Dropbox

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
En offtopic. Kako bi lahko najlažje šeral (brezplačno) 3 datoteke po 5GB do neke druge osebe? Da si jih sname dol in to je to.

Jumbo Mail
http://jumbo.iskon.hr/

Odlično rešeno. Napišeš email naslov prejemnika, napišeš svoj email naslov, pokažeš na datoteko in klikneš na pošlji.
Gre do 700 megabajtov naenkrat za prenesti.

Citat:
Slanja datoteka putem besplatnog JUMBO mail servisa omoguæeno je
samo korisnicima iz Hrvatske!
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.981
113
EU
Ma jaz pošiljam iz Slovenije. Ne oziraj se na napisano.
cheer.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
KSZ:
Zanimiva alternativa Dropboxu je SugarSync. Tukaj je (sicer njihova (marketinška
smile-1.gif
) primerjava.
Mislim, da je funkcionalno naprednejši in ga velja preizkusiti. Omogoča tako sinhroniziranje (precej bolj dodelano), kot tudi samo arhiviranje. Sam ga uporabljam že nekaj časa in deluje odlično. Roko na srce, pa ima dve večji pomanjkljivosti - nepodprt Linux (Android pa je) in nepodprta sinhronizacija mrežnih pogonov.

Če se bo kdo slučajno prijavil, ga seveda povabim, da uporabi moj pristopni link. Oba bova prejela dodatnih 500 MB prostora.
pozdrav.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
En offtopic. Kako bi lahko najlažje šeral (brezplačno) 3 datoteke po 5GB do neke druge osebe? Da si jih sname dol in to je to.

Lahko pa narediš rar fajle (tako kot so filmi zararani v 50 fajlov) in mu v več rundah pošlješ preko dropboxa..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
map se ne da več sharat, za datoteke lahko normalno dobiš public link...

While you can't link to folders in your Public folder, you can link to files within sub-folders
If you want to share a whole folder with someone, you can create a shared folder or change an existing folder's sharing settings.
Shared folders, unlike Public links, are only accessible by those you invite.

če so v mapi recimo slike, jih daš v zip, in potem ta file pošlješ naokoli... to dela, a ne?
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Raven pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
En offtopic. Kako bi lahko najlažje šeral (brezplačno) 3 datoteke po 5GB do neke druge osebe? Da si jih sname dol in to je to.

Lahko pa narediš rar fajle (tako kot so filmi zararani v 50 fajlov) in mu v več rundah pošlješ preko dropboxa..
oz. si razširiš dropbox z beta različico in uploadom 4gb slik na 6,5gb...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Kako veš, da nimajo?

Napisal sem MENDA nimajo. Saj razumeš, kaj to pomeni, ne?
Vsaj po tujih virih, oz. vsaj nič takega še ni ven prišlo, pa če pogledaš TOS, tudi ni čudnih stvari noter. Možno je pa seveda vse.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
http://blog.dropbox.com/?p=984

We’re really excited about these new features, and we think you’ll like them. To help you get started saving your photos, we’ll give you 500 MB of Dropbox space for your first automatic upload. As you take more photos and videos, you can use this feature to automatically upload up to a total of 3 GB extra for free.

----

Bo treba probat, če dobiš teh 3Gb tudi če si že prej dobil 5GB za testiranje prejšnjih verzij.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Sem že našel:
http://forums.dropbox.com/topic.php?id=55011&replies=14

Forum build users who enabled Camera Upload before today, either on the desktop or Android, will keep any additional storage space they received for using the beta version, and will continue to be able to earn up to 5 GB.


Torej novi dobijo max 3GB stari, pa max 5GB, če jih že niso dosegli...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Ali lako po povečanju prostora potem naložiš nazaj aktualno verzijo Dropboxa (Beta verzijo pobrišeš in ponovno naložiš trenutno z neta), oziroma če je to potrebno?
Se mi pa plac lepo povečuje. Trenutno sem na 5GB.
smile-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Lahko, tudi pobrišeš lahko vse kar ti je naložilo v "Camera Uploads" folder...