Dron DJI Mavic air

I

Izbrisan uporabnik 474

Zakj si tako obremenjen z velikostjo? :)
Vsekakor bo dovolj, se pa tako ali tako zvije (zloži), tako da je vprašanje, kolikšna je razlika v velikosti, ko sta zložena.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.576
282
113
verjetno ga skrbi, ce bo dron lahko zadel 55cm al bi mu bilo lazje 75cm...

jest sm ga enkrat na tepihu od avta spusal, no pri pristanku ni bil z vsemi nogami gor...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Jaz sem se navadil lepo vzletati in pristajati iz roke, ker ko grem na kaksne hujse terene zal nobena podlaga ne pomaga ;)
 

darkside

Pripravnik
30. apr 2015
111
5
18
slovenija
androidvodici.blogspot.com
uporabljal bi samo v primeru da sem kje kjer je trava višja da ne bi elisa rezala travo in da bi jo poškodoval ali pa da je kakšen prah ali pesek pa da vsaj malo zaščitim.
saj če je prehudo niti vzletel ne bom, mi pa tako ali tako nič ne pomaga.

vzlet iz roke pa ne bi rad sprobal kot vidim na youtube da nekateri to prakticirajo.
 

Brp500

Pripravnik
15. jul 2016
86
33
18
Dji ni toliko problematičen, kot so kitajski Aliexpres in Wish nizko cenovni letalniki. Že otroci si jih za žepnino kupijo in potem letijo povsod. Doma sem v bližini letališča in Dji ne leti niti v dnevni sobi. Kitajčke pa imajo v zraku praktično vsak , ker jih vidim in slišim. Malo zmede v signalu in potem letijo dejansko po svoje. Fb grupa izgubljeno najdeno-ena od najbolj pogostih tem.
FB grupa Dji Slo-no coment! Debili!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
uporabljal bi samo v primeru da sem kje kjer je trava višja da ne bi elisa rezala travo in da bi jo poškodoval ali pa da je kakšen prah ali pesek pa da vsaj malo zaščitim.
saj če je prehudo niti vzletel ne bom, mi pa tako ali tako nič ne pomaga.

vzlet iz roke pa ne bi rad sprobal kot vidim na youtube da nekateri to prakticirajo.

Ne vem kaj ti gledas na youtube, vendar vzletanje/pristajanje iz roke ni nobena umetnost ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Dji ni toliko problematičen, kot so kitajski Aliexpres in Wish nizko cenovni letalniki. Že otroci si jih za žepnino kupijo in potem letijo povsod. Doma sem v bližini letališča in Dji ne leti niti v dnevni sobi. Kitajčke pa imajo v zraku praktično vsak , ker jih vidim in slišim. Malo zmede v signalu in potem letijo dejansko po svoje.
Se strinjam, imam nekega kitajca za 100 EUR, kao dobra zadeva. Letim (če sploh) samo še na polju in kje drugje daleč stran od česarkoli. Namreč zadeva naključno ''znori'' in izgubiš nadzor nad njim. Najslabše potrošenih 100 EUR.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Se strinjam, imam nekega kitajca za 100 EUR, kao dobra zadeva. Letim (če sploh) samo še na polju in kje drugje daleč stran od česarkoli. Namreč zadeva naključno ''znori'' in izgubiš nadzor nad njim. Najslabše potrošenih 100 EUR.
Vidiš moj pa najboljše potrošenih pod 100€. Pade dol - malo po svoje, malo po moje - pa me prav nič ne boli. Za letenje je praktično zahtevnejši od dostopnih dji in če bi me slučajno kdaj prijelo kakega aira kupit - pa me ne bo - bi bilo letenje pis of kejk. ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Vidiš moj pa najboljše potrošenih pod 100€. Pade dol - malo po svoje, malo po moje - pa me prav nič ne boli. Za letenje je praktično zahtevnejši od dostopnih dji in če bi me slučajno kdaj prijelo kakega aira kupit - pa me ne bo - bi bilo letenje pis of kejk. ;)
Eno je, da letenje ni natančno in se moraš trudit, drugo pa je, da dron naključno znori in dela kar želi, torej NIMAŠ več nadzora nad njim in krešne kjer mu pride. Upam, da ti je jasno, kaj to pomeni in da je to zelo nevarno.
 
Nazadnje urejeno: