.gif

Novi gmail vmesnik je res katastrofa.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Baje so to krivi hipiji, pardon, dizajnerji, ki imajo 30 colske monitorje in je njim še preveč vsebine na tem prostoru.
Novi gmail vmesnik je podoben. Upam, da opazijo, da večina fura stari vmesnik in ga ne ukinejo...

aplauz.gif
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Pri Dropbox se strinjam ampak pri Gmail pa lahko nastaviš na kompaktni videz in so vrstice strnjene kot prej.