1.085
113

Spet nabijanje lastne statistike. Moram pogledat, če kje vodijo statistiko, koliko časa je imel žogo v rokah in oškodoval soigralce.

37 minut egoizma,

Ko so ga ob polčasu dali na klop, je dallas drugi polčas izgubil samo za piko, eno četrtino pa celo dobil...

Sicer pa se ni igralo obrambe, ampak so eni drugim nasipavali, od tega jih je dallas samo v eni četrtini fasal 40.

Dončić: V drugem polčasu sem igral obupno
"V drugem polčasu sem igral obupno. Bil sem preveč sebičen, potem ko sem nanizal 30 točk v prvem polčasu. Odločil sem se za nekatere mete iz neprimernih položajev. Moral bi sprejeti boljše odločitve. Ni lahko igrati pred praznimi tribunami," je bil po tekmi razočaran Dončić.

Zgleda da tudi sam ugotavlja, da nabijanje statistike ne bo samo po sebi prineslo prestopa v boljši klub.

Ampak eni bodo spet pisali o fantastičen dvojnem, al trojnem dvojču, karkoli že to je in spet neke primerjave z Jordanom :)

Drugi časi, drug NBA.

Tudi se ne da videt teh 16 skokov oziroma odbitkov, al kar že to pomeni.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Sej vem, da trolaš večinoma verjetno v lastno zadoščenje ampak vseeno ti bom odgovoril.
Če bi pogledal kako minuto tekme bi videl, da če bi kdo od soigralcev kaj zadel bi imel (pa sicer pretiravam) 25 podaj. Če ne bi bilo Dončiča bi že ob polčasu zaostajali za 30+ točk, ker nobeden od črnih slepcev ni zadel nič. Je pa res, da je potem tudi njemu padel met v drugi polovici.
Sicer imajo v zagovor to, da jim polovico ekipe manjka. Predvsem klop je do mislim, da 4 četrtine dala 8 točk. Pa moram rečt, da če bi včerajšnjo tekmo gledal ene 4 igralci Dallasa ne bi igrali niti v SLO ligi toliko čisto odprtih metov so zgrešili. Dejstvo je, da sam ne moreš narediti veliko v NBA, kar se je pokazalo tudi pri Lebronu v prvi sezoni pri Lakersih. Isto Jordan ne bi dosegel vse svoje naslove, če ne bi ekipa bila tako superiorna. Je pa zgleda tudi Jordan bil zelo sebičen, da ga je Luka že po 3 sezonah prehitel v trojnih dvojčkih. Zgleda al ni hotel skakati ali pa podajati, da ni šlo.

davorinm.wordpress.com
Gledal tekmo. Luka je navduševal s potezami, ampak tudi če bi imel podobno močan drugi polčas ne bi bilo dovolj. Ni jim uspelo ubraniti skoraj nobenega napada, chicagu je šlo vse notri, soigralci pa niso zadeli ničesar. Tole spodaj je zelo zgovorno. Vidi se jim, da manjka več kot polovica najpomembnejših igralcev v ekipi. Kritiko imam na Porzingisa pa Wiliya Cauley Stein, ker ne igrata dovolj moško, preveč mevži. Dej uno žogo zabij jebemu boga, porin koga, bod dec. Ena malenkost tega potenciala je bila vidna v dveh akcijah v četrti četrtini.

Sej vem. Včasih v trenutku paše za dušo čeprav ne pomaga na dolgi rok. :aplauz:
Drugače pa ja tudi statistika za 3 točke je bila razen pri Lukcu porazna. Porzingis 0:7. Če bi vsaj imeli Hardawaya, da bi kako trico iz kota zadel pa bi mogoče bilo bolje.

v leru
Se bom zdej še jaz pametnega naredil. Torej, takole je. Če Cuban ne bo razprl denarnice za kakega dobrega centra, lahko Mavsi žal samo sanjajo o naslovu. Boban je žal preštorast in v obrambi (sploh pri pick and rollu) je dejansko, kot da ga ni. Stein sicer ni slab, ampak ko vidiš kako brutalno čez njega v dveh korakih zlomi obroč Antetokounmpo je seveda jasno, kje so njegove meje (približno 2 štuka nižje). CP pa upam, da se čim prej sestavi, ter opraviči vlogo in statusa, ki ga uživa s strani ekipe in vernikov. Upam tudi, da bodo v ekipi kmalu spoznali, da imajo v svojih vrstah še enega aduta, ki lahko sam naredi preobrat in prevzame odgovornost ko je to najbolj potrebno. Govorim seveda o Hardawayu Jr. Luka sam ne bo zmogel nositi takega bremena, kar je tudi nemoralno pričakovati, ne glede na vso statistiko. To se je tudi na včerajšnji tekmi lepo pokazalo. Tista podaja izza hrbta pa je bila res izjemna. Osebno raje vidim to, kot pa surovo lomljenje obroča.

Nazadnje urejeno:
3.459
1.085
113
Ko bi morali gladko zmagat nek nepoznani Toronto, pa jih hokejisti iz Kanade pošolajo.

Berem da so našega malo v obrambi prijeli in je bilo konec revijalnih košev.

3.459
1.085
113
Johnson odlično pokrival Dončića
"Mislim, da je bil kar frustriran. Ko tako 'trgaš' po ligi kot on, potem pa te nekdo tako dobro zaustavi, kot smo ga mi, je gotovo frustrirajoče," je dejal Stanley Johnson, ki je večji del tekme odlično pokrival Ljubljančana.
/QUOTE]

neka anonimna črna kita ga je pošolala v obrambi

• Haha
3.459
1.085
113
Tezko igrat 1 na 2 ali 3,4 celo tekmo. Ni to neka znanstvena fantastika. Pa še vedno je dal 15 pik.

Dončić 15 (4/11 iz igre, 0/3 za tri, prosti meti 7/8)

Od tega 7 prostih metov, torej 4 koše je zadel v 35 minutah.

Me zanima, če bo do konca delovala naveza Durant-Harden, zaenkrat sta lepo polnila.