Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Če si skoz tam, s črnimi kitami, potem te zastopim, da slabo spremljaš košarko... uživaj

Sem prilepil gori youtube link Jordana, kako je haral.
Pa cel je po spletu Dončićeve igre.

V čem ga je torej prehitel... Po spet kakšni bolani statistiki.

Zadnjič sem v highlights videl njegove rebounde in asistence, noro kaj vse ne štejejo v statistiko...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Vse to so isto steli pri Jordanu, ali se motim? In pri vseh ostalih igralcih. Pa joh kak% nikoli ne pride do teh stevolk. Ne mores obracati samo tako, kot tebi pase.

Podobna zadeva je pri fuzbalu, ko folk rece, da vse streljajo v vratarja. Ja, ta vratar ma pac positioning top, se ve postaljat. Lahko pa se postevi 2m levo in naredi parado za brezveze.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Vse to so isto steli pri Jordanu, ali se motim? In pri vseh ostalih igralcih. Pa joh kak% nikoli ne pride do teh stevolk. Ne mores obracati samo tako, kot tebi pase.

Podobna zadeva je pri fuzbalu, ko folk rece, da vse streljajo v vratarja. Ja, ta vratar ma pac positioning top, se ve postaljat. Lahko pa se postevi 2m levo in naredi parado za brezveze.

Za začetek bomo šteli prstane, ko bo to začel prinašat, potem bo največji. Ampak to se v nekem Dallasu, ki ga pred Dončićem nihče ni spremljal, ne bo zgodilo...

Nekateri naši igrači že imajo prstane iz NBA pa jih niti wikipedija ne najde več :)

Mariborčan mislim, da ima iz klopi 2 prstana, tak je to.

Ja, Dončić je še mlad, saj bo, ampak potrebno se bo preseliti v resen klub, al pa pokupiti resne igrače. Pa otroško jezljivost bo moral začet krotit.

Počasi bo ko Jordan ja. Še pol metra odriva pa je tam.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Kaki najvecji. Seveda ni najvecji in nikoli ne bo. Je pa vseeno top, sploh ta svoja leta. Ce da nekoc se malo vec (precej vec) na svojo fiziko in pripravljenost, je nebo meja.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.010
113
za šankom
ne bom se spuščal v debato ali je Luka car ali ni, star je 21 let, statistika pove svoje, vedno je in vedno bo, dejstvo, ni bilo še igralca v NBA , iz Evrope ki bi naredil tak vtis pri 21 letih, Dallas trenutno ni ekipa niti za playoff, žal, porzingis ne bo videl konca sezone na parketu, tip je steklen, ostali del ekipe je resnično slab saj poleg THjr če nima svojega dne nihče ne igra ne obrambe, kaj šele napad, si pa ne predstavljam kaj bi bilo, če bi Luka igra z Jokićem namesto z porzingisom, ta dva sta si pisana na kožo
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.010
113
za šankom
Računamo se mi zdi, da vsi, ampak nekatere ekipe so prekleto dobre to leto, če niso že dominantne po imenih so dominantne po ekipni igri kot Jazz, Pacers ali pa Cavsi, Dallas pa nima nič od tega ,žal, ko porzingis meče ni pod obročem nikogar, ki bi čakal na rebound
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
ne bom se spuščal v debato ali je Luka car ali ni, star je 21 let, statistika pove svoje, vedno je in vedno bo, dejstvo, ni bilo še igralca v NBA , iz Evrope ki bi naredil tak vtis pri 21 letih, Dallas trenutno ni ekipa niti za playoff, žal, porzingis ne bo videl konca sezone na parketu, tip je steklen, ostali del ekipe je resnično slab saj poleg THjr če nima svojega dne nihče ne igra ne obrambe, kaj šele napad, si pa ne predstavljam kaj bi bilo, če bi Luka igra z Jokićem namesto z porzingisom, ta dva sta si pisana na kožo
tak vtis dajejo naši mediji...

pretiravanje v glavnem

če bereš naše medije, se je košarka začela šteti z rojstvom Dončića
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.010
113
za šankom
pa se niti ne bi strinjal, saj veš. da si večkrat dokazal, da nimaš pojma o košarki, pokaži igralca iz evrope , ki je pri 21 imel tako statistiko, daj enkrat d podkrepi svoje besede z dokazi, saj ni težko, greš na basketballstats pa boš hitro našel, oziroma, da ti olajšam delo, prilepi top 10 nba igralcev pri 21 letih z podobno statistiko( zanalašč nisem, rekel isto), sicer dvomim, da boš kaj relevantnega odpisal ampak saj veš, probat ni greh
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
15. jan 2019
3.459
1.085
113
včasih si težko kupil že letalsko karto za ZDA, kaj šele da si tja prišel, sploh pa v nba

saj pubec ni slab, daleč od tega, ampak takšen igrać pa tudi ni kot ga naši mediji kažejo in poročajo o vsaki banalnosti

to se že upira samo po sebi za spremljat

saj bo kakšno SP, EU, OI, ima da Slovenija pobere vse lovorike ...

glede statistike:
evo, prvo kaj sem vpisal....


ni ga v tabeli, vidim pa Dražena na 4. mestu...

narobe gledam?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
1611777788277.png


po tem je Dallas znan, ne po Dončiću
 
  • Haha
Reactions: Janch

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.010
113
za šankom
sem vedel, da boš imel težave z razumevanjem mojega posta, saj ti lepo piše, pri 21 letih, pa še to možnost sem ti dal, da ni iz evrope, pa vseeno ni šlo a ne, Jordan je igralec zase predvsem v svoji eri, tega ne oporeka nihče, danes se igra drugačna košarka, totalno, pa saj kot nek hud poznavalec bi to moral vedeti, danes igralec tipa Ewing ne bi bil nosilec ekipe, kot včasih, pa, da ti dam težjo nalogo, itak vem da boš spet pogrnil na celi črti ampak najdi mi belca, ki je imel pri 28 tako statistiko kot Luka pri 21, pa se potrudi, pa probaj resno kaj prilepiti, ne kot prej , kjer limaš igralce, ki igrajo v NBA že 10 let in več, verjamem vate , da zmoreš
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
danes se igra neprimerljiva nba košarka, tudi po 140 košev na špil

edino v playoffu se igra al pa kak derbi lokalni

21, bel, mama manekenka..

še par kriterijev daj, pa bo edini, ki zna košarko v galaksiji
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.010
113
za šankom
spet se sprenevedaš, pa , da zmanjšava kriterije, 21 let star, mama naj bo iz kjer koli pa kakršna koli, lahko tudi Štajerka, ki ni manekenka, , ki, da črncem, pa, da ima podobno statistiko,tako, da imaš trenutno samo en kriterij 21 let star, to bo pa ja šlo, OŠ imaš najbrž dokončano, tudi v Sloveniji, kajne